|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   21. teden nosečnosti
1.2.2008 18:09:21   
Brolgi
Zvijo punce!

Jaz sem pa trenutno v 21. tednu nosecnosti in se mi od vceraj naprej dogajajo "cudne" stvari...
Namrec trebuscek se mi je preselil nekam gor ( nad popokom ), cisto spodaj, kjer je bilo prej zelo trdo je pa postalo mehko. Ko hodim ali stojim cutim v trebuhu en tak cuden obcutek. Enkrat je vse full napeto, enkrat se mi pa zdi, da mi bo kar vse ven ali nekam dol padlo.

Pa me zanima, ce ima katera podobne obcutke ali zgodbe.

Hvala in lep pozdrav.

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 1.2.2008 20:54:40 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 21. TEDEN NOSECNOSTI
1.2.2008 20:12:33   
bastian111
Seveda zdaj otrok raste! Mogoče dva do tri tedne pred porodom pa pravijo da se otrok spusti dol.Mislim ,da je z vama vse ok!

(odgovor članu Brolgi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 21. TEDEN NOSECNOSTI
4.2.2008 12:05:10   
tweetek
Jaz sem mela zelo podobne občutke. Trebuh se mi "premika" in je vsake par dni ali pa vsak dan malo drugje - jaz mislim da je to odvisno od tega kako je bebica obrnjena. Glede napetosti je pa pri meni tudi podobno; včasih se mi zdi da bom ravnokar rodila user posted image , včasih pa sploh ne vem da sem noseča.... Majhni obroki, telovadba, pa v redu prebava pomagajo da se ne počutiš ko velik balon, vsaj meni. Pa če malega malo požokaš, se bo mogoče premaknil v tebi bolj prijazen položaj, vsaj moj user posted image mi včasih ustreže....

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 21. TEDEN NOSECNOSTI
5.2.2008 11:12:57   
izgubljena_ovcka
No, jaz z današnjim dnem vstopam v enaindvajseti teden in se mi to dogaja že dober teden. Včasih mi trebuh otrdeva (se pravi kot bi me v maternico zagrabil krč), včasih imam kakšen del trebuha malo trši ker se bebica ravno tja nasloni. Zdaj ima še dovolj prostora in veselo plava naokrog tako da se zdi kot da se tebuh "seli". Meni je ful smešen občutek, je kar zabavno. Otrdevanje pa sploh ni fajn pa to tiščanje navzol tudi ne. Če se ti to ful pogosto dogaja potem kar h G, zna bit nevarno zaradi zgodnjega odpiranja...

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 21. TEDEN NOSECNOSTI
5.2.2008 13:53:01   
Brolgi
Tudi meni na monemte otrdeva trebuh, tako, da smo vse nosecke v teh tednih na istem.:) Se pa dojencek ze tako veselo premika, da mi vcasih kar trebuscek poskoci. Je pa fajn obcutek.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 21. TEDEN NOSECNOSTI
5.2.2008 18:27:31   
tteeaa
Tudi jaz se pridružujem zgornjim mnjenjem. Sem v 22. tednu in imam podobne občutke, to je pač odvisno od tega, koliko in kako se user posted image  premika. No, pri meni se full. ali pa se samo meni tako zdiuser posted image

Mislim, da nimaš posebnega razloga za skrb, če pa te to zelo teži, pa le pojdi do ginekologa. Saj veš, bolje, da te g. nadere, zakaj hodiš, če je vse normalno, kot da se doma sekirašuser posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu Brolgi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 21. TEDEN NOSECNOSTI
5.2.2008 19:42:33   
BUŠICA
se mi je identično zgodilo-trd trebuh in tak naprej. pa sem na netu nekje poizvedela da če telesu primanjkuje Mg,posebej v user posted image  ,dobiš krče v mišicah.meni je pomagal Donat!!!

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?