|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako namestiti sliko-avatar?
4.2.2008 7:40:46   
luka jan
Poskušam in poskušam pa ne gre. Katerokoli sliko poskušam naložit mi javi da je prevelika. A se jo da kje zmanjšat?
Res bi rada imela zraven eno slikco, ker jo imate vse, sam jaz neuser posted image user posted image user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako namestiti sliko-avatar?
4.2.2008 7:43:17   
metkica1
Tudi jaz sem že poskušala in ostala tam kot ti, da je še nimam.
Upam, da dobima informacije in da nama uspe, da narediva avatar.user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako namestiti sliko-avatar?
4.2.2008 7:47:27   
Anonimen
Pogosto zastavljena vprašanj niso zbrana na enem mestu:

http://www.ringaraja.net/faq.asp

(odgovor članu metkica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako namestiti sliko-avatar?
4.2.2008 7:48:00   
Pauline
Greš na Moja ringaraja, moj profil, moj avatar, naloži mojo sliko - avatar, se ti odpre iskalnik, izbereš sliko ( npr. katero si shranil/a na com. ), na dnu strani klikneš uporabi in nato potrdi. Bo šlo ?

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako namestiti sliko-avatar?
4.2.2008 8:01:41   
luka jan
Do tu gre brez problema, samo ko potrdim mi napiše da je slika prevelika. Ma sem že 100 slik sprobala pa so vse prevelike.Kako se to urihta me zanima?

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako namestiti sliko-avatar?
4.2.2008 8:06:55   
puncica
Probi v slikarju baje rata al pa microsoft office picture manager al pa kak zastojn program na netu ampak če ne gre pa mi pošlji sliko na puncica77@gmail.com, pa jo zmanjšam brez problema.

Slikca mora bit 73*73-110 pikslov in na to jo zmanjšaj in bo sigurno ratal.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako namestiti sliko-avatar?
4.2.2008 9:41:19   
Anonimen
http://www.avatarji.com/

Tukaj imaš veliko slikic avatarjev, ki jih lahko dodaš. Niso pa osebni. Velikost avatarja je lahko na RR do 20KB, in jo na tej spletni strani izveš tako, da klikneš na všečni avatar, in nato pogledaš velikost avatarja(desno od avatarja-velikost avatarja), ki pa seveda ne sme biti večja od teh 20KB. Če vse ustreza, lahko shraniš na svoj računalnik, in potem preneseš na RR, kot so napisale druge. In fino je, če prej preveriš, ali ima kdo isti avatar, kot ti.

aspirinčica

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako namestiti sliko-avatar?
4.2.2008 21:06:37   
Aneja2003
Čer!
No, tudi meni nikakor ne uspe nalozit avatarja...
Slikca je tezka 16kb, velika pa 70*70pikslov, pa mi vseeno javlja, da je prevelika!
user posted image

Pomoč dobrodošla...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako namestiti sliko-avatar?
5.2.2008 11:19:35   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Aneja2003

Čer!
No, tudi meni nikakor ne uspe nalozit avatarja...
Slikca je tezka 16kb, velika pa 70*70pikslov, pa mi vseeno javlja, da je prevelika!
user posted image

Pomoč dobrodošla...user posted image


Uh pol pa ne vem kje je problem sigurno pa nekje je, sama imam slikco veliko 73*110 pa mi nič ne javlja da je prevelika je pa res da je sam enih 5KB.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Aneja2003)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako namestiti sliko-avatar?
5.2.2008 21:27:27   
Aneja2003
No, danes mi je končno ratalo... ni šlo, ker sem srfala na macu...user posted image

No, glavno, da je zdaj uštimano.. hmm... pa jagode so mi tudi zadišale.... user posted image


lp

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako namestiti sliko-avatar?
6.2.2008 8:26:10   
luka jan
Sem poskusla, potegnila dol in namestila. Upam da mi je uspelo.

(odgovor članu Aneja2003)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako namestiti sliko-avatar?
8.2.2008 9:46:42   
mateyka
Pogosto zastavljena vprašanj niso zbrana na enem mestu:

http://www.ringaraja.net/faq.asp


Al bina, dej nehi no že s tem user posted image pretiravanje tud ni skoz dobr. glej, v tem primeru ta link ne daje informacije, ki jo je uporabnica rabila.
in limat te linke v nedogled po celmu forumu.. a si šele zdej odkrila search engine in si daješ mal duška? ker drugač ne vem zakaj zdej in zakaj v taki meri.. user posted image

in mene tud zanima zakaj se to dostikrat pojavi - men je velikokrat pri nalaganju avatarja pokazal, da je slika prevelika. in najbolj čudn je blo, da mi je isto veliko sliko (v pixlih in kb) enkrat sprejel, pri drugi se je pa prtožu - ne štekam zakaj to dela, ker res niso velike slike - je čist naključno tole jamranje z preveliko sliko.. user posted image   nikol ne veš kdaj te bo zahaklal s to fotko..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako namestiti sliko-avatar?
9.2.2008 22:44:35   
luka jan
Mateyka, kako pa veš da je bila Al bina? Sedaj kaže da je to napisal en anonimnež.
Saj se hecam, sem tud jaz vidla da je bila ona.
Pa saj veš da rada kaj napiše, no.user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?