|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zbiram ideje....
5.2.2008 8:41:29   
romy
....za darilo za 50 let za taščo.

-vrednost nekje do 100 €
-rože odpadejo, jih ima že en cel pragozd
-toplice odpadejo, je ravno prišla od tam
- živi sama


No, to je to. Prosim za kakšne izvirne ideje.
hvala user posted image
lp, Romy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 8:43:53   
Tiamo
Spominsko knjigo ala, da ti izbereš slike iz njene mladosti, od male pupe do zdaj...pa kaki verzi vmes, pesmi itd

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 8:46:08   
romy
Tiamo, to je nemogoče.  Ker živi sama in ne morem nikjer dobiti kakšnih njenih slik itd. Sploh pa nima kaj dosti tega, saj veš pred 50 leti ni bilo tak kot je danes. Hvala vseeno.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 8:52:52   
Tiamo
Romy vse se da, če se hoče...jaz sem očetu naredila tako spominsko knjigo in tašči isto.

Nevem, če so slike problem...jaz sem malo poklicala od tašče mamo, pa malo na skrivaj prebrskala taščine albume in se zmislila, da rabim slike.

Je pa samo ideja...moj oče in tašča sta jo bila zelo zelo vesela, sta mal zajokala....

Drugače pa nevem kaj ti naj predlagam, ker ne poznam tvoje tašče, kaj ima in kaj nima, kaj rabi, kaj ji je všeč...izbiranje darila v današnjem času je težko, k imajo vsi vsega dovolj....

Ali pa kake karte za Špas teater, opero....

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 9:00:48   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=583039&mpage=1&key=darilo%2Clet&#583039

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 9:41:49   
Blejka26
kupi ji kakšno žival,da bo malo zaposlena z njo

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 10:08:20   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

kupi ji kakšno žival,da bo malo zaposlena z njo


kužkauser posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 10:22:47   
willma
Ima kakšen hoby?
Kaj jo zanima, razveseljuje,...?

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 10:47:49   
Anonimen
Jaz sem moji mami kupila torbico za 100E, od nekega slo modnega oblikovalca. Prodajajo pa jih v Modni hiši.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 11:39:05   
Blejka26
ali pa user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 11:46:51   
trnuljčica
Bi rekla, da je odvisno od tega kakšna je, kaj jo veseli... Moji bi kupila umetniško sliko ( dobiš tudi za ugodno ceno, ni treba da je od Slane). Ima namreč zelo urejeno doma. Lp

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 11:51:07   
Anonimen
Žival ni darilo!
Halo pa kaj je z vami? Ne moreš živih bitij podarjat, če sploh ne veš če si jih dotični želi. Da meni kdo prinese kužka bi umrla od hudga....k pač vem da ga ne morem met.
Dejte se že navadit da živali niso predmeti. Ne moreš jih kar podarjat. Halo no.

Imaš pa ogromno daril na izbiro. Odvisno pač od človeka kakšn je, kaj ga zanima, veseli.....
Moja tašča je bila recimo najbolj do sedaj vesela slike sinov v okvirju. Pa je bilo to najcenejše darilo, ampak ga je bila najbolj vesela.

(odgovor članu trnuljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 11:52:30   
Vešča
Živali se ne podarja, zaboga milega, ste sploh normalne???!!!user posted image

Razen če si ti pripravljena prevzeti vso skrb zanjo.

Žival je velika odgovornost, veliko dela, skrbi in ljubezni, ne pa darilo, ki ga postaviš na steno ali po uporabi zavržeš!user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 12:30:27   
sončnica24
Glede živali tako, mi smo maminemu bratrancu psa kupili, res pa je da je rekel da bi ga rad imel, tako da če si želi žival ji jo kar kupite, res pa je da je dobro vedet če si jo želi.

Drugače pa ji lahko kupiš kakšne kristalne kozarce ali pa kakšne porcelanaste krožnike malce dražje.

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 13:42:26   
iva01
mogoče kakšnega ljubimca :) :)...hecam se.....nimam pojma, upam da pade kakšna dobra ideja, jo bom jst tud kmal rabila...no drugače pa mi je zdej padlo na pamet, mogoče kakšn kos nakita

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 14:14:34   
hmm...
_
IZVIRNO SPOROČILO: Vešča

Živali se ne podarja, zaboga milega, ste sploh normalne???!!!user posted image

Razen če si ti pripravljena prevzeti vso skrb zanjo.

Žival je velika odgovornost, veliko dela, skrbi in ljubezni, ne pa darilo, ki ga postaviš na steno ali po uporabi zavržeš!user posted image






Se popolnoma strinjam. Za žival je potrebna velika skrb, da je le-ta srečna. Potrebuje veliko ljubezni, in če ji tega ne damo je žival še bolj nesrečna.


Tako da, jaz mislim, da živali ne moremo kar podarjati, saj so konec koncev tudi oni živa bitja, ki čutijo in potrebujejo dobrega skrbnika. Če komu podarimo žival in je ne mara že zaradi zunanjega videza smo naredili več škode kot koristi. Lhako da jo bo zavrgel, in bo še ena žival ostale brez toplega doma.user posted image



Seveda je pa druga zgodba, če je v pogovoru kdaj pa kdaj  izrazila željo, da si želi kakšnega kužka ali muco in po možnosti povedala še pasmo. Takrat bi ji jaz z veseljem kupila žival, ker bi bila močno prepričana, da bi z njo lepo ravnala.


Drugače pa ni govora! Če bi jo zavrgla bi me tako pekla vest, da žival trpi, da tega enostavno ne morem povedat z besedami!

Jaz osebno tega ne prenesem, da je žival nesrečna in da trpi. Se mi trga srce. user posted image




Drugače je pa še veliko drugih stvari. Tako kot je že predhodnica povedala: nakit, kakšni kristalni kozarci ali kaj podobnega.



Želim ti, da bi se prav odločila!

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 14:23:00   
bt08
Kakšno razvajanje v wellnes centru to ženske rade vidijo!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zbiram ideje....
5.2.2008 14:55:36   
helloKitty
Ne vem, mal se pozanimaj kaj potrebuje. Recimo, če si hoče omislt nova očala ji lahko podariš kakšen bon, kakšna dobra torbica al pa svilen šal, usnjena šatulja za nakit...

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?