|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   anala ?
5.2.2008 11:02:24   
Anonimen
Oj. Rada bi ugodila mojemu fantu, ker nisem še nikoli seksala v ritko me je kar malce strah. Kako izgleda ta seks? Prijateljice mi povejo da je kar boleče......
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: anala ?
5.2.2008 11:06:21   
Anonimen
Ja-kar boli...jst sem se na začetku zafokusirala na nekaj drugega-sicer je boleče ponavadi samo začetek-se pa da potem zelo močen orgazem doživet,če se zraven še z prsti dražiš.
Sam ne pozabit na kakšen dober lubrifikant...in se fajn namazat.To poskusi zaradi lastnega interesa-boš lažje kaj doživela-če pa se pripravljaš samo na neki"groznega"-nima smisla-ker se ti bo vse skupaj zagravžalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: anala ?
5.2.2008 11:08:37   
Anonimen
-Dober lubrikant(čim bolj masten)
-fejst morš bit zrajcana
-tip more it počas pa nežno ne da kar navali
-fejst je da ma kondom
-glavno je pa da si sproščena....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: anala ?
5.2.2008 11:17:55   
Anonimen
Kot so rekle punce da si fejst zrajcana in da si sproščena je poglavitno pa da je tip seveda nežen, lubrikanta midva ne uporabljava ker sem sama dovolj zrajcana in razmočena, kondomov pa prav tako ne. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: anala ?
5.2.2008 11:27:51   
Suzy.
Kako izgleda tak seks? Isto kot "navaden", samo v drugo luknjico ga da. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: anala ?
5.2.2008 11:28:28   
Anonimen
Spodaj imaš že odprto temo. Ne vem kaj je bilo potrebno odpirati novo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: anala ?
5.2.2008 11:36:50   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Spodaj imaš že odprto temo. Ne vem kaj je bilo potrebno odpirati novo.


Uf, Bakfark ti si pa zelo strog, a?

Punca išče odgovor, pusti jo da vprašauser posted image



_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: anala ?
5.2.2008 11:43:03   
Casey
bakfark jaz sem s tabouser posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: anala ?
5.2.2008 11:49:57   
Anonimen
Čakaj malo, če imaš pa vse odgovore pred nosom, samo malo je treba pobrskat. Govorilo se je o vsem kar jo zanima.

(odgovor članu Casey)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: anala ?
5.2.2008 11:50:39   
Anonimen
Mogoče pa je mislila na spodnjo temo pač,da ima kdo mozolj na tazadnji pa je odprla raje analo.user posted image

(odgovor članu Casey)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: anala ?
5.2.2008 15:03:55   
Maleal
Joj je bilo že veliko takih tem,uporabi iskalnik.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=648433&mpage=1&key=anala

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: anala ?
5.2.2008 15:12:02   
Muca83
Poleg zgoraj naštetih stvari je meni tud fajn, da se prej luknjico postopoma razširi. Poskusita najprej s prsti, enim, potem dvema, da se malo navadiš na občutek.

Jaz včasih nisem mogla nikakor to početi, me je bolelo, sploh prvič ko se spomnim, mi je še malo kri tekla potem, samo un tip res ni znal in ni bil dovolj nežen. Zdaj z mojim pa to včasih počneva, ampak zelo redko. Ampak takrat ko, sem sama za to, ker moram biti res noroo zrajcana, potem pa še noroo pride user posted image Malo večkrat me mogoče malo draži s kakim prstom.


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: anala ?
5.2.2008 22:23:45   
JAHICA
Res je tko kot je napisala Karin in Muca. Mi2 sicer ne uporabljava kondoma, dobr pa je da ti najprej s prstki mal luknco razširi. Pa full lubrifikanta uporabta. Občutki so pa zame tko, tko, odvisn kolk sm zrajcana.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?