|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sadje za nosečke
25.1.2005 18:20:08   
clea
Cao punce,

imam eno vprašanje.Moja prijateljica je :nosecka: - ni bila še pri zdravniku,milsim pa da mora bit cca 2 tedna.
Zanima me ali kakšno sadje naj bi jedle :nosecka:,saj bi jo rada presenetila in ji prinesla zvrhan koš sadja.Ali lahko je vse ali naj česa ne bi???
Mogoče je vprašanje malo neumno ampak me res zanima,ker ji želim vse dobro.Se mi zdi da ona ne skrbi ravno dobro zase kar se tiče vitaminov in bi jo jaz rada malo navadila na to.

Hvala,
Clea:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sadje za nosečke
25.1.2005 18:45:50   
Anonimen
Oh, če je noseča samo 2 tedna, potem ji gotovo še slabo ni in bo pojedla vse. Da česa ne bi smela... :zmeden: še nisem slišala

Ja kako pa ve da je noseča, če je šele 2 tedna? Mogoče misliš 2 tedna ji zamuja M in je noseča 4 ali 5 tednov?

(odgovor članu clea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   sadje za nosečke
25.1.2005 18:52:00   
clea
Joj čaki mogoče sem pa narobe zračunala,zdaj sem pa čist zmedena.Zamuja ji ene 10 dni.Je pa dvakrat delala CB in je +.Tako da pomoje bi mogla bit tam nekje,no al pa mogoče 3 tedne.

Zaradi sadja sem pa zato vprašala da ne bi kaj narobe prinesla in bi ji bilo potem slabo,ali pa da bi bila zaprta (recimo po bananah) pa bi ti škodilo.

LP,C.

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sadje za nosečke
25.1.2005 21:10:48   
urši77
Nemogoče! Nosečnost se šteje od zadnje M!!!
Če ji 10 dni zaostaja je noseča 5-6t:)

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sadje za nosečke
25.1.2005 23:06:17   
clea
Aaaaaa tako!Ni mi čist jasn,ampak ok.
No sej se mi je zdel da sem mal mem usekala.
Se vidi,da še nimam izkušenj.

C.

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   sadje za nosečke
26.1.2005 10:32:37   
malika
Jaz sem imela en čas totalno manijo na mandarine in grenivke, tako da če boš kupila to dvoje bo ziher OK, pa zraven dodaj še kakšno jabolko, banano in kivi.

Drugače je pa meni gin predlagala, da imam vsaj en dan v tednu samo sadni dan, da se telo očisti soli in s tem tudi preprečuješ težave s previsokim pritiskom in zatekanje. Na tak dan mi je priporočala do 2,5 kg raznega sadja, edino banane takrat ne smem.Pa seveda zelo veliko tekočine.

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   sadje za nosečke
26.1.2005 12:05:11   
clea
Hvala punce!!!
Bom kupila kar ste mi predlagale in ne v prevelikih količinah.Ji bom pa tudi povedala za sadni dan in jo bom kontrolirala če ga res ima.
Sej pomoje mislite,da sem preveč obsedena s tem,ampak bi ful rada da je z njenim :duda: vse OK,ker smo res ful dobri prijatelji.

HVALA:rozica::rozica::rozica:,
Clea

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   sadje za nosečke
26.1.2005 12:16:10   
pupika
Tudi jaz pojem ogromno mandarin, kivijev,banan pa tu pa tam kakšno jabolko.

Najbolj mi pašejo mandarine.

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?