|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kašelj
15.2.2008 9:17:20   
*alja*
Naša mala že dve noči tako močno kašlja da to ni res. Sploh nemore spat, podnevi pa skoraj nič. Vročine al česa drugega nima. A naj grem z njo k zdravniku al naj še mal počakam? Strah me je viroz ki rashajajo po ZD. Ampak res ful kašlja ponočuser posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kašelj
15.2.2008 10:16:43   
Anonimen
Naš tudi že dva tedna in to tako,da se skor zadavi,pa bruha.
smo šli k zdravniku in,ga je pregledala in nič ugotovilauser posted image Še recepta ni dala,smo šli kar sami v lekarno sirup za pomiritev kašlja nabavit.Pa še ta ne pomaga kaj preveč.Prehlajen ni,nos ima čist,edino kašelj je prisoten.
Za vsak slučaj najprej pokliči,naj ti oni svetujejo,če se splača po mabulantah letat,da res kaj ne stakne.
Aja,še to,Sicer sem nasprotnik lekarniških sirupov,ampak bi mu vseeno tik pred spanjem dala vsaj eno žlico Panatus sirupa,da se otrok vsaj naspi,da ponoči ne kašlja.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kašelj
15.2.2008 10:19:13   
lukec
Kako pa je kaj z noskom, ker če kašlja samo ponoči je lahko zaradi tega, ker ji pri ležanju iz noska vse steče v grlo in potem kašlja. Pri našem se to naredi velikokrat. Je pa treba potem pogosto nosek čistit, ker hitro pride do kakšnega vnetja grla ali ušesk.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kašelj
15.2.2008 10:24:04   
lukec
Še to, če je kašelj slučajno suh: Zadnjič  je kašljal grozno, suh kašelj, ki ni ponehal, Panatus ni pomagal in nam je pediatrinja dala sirup Pholcodin, ki je baje precej močnejši in je res pomagal, po treh dozah je bil kašelj veliko bolj znosen.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kašelj
15.2.2008 10:30:42   
Blink1
Pholvodin smo tudi mi dobili pri suhem kašlju.

Zdaj pa naša tudi že cel teden kašlja, ampak ne suho... Se sliši, da ima nekaj v grlu, ampak tudi sirupi za izkašljevanje ne pomagajo, zato sem ji včeraj zvečer dala ta Pholcodin, da je sploh lahko spala. In res ni kašljala celo noč.

Danes gre k zdravniku, da ji malo posluša pljučka. Ziher je ziheruser posted image


< Sporočilo je popravil N&N -- 15.2.2008 10:31:04 >


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kašelj
15.2.2008 20:53:02   
binica
jaz sem pred mesecem dni naredila celo študijo s tem kašljem, saj je lana kašljala skoraj en mesec in ji noben od sirupov ni pomagal. na koncu so se najbolj prijeli domači recepti - sirup iz meda in čebule, o katerem sem prebirala na tem forumu (in se mi zdi super, deluje kot naravni antibiotik) in kamilična para v spalnici.
preverjeno je to edina kombinacija, ki nas je rešila user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kašelj
16.2.2008 11:19:05   
*alja*
Ja, včeraj je iz kašlja prešlo na vročino 39,7 in se ni zbila. Smo šli k dežurnemu kjer smo čakali skoraj 3 ure (vmes nam je sestra prinesla še eno svečko ker je vidla da vročina ne pada. Polek vsega ima še obe uhe vneti (kar sploh ni nič tožila al pa jokala user posted image ). Dobili antibiotik, ponoči nič spali tak je kašlala, sedaj je cela onemogla in cel dopoldan sam leži. Hvalabogu da vsaj pije (jesti noče nič), spila je pa že dva glažeka kamiličnega čaja.




_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kašelj
16.2.2008 17:02:40   
Lara28
Suh zrak mogoče?
Poskusite s paro v spalnici ali pa z vlažilcem zraka.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?