|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko časa mora miniti da primejo antibiotiki??
1.3.2008 12:28:32   
aljuška
Ker mene takoooo grlo boliuser posted image , da še sklonit se ne morem prav.itak da nisem ponoči niti spala, ker tudi kašljam zraven, zdravnica mi je predpisala Ospen ( začetek angine v kombinaciji z kašljem) ampak user posted image  mene danes samo še bolj boli!! sem dala zdaj že 3 rundo antibiotika, a še ni učinka...user posted image Ne morem piti, jesti, obračati glave ne da bi me orank bolelo.Vsak požirek je taka mukauser posted image , ko pa še kašljam..Traja pa od četrtka..kaj ne bi moglo it kej na boljeuser posted image .Govorim malo,sem bolj tiho,..A lahko spijem lekadol zraven, če že antibotik jemjem?
mah, šit nouser posted image

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
1.3.2008 12:34:36   
Lejči
mogoče ti pa ospen ne prime in bi ti moral zdravnik dati drug antibiotik.mojemu se je ravno predkratkim to zgodilo, mu ospen ni nič pomagal, po zamenjavi ab  je nato pomagal amoksiklav . po mojem bi bilo najboljše, da greš še enkrat do zdravnika.  

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
1.3.2008 12:37:01   
brina_3
Se oglaša še ena,ki je že malce bolje kot ti.
Meni so antibiotiki prijeli po 5 tabletu vendar sem zraven spila še 2 lekadola,ker sem imela visoko vročino.
Proti kašlju vzemi kakšen panatus ali slezov sirup , za zmanjševanje bolečin in vročine pa lekadoluser posted image
Čim hitrejše okrevanjeuser posted image

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
1.3.2008 12:44:13   
African queen
Ja,Ospen ne prime tako hitro.Tudi meni prime šele po 5-6 tableti,sploh,ko je angina full  huda.Včasih tudi priporočajo,da na začetku vzameš dve tableti naenkrat..

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
1.3.2008 12:49:39   
kaj@
meni običajno prime že 3 tbl,če imam angino.Na podlagi česa pa si dobila antibiotik-krvi,brisa...mogoče pa okužba sploh ni bakterijska,lahko je samo virus in v tem primeru ti antibiotik-katerikoli ne prime,čimprej se pozdravi

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
1.3.2008 12:56:36   
aljuška
jah, videla je obloge v grlu, ni pa vzela brisa..saj je rekla da če ne bo bolje, naj pridem nazaj..se ponavadi mi je Ospen vedno prijel, zdej pauser posted image bom še malo počakala, upam da mi prime..medtempa bom vzela še lekadol..in upam, d bom to noč kej spalauser posted image

_____________________________





(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
1.3.2008 13:02:16   
kaj@
na tvojem mestu bi vzela največ 3 lekadole na dan,pojedla še nekaj tbl.Ospena in če ne bi blo bolje šla k dr.,čez vikend tudi k dež.dr.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
1.3.2008 13:03:24   
Anonimen
Meni je ponavadi v pol dneva bolje.

(odgovor članu aljuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
1.3.2008 13:05:26   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: kaj@

meni običajno prime že 3 tbl,če imam angino.Na podlagi česa pa si dobila antibiotik-krvi,brisa...mogoče pa okužba sploh ni bakterijska,lahko je samo virus in v tem primeru ti antibiotik-katerikoli ne prime,čimprej se pozdravi


Se strinjam.

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
1.3.2008 14:37:21   
aljuška
prejle sem pojedla 1 lekadol in mi je za malenkost bolje, po Ospenu pa ne??user posted image saj tudi sama sumim, da je o viroza,samouser posted image  ko pa tako boli in se me tako vztrajno držiuser posted image ..Me je malce čudlo, da mi sploh brisa ni vzela,samo grlo je pogledala..Bom pa šla jutri k dežurnemu, če se še ne bo umirilo..

_____________________________





(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
1.3.2008 14:59:06   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: aljuška

jah, videla je obloge v grlu, ni pa vzela brisa..


Nazadnje sem imela kar veliko oblog v grlu, pa zelo boleče grlo. Kljub temu sem šla dati kri, ki ni pokazala bakterijske okužbe. Zaradi oblog mi je naredila še bris, ki je krvni izvid samo še potrdil. Bila je virusna okužba.

Ospen pa res bolj pozno prime - ta drugi ali tretji dan! Pa čim prej se pozdravi!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
1.3.2008 20:05:57   
dalin
Kolikor jaz vem,traja tri dni(72 ur),da antibiotik zagrabi.

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
2.3.2008 8:15:25   
aljuška
sicer je danes malo bolje, ampak grlo pa ne popusti ( ma je bolj znosno kot včeraj ), sem pa vstrelila enga kozla že navse zgodajuser posted image ..sem požrla antibioik po štirih urah, ne po osmih..namesto ob 12h sem ga že ob 8h vzela, a bo glih tako vredu? a naj potem nadaljujem normalno na osem ur dalje? ma šit no, sem se zmedla, ker mam zvečer ob 20h za vzet, pa sem kar zjutraj vzela ob 8h..Jao meniuser posted image

_____________________________





(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
6.3.2008 15:00:24   
aljuška
aaaaa...to kar sem imela sploh ni bila angina!user posted image user posted image user posted image
grem danes k zobarju ( kao ok mi bo nardila 1 plombo ) in mi reče: kaj vas je kaj bolelo zadnje dni okrog ušesa??? jaz pa: ah, sem angino staknila ( kao ) in sem na antibiotikih ona pa meni da se mi je osmica ( modrostni ) od zadaj zagnojila in da sem fasala eno fejst močno infekcijo! juheejj! in mi jo je po hitrm postopku zdrla vem, ker je bilo vse gnilo..Ke škifo!!user posted image  ben, saj mi antibiotiki ne bodo škodovali, ker bi jih po vsej verjetnosti itak dobila (mogoče glih ne ospen ), ampak saj se mi je zdelo čudno, kako me samo desna stran grla boli za popuser posted image user posted image , vse tja mimo bezglalk skoraj do ušesauser posted image ..In ko mi je pokazala zdrt zob sem si samo rekla: o marija božja, kaj to sem mela notri?
Punce, nič heca z zobmiuser posted image ,Jaz niti pomislila nisem da mi eno tako štalo naredi en samcat ( gnil ) zobčekuser posted image

_____________________________





(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
6.3.2008 20:28:11   
jakaracman
user posted image ZA ZOBARJA.user posted image za zdravnico.Splošni zdr so včasih res luzerji.Se spomnim gospoda, da ga je splošna zdravila za gnojno angino on pa je imel raka na grlu.Antibiotik je pa že fajn, če si imela vneto.Sam da je nehal bolet.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko časa mora miniti da primejo antibi...
7.3.2008 10:06:54   
aljuška
ja,itak. še sreča da sem imela zobarja naročenega v kratkemuser posted image .tale zdravnica moja pa kar neki..še eno sestro ima ( medicinsko ), ki me skozi nadira, češ da kaj se pritožujemuser posted image user posted image ..eh..

_____________________________





(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?