|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolniška za otroka!
4.3.2008 7:44:02   
MIAAA30
Živjo punce,

če imate bolniško za otroka, ki je bolan in ne sme vrtec seveda ostanem na bolniški, ker nimam drugega varstva. Zanima me ali to pomeni, da popoldan ne smem nikamor in moram biti ves čas z otrokom tudi popoldan, ko očka pride domov  in ne smem npr v trgovine ali ... popoldan?

kako imate ve to rešeno, ne greste nikamor oz. kam se vseeno odpravite?user posted image

Hvala vam za odgovor,

mia
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolniška za otroka!
4.3.2008 7:52:55   
Volga
Ne vem, še nisem bila nikoli na bolniški, samo po moje greš popoldne lahko v trgovino.

(odgovor članu MIAAA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolniška za otroka!
4.3.2008 7:58:00   
Putka
Seveda greš lahko. Ker nimaš bolniške, ampak nego. In ker nisi ti bolna, ampak otrok ti ni treba biti 24 ur doma. Saj če sama zboliš in si doma, si moraš tudi v trgovino po hrano. Ravno na tenis ali po nakup čevljev pa res ne.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolniška za otroka!
4.3.2008 8:10:09   
kaj@
se strinjam s putko,ampak jaz sem običajno kar doma,ker ne maram da bi me kakšen sodelavec srečal in bi potem govorili da sem na bolniški in hodim po trgovinah,ne moreš pa vsakemu reči da si prišel npr.samo po kruh

(odgovor članu MIAAA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolniška za otroka!
6.3.2008 12:07:03   
Jutra
Jaz sem bila že tolikokrat na bolniški zaradi otroka, da bi se mi zmešalo, če bi bila doma po en teden ali celo dva skupaj po 24 ur na dan. Zato si, ko pride mož iz službe, vzamem kakšno uro ali dve, da se grem ven malo nadihati. Grem samo na sprehod ali pa po nakupih. Dostikrat se mi pa tudi to ne da, pa se umaknem v spalnico in grem počivat.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu MIAAA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolniška za otroka!
6.3.2008 12:28:03   
MIAAA30
Jutra se strinjam s teboj, da ne moreš biti skoz doma, še posebaj če si na bolniški po teden ali dva. Tko, da briga me če me kdo od sodelavcev vidi, če grem v trgovino ali pa ... in komentira potem po ...user posted image

Uživajteuser posted image


(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?