|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bodoče mamice
5.3.2008 18:24:42   
*nina*
mislim da bom tukaj dobila najboljše odgovore....zanima me kakšne znake ste imele še preden ste naredile test in zagledale magični plus????vam je bilo slabo že prej,bolečina v križu....????in kaj ste prenehale delati ko ste izvedele da ste nosečke???user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bodoče mamice
5.3.2008 18:28:38   
jakoLUlana
nisem imela nobnih znakov in se vedno pocnem vse kot prej, saj nosecnost ni bolezen... seveda se razume, da se ne pije alkohola, ne kadi, ne drogira ,...

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bodoče mamice
5.3.2008 18:29:39   
Dinki
Najprej čestitke za plusek user posted image , predvidevam, da si ga zagledala user posted image

Jaz nisem imela nobenih znakov. Nič slabosti. Šele potem ko sem naredila test so me počasi začele boleti prsi in postale so bohotne user posted image , to je pa tudi edini znak.
Delala pa sem jaz do konca, torej do začetka porodniškega dopusta + 10 dni letnega dopusta, ki sem ga morala koristiti, če ne bi mi ga brisali.

Srečno!

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bodoče mamice
5.3.2008 18:32:23   
tsjci26
ojla....jaz sem imela znake,še preden mi je izostala menstruacija. Ti so bili bolečine v prsih-sploh bradavice,in smrdeli so mi parfumi,kar jih imama rada drugače in pa pizza se mi je totalno zagabla-sicer moja najljubša jed,test sem pa naredila ko mi je zaostala menza 5 dni,sem bila pa že en mesec noseča pa nisem vedla...srečnouser posted image

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bodoče mamice
5.3.2008 18:35:43   
tsjci26
aja pa delem še en mesec,nato koristim dopust pol pa itak nastopi porodniška....aja pa pivo mi je zelooo zadišalo,čeprav ga prej nisem marala,da ne bo pomote,se ga ne nacejam,kdaj pa kdaj pa spijem kakšen panashe,ampak zelo redko...baje da je pivo dobro za mleko...nimam pojma če je to res,to pač pravjouser posted image

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu tsjci26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bodoče mamice
5.3.2008 18:38:43   
Anonimen
Kolikor sem jaz razumela te zanima kaj smo nehale delat, ne če smo nehale v službo hodit a ni tako?
odg: vse normalno

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 6.3.2008 8:00:47 >

(odgovor članu tsjci26)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bodoče mamice
5.3.2008 18:41:50   
tsjci26
user posted image user posted image user posted image  hehe točno-imaš prav! Delam vse,razen ful neki dvigujem težke stvari ne, drgač pa bolj kot ne vse user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bodoče mamice
5.3.2008 18:42:57   
Naja30
V prvi user posted image  se mi je že pred izostankom M vrtelo, bilo slabo, vse smrdelo (še posebej močni vonji) in počutila sem se, kot da bom zbolela. V drugi pa niti ne, malo sem bila čudna ampak sem misla, da zarad prihajajoče M.

Od začetka sem delala vse. No, v drugi user posted image  nisem smela dvigovati težjih bremen zaradi rjavkastega izcedka.
Potem pa ko nosečnost napreduje, ti pa tako telo samo pove kaj lahko in kaj ne. V 9m ravno laufat ne moreš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bodoče mamice
5.3.2008 18:43:57   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

KOLIKOR SEM JAZ RAZUMELA TE ZANIMA KAJ SMO NEHALE DELAT, NE CE SMO NEHALE V SLUZBO HODIT A NI TAKO?
odg: vse normalno


Aja, pa res. Ups user posted image  je blo prehitro prebrano....kdaj namesto kaj...
Jaz sem vse delala še naprej normalno...V user posted image  nisem imela nobenih težav, tko da sem tudi delala vse tako kot prej, edin kako žurko sem preskočila, ki jo drugače ne bi user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
5.3.2008 18:57:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dinki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bodoče mamice
5.3.2008 19:12:09   
Katy13
Jaz nisem imela kakšnih znakov preden sem zagledala + , potem pa zelo občasno kakšna slabost, vendar ni omembe vredno.

Počnem vse kot sem prej, razen ne pijem alkohola in dvigujem težkih stvari.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bodoče mamice
5.3.2008 19:23:23   
gaya24
Js sem mela iste znake kot vedno preden dobim user posted image

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bodoče mamice
5.3.2008 19:40:20   
anaj22
preden sem naredila test sem mislila da sem si mehur prehladila ker me je skoz lulat tiščal
v službo sem normalno hodila do konca 24t, ko me zelo žačel bolet križ, zdej sem trenutno doma sam ni dost bolš bomo videl kaj bo.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bodoče mamice
6.3.2008 8:29:23   
Anonimen
Nisem imela nobenih znakov,samo moj me je vprasal ce sem noseca,ker sem neverjetno zoprnauser posted image .Sem sla res koj delat test,pa je pokazaluser posted image .Sem bila cist v soku,saj sem imela 2m nazaj SS.

Odpovedala sem se:kajenju,alkoholu,rolanju,nosenju tezjih stvari...se se kaj najde,v glavnem tako kot skoraj vsaka user posted image .

(odgovor članu anaj22)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bodoče mamice
6.3.2008 8:35:08   
Zofy
Jaz sem imela povečane in boleče prsi. Se mi je zdelo čudno, da mi iz novega modrca bežijo, pa sem naredila že 4 dni pred izostankom test in je bil + user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?