|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bris cin?????
8.3.2008 21:37:51   
*erika*
mene zanima nekaj ce katera ve slucajno odgovor naj mi odpise.po porodu mi je ginekologinja vzela bris ki je bil rezultat cin4,potem sem imela pa odsip celic in rezultat je bil cin1.in sedaj  moram na vsake pol leta hodit na odvzem brisa....zanima me od cesa se to dobi in kaksne so lahko posledice?

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bris cin?????
8.3.2008 21:52:07   
Anonimen
A se hecaš? Ti G ni razložil kaj in kako?

No ker je kar preveč za napisat ti dam link za strokovno razlago in vse kar paše zraven pa si vzamičas in lepo preberi.

klikni tukaj

(odgovor članu *erika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bris cin?????
8.3.2008 22:22:24   
dido
Jaz sem imela PAP III,Cin 2, pa sem morala iti takoj na konizacijo, kjer so mi spremembe odstranili in sem sedaj imela bris OK. Kolikor vem bi te morali z CINom 3 takoj napotit na konizacijo. Jaz na tvojem mestu bi odšla še po drugo mnenje, saj se s tem res ni za igrat. Nočem te straši, ampak zelo dobro si preberi link od **** o tem kaj to pomeni. Čimprej do ginekologa !!! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bris cin?????
9.3.2008 1:20:10   
lelaval
A se hecaš? Ti G ni razložil kaj in kako?

No ker je kar preveč za napisat ti dam link za strokovno razlago in vse kar paše zraven pa si vzamičas in lepo preberi.


Jaz sem pred leti imela oboje 3 in že po 1. rezultatih mojega G sem dobila napotnico za konizacijo. Res, da so morali to še v bolnici enkrat pregledat, a sem že bila v vrsti za operacijo. In moj G mi je vse lepo na dolgo in široko obrazložil, tako, da se čudim, da tebi niso. Sem pa po konizaciji leto dni imela preglede na 3 mesece - je bilo vse O.K., potem leto ali 2 na 6 mesecev, kasneje pa na 1 leto - tako tudi ostane ne glede na to, da so dali preglede na 3 leta.

Si pa res preberi link

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?