|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lajajoč kašelj
8.3.2008 21:43:42   
zoom zoom
Naš 3,5 letnik že 2 dni kašlja, sedaj med spanjem pa je kašelj slišati kot lajanje. Vlažilec ima vklopljen, Panatud je tudi dobil. A obstaja še kaj drugega, kar lahko storim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lajajoč kašelj
8.3.2008 21:47:58   
a.jda
Pri nas je to znak laringitisa. Obvezno mora inhalirati - mi kar nad posodo s kamilicami, fajn paro vdihujemo. Pediatrinja pa nam je predpisala tudi claritin. drugale se s tem ni za igrat, ker se zožijo dihalne poti. najbolj pomagajo inhalacije, če ne bo bolš pa h zdravniku.

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lajajoč kašelj
8.3.2008 21:52:14   
abj
Lajajoč kašelj je res ponavadi znak laringitisa - glasilke otečejo in zato je tudi kašelj tako čudnega zvoka. Bodi pozorna, če bo začel težje dihati.

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lajajoč kašelj
8.3.2008 21:54:17   
bskrle
claritine

(odgovor članu abj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lajajoč kašelj
8.3.2008 21:56:04   
sonček33
bodi pozorna nanj
to je nevarna reč
če bo prehudo pojdite rajši k zdarvniku, četudi sredi noči


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lajajoč kašelj
8.3.2008 21:58:48   
Baucka
Mi smo tudi imeli laringitis in smo dobili inhalacije Flixotide. Idi k zdravniku.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lajajoč kašelj
8.3.2008 22:06:15   
dido
Mene je prav tak kašelj ful prestrašil ( imel je tudi visoko vročino ), da sem ga sredi noči spokala in odpeljala k dežurnemu, kjer je več kot petnajst minut inel inhalacije. Če ne bi šli, mislim, da celo noč ne bi spali, tako pa je bilo boljše.

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lajajoč kašelj
8.3.2008 23:32:21   
zoom zoom
Smo ravnokar prišli od zdravnika. Dobil je Flonidan, Hikoncil, ker ima spotoma še vneta ušesa in Tobrex za vneto oko, ki ob 19h še ni bilo vneto.

(odgovor članu dido)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lajajoč kašelj
8.3.2008 23:32:42   
zoom zoom
Je pa bl laringitis (baje).

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lajajoč kašelj
9.3.2008 8:10:30   
usa
Mi smo zaradi laringitisa pristali v bolnici.Imel ga je v zelo hudi obliki nam je rekla pedijatrinja
na otroškem odelku.Bil je priklopljen na kisik celo noč.Od takrat ga pa na srečo nismo še imeli,in upam da ga ne bomo imeli nikoli več.


_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lajajoč kašelj
9.3.2008 14:49:11   
srki
Nečak je pred kratkim tako kašljal, po sirupu pa je ta kašelj prenehal, tako da ni nujno, da bi bil laringitis.

(odgovor članu usa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lajajoč kašelj
10.3.2008 12:49:52   
honey
Ko je naš prvič tako kašljal, sva ga ponoči peljala k dežurnemu zdravniku, kjer mu je dala inhalacije ventolina. No, za naslednjič je pa rekla, da je dovolj, da sama doma inhalirava, tako da ga ponavadi kar v banjo posadim in v kopalnici orng soparo nardim, tako da se še igra obenem. In to kar parkrat na dan, ker ravno inhalacij noče delat. In moram reči, da mu kar pomaga. Ampak je pa res, da to začnem delat takoj ob prvih znakih lajajočega kašlja.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lajajoč kašelj
10.3.2008 14:06:49   
zp
pomaga tudi okno odpret  in vdihavat mrzel zrak za par minut, da se zmanjša oteklina glasilk.... baje da v ZDA pediatri celo svetujejo ,da otroci vdihujejo mrzel zrak pred odprtim hladilnikomuser posted image ..drugace pa inhalacije.... mi smo dobili na urgenci inhalacije z dexametazonom, pa potem se dve tableti Medrola (steroid) za domov, ki pa jih je izbruhal, ker imajo RES nagravžen okususer posted image ..

srečno

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lajajoč kašelj
10.3.2008 14:11:14   
honey
Ja, pa pozabila sem napisat, da je dobil takrat pri splošnem še eno injekcijo v ritko, pa ne bi vedela, česa.

(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lajajoč kašelj
10.3.2008 14:35:01   
Splet.Ka
Mi smo pomojem rekorderji v laringitisu. Ponavadi nam sopara in te zadeve ne pomagajo. Naša mala se začne dušiti, gremo hitro k dežurnemu, kjer dobi dexa injekcijo v rit. In vlažne inhalacije. Ventolin pri laringitisu nima nobenega pomena, ker deluje na pljuča, pri laringitisu je pa prizadeto grlo oziroma glasilke.

Če se da laringitis sanirati takole po domače (vlažne inhalacije v kopalnici in potem na mraz za nekaj minut - sliši se čudno, ampak to je res magična formula, ki včasih deluje), je super.

Injekcije dexametazona namreč sprostijo grlo. Otrok lažje diha, hkrati imajo pa virusi prosto pot naprej v pljuča. Mi smo po laringitisu že nekajkrat pristali potem čez 2 dni v bolnici z virusno pljučnico, ki je bila samo nadaljevanje.

Ampak res, ko je hudo, pri nas se hitro začne dušiti, je pa treba šibat k dežurnemu in ga nič srat z domačo oskrbo.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?