|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izrastek na klitorisu?!
17.3.2008 9:49:42   
Žaklin
Mene zanima, če ima katera ali je kje slišala za to? No, sem user posted image , aprila bo user posted image in nekako od petega meseca nosečnosti sem na klitorisu opazla tako malo bulico, kot mali prikriti mozoljček in ni mi povzročal nevšečnosti, pa nisem nič kaj naokrog spraševala, vse dokler me pred kratkim ni začel ta male notranji mozoljček, ki je iste barve kot klitoris in je na otip trd, kot da bi bila lojnica zamašena (čeprav niti ne vem, če so tam lojniceuser posted image ) bolet, in ne samo na otip, tudi, če kdaj ta moj klitoris tako "leži", da se podrgne po hlačkah je občutek naprijeten.

V petek imam sicer pregled, tako, da bom itak vprašala kaj bi lahko to bilo, če pa katera ve, pa bi bila vesela, če me podučiuser posted image
Sem brskala po netu, pa večinoma piše o bradavicah - kaj bi lahko to blo to, čeprav je samo ena - bradavica mogočeuser posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izrastek na klitorisu?!
17.3.2008 9:54:23   
Anonimen
Jaz sem imela že 2x tak "mozolj" na klitorisu oz. na sramni ustnici. Pojma nimam, zakaj je nastal. Počasi je zrastel, je bil precej boleč na otip, in v končni fazi se je razvil v pravi mozolj, z belo piko na vrhu. Končal je tako kot ostali mozolji in v dnevu ali dveh ni bilo vidnih posledic.

(odgovor članu Žaklin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izrastek na klitorisu?!
17.3.2008 12:12:02   
Anonimen
Bradavica?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izrastek na klitorisu?!
17.3.2008 14:22:33   
Žaklin
Hja, ne vem namreč kako sploh zgleda bradavicauser posted image večinoma pišejo o tem, pa sem mislila, da je to to user posted image
Ampak verjetno bo to kar mozolj, je rdeč in boli in premer je~2x2mm, bom pa počakala, saj včasih se stvari same od sebe rešijo...user posted image
Hvala in lep danuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izrastek na klitorisu?!
17.3.2008 17:52:05   
Anonimen
Meni se je tudi že dvakrat naredilo-počakaj da sam poči-ponavadi je dovolj že samo da malček stisneš-enake zadeve-boleče,neprijetno...podkožni mozoljček je.Nič se batuser posted image

(odgovor članu Žaklin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izrastek na klitorisu?!
21.3.2008 12:57:48   
Žaklin
Neverjetno a resnično, tako kot se je iz nič pojavil tako je tudi izginiluser posted image
Seveda danes G nisem imela kaj pokazat a je rekla, da to pač pride in izgine - hormoni pa to.
Hvala Anonimen, sem že mislila,  da sem edina pod soncem user posted image

Lepo se imej in lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?