|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Previjalna na stojalu???
7.4.2008 16:21:47   
bondi
Pišuka, ne gre mi s temi slikami... user posted image
Punce, kako prilepim slikico?

(odgovor članu bondi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Previjalna na stojalu???
7.4.2008 16:26:33   
bondi
     

(odgovor članu bondi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Previjalna na stojalu???
7.4.2008 17:48:26   
Taula
Brevi ima Pikapolonica in BC se mi zdi.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu bondi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Previjalna na stojalu???
8.4.2008 11:01:03   
jana84
Aha, hvala za informacijo. Sam na spletni trgovini od BC nimajo nič od Brevi. Za Pikapolonico pa ne vem, bom šla kaj pogledat. Se mi zdi pa da sem v Turbo Limaču vidla, da majo te stvari...

Slikco pa prilepiša tako, da jo dobiš nekje na internetu (obvezno), jo kopiraš (desna tipka na miški, kopiraj/copy), greš tja kjer jo misliš prilepit, torej v odgovor na forumu in ponoviš postopek( desna tipka na miški, prilepi/paste). Meni je delovalo!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Previjalna na stojalu???
8.4.2008 11:09:55   
jana84
Sicer pa je meni moj dragi nekaj poudaril pri tej previjalni mizi... njena nosilnost je zgolj 9,5 kg. Torej če napolniš kado z vodo in vanjo daš dojenčka...Hmmmm, bolj švoh zadevšna, no. Pa če se še ti kaj nasloniš nanjo....
tako da sva se odločila, da bova raje leseno kupila, predalčnik, globine 45-47cm, ravno tako s kado in na vrhu s previjalno mizo. Sicer bova morala, če bova hotela predale uporabljat vse skupaj potegnit malo bolj ven, vendar, tako pač bo. Verjetno bova kupila eno izmed teh:
user posted image user posted image
To ta drugo sem videla v Turbo Limaču za 99EUR!!! Imajo pa nosilnost od 25-35kg. Malo bolj močna...

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Previjalna na stojalu???
8.4.2008 11:42:24   
sazi
jana_k, mi imamo tole in je SUPER http://www.brevi.eu/public/page.jsp?sez=393&pag=951
user posted image
se namesti na banjo in se raztegne, tako da imaš prosto previalno, ko imaš otroka v banjici
zdaj pa, ko je malček večji, smo banjo samo odvijačili stran in je sao previalna na takih nogah, ki se naslonijo na banjo - zvečer, ko se grem v banjo tuširat, jo pa samo ob robu banje na steno naslonim - super uporabno za majhno kopalnico, če ni možnosti na pralnem stroju.

< Sporočilo je popravil sazi -- 8.4.2008 11:43:15 >

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Previjalna na stojalu???
8.4.2008 12:06:25   
čuči
jaz bom kubila previjalno stokke je fajn velika,uporabna ker je na koleščkih,pa še za kasneje je uporabna.v kopalnici pa prav tako nimam veliko prostora,zato jo bom zapeljala v kopalnico le ob kopanju,previja se pa lahko v kateri koli drugi sobi.

http://www.stokke.com/product.asp?p=SleepiCare&la=EN&na=SI&div=C 

(odgovor članu bondi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Previjalna na stojalu???
8.4.2008 12:08:26   
čuči
pa še to na previjalno z lahkoto lahko položiš banjico


(odgovor članu čuči)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Previjalna na stojalu???
8.4.2008 12:36:35   
jana84
sazi zanimiva ideja. Sem opazila tud to previjalno in kad na njihovi strani, pa nisem vedela kakšne so praktične izkušnje z njo. Pri nas je tako, da imamo v kopalnici kado, tuša pa nimamo, tako da bi bilo potrebno vsakič ko bi se šel nekdo kopat(tuširat) v kado to stvar premakniti...
Sicer bomo še videli, sam se vseeno zaenkrat še vedno nagibam k tisti leseni s predali, ker imaš potem tud kam stvari spravt (mislim od plenic, mil, kremic, cunjic za umivanje...) Ker v naši kopalnici je točno ena omara, polna brisač. Drugega prostora za spravljanje pa žal ni!

(odgovor članu čuči)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Previjalna na stojalu???
8.4.2008 12:46:46   
sazi
Pri nas je tako, da imamo v kopalnici kado, tuša pa nimamo, tako da bi bilo potrebno vsakič ko bi se šel nekdo kopat(tuširat) v kado to stvar premakniti...


Naša kopalnica ima manj kot 4m2 in v njej razen WC-ja, umivalnika, pralnega stroja in banje ni nič - nad strojem je pa na steni omara, zato je tista previjalna res super. Jo pa midva vedno, ko se greva tuširat odmikava, ampak sploh ni problem. Na eni strani banje je stena in to previjlno samo primem za desne "noge" in celo previjalno naslonim na levo steno, tako da je previjalna pokonci. Po cca 1 letu uporabe, smo banjico odstranili, zdaj pa na isti način odmikam samo previjalno. Pa ker je bil cel sistem že precej star (sta jo imela pred nami že 2 otroka, pa še strara je bila) in bogi, je previjalna po enem robu razpadla - sem jo vrgla stran in gor primontirala novo (tako s trdo podlago)

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Previjalna na stojalu???
8.4.2008 12:52:35   
martita
No, da še jaz povem kako smo mi naredili. Nič nismo komplicirali. Prve 4m smo jo kopali kar v njeni sobi, kjer imamo tudi veliko previjalno mizo. Če je bilo prehladno, sem prižgala kaloriferček, banjico pa sem položila kar na stolico. Kasneje, ko je punca zrasla in začela veselo špricat, smo kopanje prestavili v kopalnico in sicer položimo banjico v tuš kabino, malo pa odnesemo po kopanju zavito v brisači v njeno sobico na previjalno, kjer jo osušimo in zrihtamo za spanje. 

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?