|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obseg trebuha
17.3.2008 20:50:08   
Anonimen
Kje točno se meri obseg trebuha? Točno čez popek ali višje/nižje?

Sem se za foro zmerila in sem ful razočarana...user posted image  Sploh če gledam kakšne naj bi bile idealne mere...user posted image

Koliko pa imate obseg trebuha? Ste zadovoljne z njim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obseg trebuha
17.3.2008 20:53:16   
Anonimen
jz se merim točno čez popek - obseg trebuha
kakšen cm nad boki pa se v resnici šteje da je - obseg pasu.

Moj obseg trebuha je 76 cm.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obseg trebuha
17.3.2008 21:02:08   
Olivija
Nas so učili na tečaju šivanja, da je obseg pasu tam, kjer si najožji - mogoči sem si pa kaj narobe zapomnila, je že 17 let od tega. user posted image

Če ima ena mere 90-60-90, potem je za moje pojme 60 tam, kjer je najožja. Ali pa tako: Triumph

Ta bejba se pa tudi ne meri tam, kjer je najožja. user posted image

Še obseg trebuha:
Obseg prsnega koša. Stojimo v sproščenem položaju z rahlo razmaknjenimi stopali. Rahlo odmaknemo roke, merilec pa nas objame s trakom izpod pazduhe. Da bo trak vodoraven, ga izmenoma povleče levo in desno. Pri moških mora iti trak prek bradavic, pri ženskam pa nad dojkama. Nato sprostimo roke ob telesu in ohranimo normalen ritem dihanja, merilec pa odčita vmesni rezultat med največjim obsegom (vdihom) in najmanjšim (izdihom). Obseg trebuha. Stojimo enako kot pri prejšnjem merjenju, merilec pa trak potegne prek popka in ga poravna na prej popisan način (mora biti vodoraven). Spet odčitamo vmesni rezultat med največjim in najmanjšim obsegom. Med merjenjem ne smemo zadrževati diha ali vleči trebuha navznoter.


< Sporočilo je popravil Olivija -- 17.3.2008 21:13:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obseg trebuha
17.3.2008 22:13:36   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Kje točno se meri obseg trebuha? Točno čez popek ali višje/nižje?

Sem se za foro zmerila in sem ful razočarana...user posted image  Sploh če gledam kakšne naj bi bile idealne mere...user posted image

Koliko pa imate obseg trebuha? Ste zadovoljne z njim?


ne glej idealnih mer, bodi sebi idelana s takimi merami, kot jih imaš...

drugače si žrtev medijev...oz.si že, ker si razočarana, zdaj pa hitro hujšat, da boš taka, kot so manekenke z idealnimi merami...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obseg trebuha
18.3.2008 8:34:40   
urskas
Če ima ena mere 90-60-90, potem je za moje pojme 60 tam, kjer je najožja. Ali pa tako: Triumph

Ta bejba se pa tudi ne meri tam, kjer je najožja.
¸

jest sem najožja ravno čez popek (68), no mogoče slab centi višje.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obseg trebuha
18.3.2008 10:35:30   
gojska
sem poslušala Sentočnikovo po televiziji in mi je ostalo v spominu, da se meri obseg pasu malo nad popkom (cm ali dva) in da je pri ženskah vse kar je nad 80cm debelost. Moj obseg je trenutno 87cmuser posted image user posted image user posted image  ampak je bil tudi že 94cmuser posted image , tako da ne bom nehala hujšati, dokler ga ne bom imela 75user posted image . S telovadbo ga lahko tudi fino prilagodišuser posted image

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obseg trebuha
18.3.2008 21:55:39   
tititi
ja sam jaz recimo sem čez popek ožja kot npr malo nižje?!? In mi pol ni jasn kje zdej nej merm tistih 80 cm?!? Jaz sem misnla da je fora v temu da noben del trebuha nebi smeu bit širši od 80 cm?!? user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obseg trebuha
18.3.2008 21:59:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

sem poslušala Sentočnikovo po televiziji in mi je ostalo v spominu, da se meri obseg pasu malo nad popkom (cm ali dva) in da je pri ženskah vse kar je nad 80cm debelost. Moj obseg je trenutno 87cmuser posted image user posted image user posted image  ampak je bil tudi že 94cmuser posted image , tako da ne bom nehala hujšati, dokler ga ne bom imela 75user posted image . S telovadbo ga lahko tudi fino prilagodišuser posted image


U... o 75 pa tud jaz sanjam že... olala časa...
Bom čist srečna že sam če pridem do 80.

Aja.... po obsegu trebuha sem pol v kategoriji "debelih",
po ITM-ju pa na spodnji mejiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obseg trebuha
18.3.2008 22:04:02   
Anonimen
Koliko pa imate obseg trebuha?


Pred ali po izdihu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obseg trebuha
18.3.2008 22:05:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Koliko pa imate obseg trebuha?


Pred ali po izdihu?


Jz tud če do konca izihnemuser posted image  ne pridem na manj kot na 80user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obseg trebuha
18.3.2008 22:05:11   
mami_miki
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obseg trebuha
18.3.2008 22:09:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

ne pridem na manj kot na 80user posted image user posted image user posted image


A ni 80 lepa stevilka :)?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: obseg trebuha
18.3.2008 22:16:54   
Anonimen
Če ima ena mere 90-60-90, potem je za moje pojme 60 tam, kjer je najožja. Ali pa tako: Triumph


Ce si taka kot tale s Triumpha, ni nobene potrebe za merjenjem...user posted image user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: obseg trebuha
19.3.2008 18:35:33   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Če ima ena mere 90-60-90, potem je za moje pojme 60 tam, kjer je najožja. Ali pa tako: Triumph


Ce si taka kot tale s Triumpha, ni nobene potrebe za merjenjem...user posted image user posted image


okoli pasu sem že taka. user posted image Edini problem je, da boke in verjetno tudi noge nimam take kot ona. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: obseg trebuha
19.3.2008 18:39:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Če ima ena mere 90-60-90, potem je za moje pojme 60 tam, kjer je najožja. Ali pa tako: Triumph


Ce si taka kot tale s Triumpha, ni nobene potrebe za merjenjem...user posted image user posted image


okoli pasu sem že taka. 


Uauuuu user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?