|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 14:04:53   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Mene pa že dolgo mika, da bi pisala na ministrstvo user posted image kaj je že... tole od policajev... za notranje zadeve user posted image  da naj z onimi avti, ko jih imajo za po AC, vozijo po prehitevalnem pasu 130 (prehitevajo z najvišjo dovoljeno hitrostjo) in naj potem tiste kretene, ki blendajo za njimi mal vstavijo pa kako kazen  napišejo za nestrpnost. Mislim kreteni. Jaz se jim iz principa ne umaknem več... Če lepo vozi za mano, potem se mu na prvem mestu umaknem, če pa blenda, potem pa peljem 130 naprej. Vem da s tem ogoržam mojo varnost, ampak nekdo bi jih moral naučit....


prehitevalni pas je za prehitevat, ne za vozit se tam in tam tudi če boš malo pospešila na 140 ali pa 150, da boš prehitela počasnejše vozilo, te ne bo nobena provida ustavila, če se boš pa z enim ki pelje 125, ti pa 130 vštric vozila 5 ali pa 10km, da ga boš prehitela, bo pa folk znorel za tabo ja in z vso pravico, al pospešiš al se pa voziš za njim 125.
pa AC je najmanjši problem oz. je problem za tiste, ki ne gledajo v ogledala, ko zavijajo na prehitevalne pase oz, ko se vključujejo v promet s 60km/h.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 14:29:27   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ok, da te razkači, mene tudi, sam da se pa ti pol iz principa temu blendaču tud po končanem prehitevanju ne umakneš...češ, ga bo izučilo...to je pa nevarno.


Tega pa nisem rekla. Pač ko prehitiš en avto, lahko potem še drugega in tretjega. Vmes med tem drugim in tretjim je pa malo prostora, kamor bi z zaviranjem lahko vskočila (mogoče s tem še bolj ogrožala sebe in tudi ona dva med katera bi šla). Tega pa ne naredim. Prehitevam naprej.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 14:33:09   
kalbo
Če lepo vozi za mano, potem se mu na prvem mestu umaknem, če pa blenda, potem pa peljem 130 naprej. Vem da s tem ogoržam mojo varnost, ampak nekdo bi jih moral naučit....


Meni se to tko bere....

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 14:35:41   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

prehitevalni pas je za prehitevat, ne za vozit se tam in tam tudi če boš malo pospešila na 140 ali pa 150, da boš prehitela počasnejše vozilo, te ne bo nobena provida ustavila, če se boš pa z enim ki pelje 125, ti pa 130 vštric vozila 5 ali pa 10km, da ga boš prehitela, bo pa folk znorel za tabo ja in z vso pravico, al pospešiš al se pa voziš za njim 125.
pa AC je najmanjši problem oz. je problem za tiste, ki ne gledajo v ogledala, ko zavijajo na prehitevalne pase oz, ko se vključujejo v promet s 60km/h.


- Sem že napisala, da na prehitevalnem pasu samo prehitevam. Beri bolj natančno.

- Ne, 150 pa že ne bom vozila. Daj ti zaradi mene. Če je omejitev, je omejitev in se jo je treba držat. To je isto, kot če bi ti samo ene čigume v trgovini ukradla. Eno malenkost pač.

- Kar se pa tiče gledanja v ogleda, pa pravi moj partner, da še malo preveč gledam nazaj.

- Se mi zdi, da ste sami nestrpneži tukaj gor. Pač me moti, da mi nekateri blendajo že od daleč, da naj se jim umaknem. Pa pol metra za mano vozijo. Pa kje jim je varnostna razdalja?



Pa samo sem hotela napisat, da bi bilo dobro, če bi provida blendarje mal kaznovala user posted image  Jao...



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 14:37:11   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če lepo vozi za mano, potem se mu na prvem mestu umaknem, če pa blenda, potem pa peljem 130 naprej. Vem da s tem ogoržam mojo varnost, ampak nekdo bi jih moral naučit....


Meni se to tko bere....


Se ti pač narobe bere.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 14:40:02   
jagoda77
moje prehitevanje: če ni nikogar za menoj in na desni več avtomobilov za prehitet, potem se peljem, dokler ne prehitim. Če je za menoj hitrejše vozilo, potem malo pospešim in ob prvi priliki se umaknem na desno, da me prehiti in potem nazaj na prehitevalni pas, da prehitevam naprej.

ampak nekateri se pa kar vozijo po prehitevalnem pasu, pa tudi če je do naslednjega tovornjaka ne vem koliko 100 metrov, ker pač on tam dol je tud počasen, ga bom prehitel, kot da v tem času se ne bi mogel umaknit, da ga prehitiš, ker si hitrejši in naj on potem naprej prehiteva.

je pa zelo moteče, če je večja kolona prehitevalcev in ti nekdo blenda zadaj, ja hudiča jaz bom tudi prehitela, ko se bo pred mano spokal folk, tko da tako se pa ne umikam.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 14:43:38   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

- Se mi zdi, da ste sami nestrpneži tukaj gor. Pač me moti, da mi nekateri blendajo že od daleč, da naj se jim umaknem. Pa pol metra za mano vozijo. Pa kje jim je varnostna razdalja?

Pa samo sem hotela napisat, da bi bilo dobro, če bi provida blendarje mal kaznovala user posted image  Jao...




ja jaz včasih tudi že na daleč poblendam, da mi ni treba upočasnjevat, ker en vozi po levi in prehiteva ne vem kaj navidezno vozilo ali pa se vozi vštric z avtom na desni

tisti zalepljenih na rit pa noben ne mara

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 17:07:33   
BUŠICA
najnevarnejši vozniki so mladi vozniki pa penziči brez refleksov. o pijancih ne bi izgubljala besed.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 19:59:09   
Pobalami
Jaz pa sovražim tovornjake na AC. Vsega skupaj je 5% slovenskih ostalo pa vse tranzit user posted image . jaz se vozim po primorski AC in se vozim samo po prehitevalnem pasu, ker je vozni zaseden in zmeraj hujše je. Zato pa imamo probleme pri prehitevanju. Poleg tega en tovornjak uniči cesto kot 1000 avtov.

Dva dni nazaj sem na radiu slišala, da je letos vozilo od MB do Dolge vasi že 113.000 kamionov. user posted image . Ljudje  ne morejo več prečkati ceste. Ne vem kako zdržijo, res ne.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 20:04:01   
Anonimen
Jaz pa sovražim tovornjake na AC. Vsega skupaj je 5% slovenskih ostalo pa vse tranzit user posted image . jaz se vozim po primorski AC in se vozim samo po prehitevalnem pasu, ker je vozni zaseden in zmeraj hujše je. Zato pa imamo probleme pri prehitevanju.


Dokler je zaseden vozni, se gre....user posted image .

Huje je, ko se dva tovornjaka par kilometrov prehitevata...

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Samomorilci na cestah
19.3.2008 21:49:17   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: faca
jaz se vozim po primorski AC in se vozim samo po prehitevalnem pasu, ker je vozni zaseden in zmeraj hujše je. Zato pa imamo probleme pri prehitevanju .


No, jaz se tudi tam vozim. Zato pa dosti prehitevam. user posted image

Kar se pa tiče prehitevanja tovornjakov sem enkrat spremljala, kako sta se dva celo pot prehitevala in delala kolone na prehitevalnem. Mi je bilo "zanimivo"  spremljat in sem se prav potrudila, da sem vozila po voznem pasu za njima.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Samomorilci na cestah
20.3.2008 7:52:17   
srki
Kaj pa, ko te na regionalni cesti prehiti tovornjakuser posted image  To se je za zamislit ja. No, pa ni mene prehitel, samo sem prav uživala, ko sem to gledala.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Samomorilci na cestah
20.3.2008 11:33:08   
BUŠICA
tovarnjakarji-klasa za sebe!!!! ko en počasnejši tovornjak prehiteva in prehiteva, mu ne uspeva,oni na desni mu ne pusti....šov!!!!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?