|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jesper Juul v Ringarajinih iskricah
21.3.2008 12:59:21   
aja
Ker vem, da vas je tu nekaj, ki že poznate danskega družinskega terapevta in avtorja Jesperja Juula in vas je navdušil ali zainteresiral – koga drugega pa mogoče še bo – samo mini update:   1. Prvo iz serije Juulovih kolumen, ki so jih začeli objavljati v Ringarajinem brezplačniku Iskrice, lahko na internetu preberete tule: http://www.ringaraja.net/ClanekPodrobno.asp?id=834   Naslednja kolumna, ki bo torej objavljena v aprilski številki, pa bo komentar na metodo »odmora« (t.i. »time-out«) – toliko, da vas malo primamim... ;-)   Za tiste, ki bi jih zanimalo prebrati intervju z njim iz prejšnje številke, pa so ga spregledali - tule je: http://www.ringaraja.net/ClanekPodrobno.asp?id=798   2. Kar se tiče slovenskih prevodov Juulovih del, ki jih nekateri čakate: -         konec maja izide pri Didakti njegov kultni »Kompetentni otrok«; -         septembra izide »To sem jaz, kdo si pa ti?« -         sredi januarja pa še »Kako rečeš NE brez slabe vesti«   Anja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jesper Juul v Ringarajinih iskricah
21.3.2008 13:24:51   
aja
Šele sedaj sem videla, da je prejšnji post neoblikovan. Pripenjam še enkrat...
Ker vem, da vas je tu nekaj, ki že poznate danskega družinskega terapevta in avtorja Jesperja Juula in vas je navdušil ali zainteresiral – koga drugega pa mogoče še bo – samo mini update:  
Naslednja kolumna, ki bo torej objavljena v aprilski številki, pa bo komentar na metodo »odmora« (t.i. »time-out«) – toliko, da vas malo primamim... ;-)
   
  • Kar se tiče slovenskih prevodov Juulovih del, ki jih nekateri čakate
  • konec maja izide pri Didakti njegov kultni »Kompetentni otrok«;
  • septembra izide »To sem jaz, kdo si pa ti?«
  • sredi januarja pa še »Kako rečeš NE brez slabe vesti«
  Anja

(odgovor članu aja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jesper Juul v Ringarajinih iskricah
22.3.2008 0:07:58   
mergetka
Hvala za informacije!!!

Tovrstni nasveti bodo še prav prišli ....od  user posted image   do  user posted image ...

user posted image


_____________________________

NAŠEL ME JE ANGEL TISTO NOČ… TAM



(odgovor članu aja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jesper Juul v Ringarajinih iskricah
24.3.2008 8:16:08   
aja
Juulove knjige so res super in jaz sem nekatere kar veckrat prebrala. V prvih mesecih, ko malcki cez dan se precej spijo je nekoliko več časa za branje :-)
Vam sporočim, ko pride Juul v Slovenijo predstavit knjigo, če bo katero zanimalo.

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jesper Juul v Ringarajinih iskricah
15.4.2008 15:13:06   
aja
Z veseljem sporočam, da je lansirana spletna stran slovenskega Familylaba. V Familylabovi knjižnici boste našle veliko zanimivega branja.

(odgovor članu aja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Kdaj so prenehale kolike ali napenjanje vašega dojenčka?
Itkica



do 3. meseca (63%)

v 4. mesecu (22%)

kasneje (15%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!