|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zagreb
4.2.2005 16:59:39   
ŠTAJERKA
Lep pozdrav vsem!A morda ktera ve email od neke otroške trgovine v Zagrebu oz. je bolj otroški center baje.Baje se tam splača kupiti Quinny voziček.lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zagreb
4.2.2005 17:01:48   
frutka_
Trgovina se imenuje Turbo Limač. Naslova pa na žalost ne vem!

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zagreb
4.2.2005 17:05:04   
rozi81
ZAGREB:
KING CROSS shopping centar, tel.:01/3438 056

Gajeva 9a, tel.:01/4810 247 (samo igračke)
Gajeva 27, (konfekcija)

Mama i beba, Hebrangova 22, tel.:01/4552 172 (oprema i odjeća za bebe)

Importanne galerija, Iblerov trg bb, tel.:01/4618 829, prizemlje (dječja odjeća)

Importanne galerija, Iblerov trg bb, tel.:01/4612 836, -1 etaža (oprema za bebe i igračke) Gundulićeva 3, tel.:01/4830 717
Centar Kaptol, Nova ves 17, tel.:01/4668 660

Importanne centar, Starčevićev trg bb, tel.:01/4573 571, -2 etaža

Turbo centar, Slavonska bb, Žitnjak, tel.:01/2480-666
Trešnjevački trg 1 (iznad Konzuma), tel.: 01/3016 270

LP S:nosecka: in :duda:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zagreb
4.2.2005 17:15:47   
rozi81
Štajerka kaj to pomeni se splača, mal gledam po internetu po trgovinah TURBO LIMAČ pa nisem zasledila nič o vozičkih Quinny kaj šele o kakšni ceni.

A kej veš kakšne cene so?

LP S in :duda:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zagreb
4.2.2005 18:01:45   
jagoda
Js mislim, da si slišala za Baby media shop, ki je v King Kross centru. Tam imajo vse od Quinny.ja in maxi cosija - tud naročijo barve, če jih nimajo:bravo: Mi smo tam kupli cel komplet - voziček, košara, lupinca, zimske vreče, dežna pregrinjala...

direkt tel št. je 00385-1-347-52-61

lp:rozica:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zagreb
4.2.2005 19:34:11   
pravljica
jagoda kolk je blo pa to cenovno? vsak del posebej, če še veš...a je blo kaj popusta? kolk je blo pa davka vrnjenega?
mater sem firbčna :)-
sam res me zanimajo comforti

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zagreb
4.2.2005 22:12:59   
jagoda
joj, veš da ne vem več, ker smo račun poštemplali na meji in ga drugič, ko smo šli s :duda: v shopping, vrnili, da so nam dali dinarčke za davek nazaj. Mislim, da je blo 20%davka oz neki manj... Najboljše, da pokličeš in vprašaš, saj so zelo prijazni in ti bodo vse cene povedali - za vsak kos posebej, pa še naročiš in rezerviraš lahko, da ne boš zastonj v ZG hodla.

lp

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zagreb
5.2.2005 12:58:49   
ŠTAJERKA
Sem klicala v to trgovino, reče se ji Turbo Limač.Quinny comfort 3xl stane 3000 kn.Če imaš njihovo kartico-dobiš jo pri njih na infopultu imaš še 15% popusta.Davka dobiš pa nazaj približno 165%-tak so mi vsaj rekli.Ampak trenutno imajo na zalogi le temno modro barvo, če hočeš imet pa kterto drugo moraš pa poklicat v njihov marketing in se zmeniti, da ti naročijo.Nevem kako dolgo se čaka ker še nisem klicala.Skratka, resx se splača.

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zagreb
6.2.2005 18:24:53   
pravljica
na katerem naslovu je zdaj ta turbo limač, štajerka?
a se da kontaktirat preko maila?
torej takrat ko prideš prvič že lahko dvigneš njihovo kartico, ki že isti dan velja?
še veš mogoče za ceno košarice, zimske vreče in cabria?

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zagreb
8.2.2005 11:12:08   
ŠTAJERKA
Naslova nevem, sem pa našla mnjihovo spletno stran, sam na njej nc ne pise o vozičkih.Boš pa našla njihovo številko-bi ti jo napisala pa sem jo nekam založla.Kartico pa baje lahk takoj dvigneš,tak mi je vsaj prodajalka rekla.Jajčka-sedež stane 899 kn, za drga pa nisem vprašala, ker ne nameravam nč druzga kupit.Lp

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zagreb
10.2.2005 21:35:49   
ana1
Za firbec sem pogledala na njihovo spletno stran in imajo spletno trgovino, tudi vozičke. Poskusi na tej strani
http://www.turbolimac.com/ShopCode/AdvancedSearch.asp

maxi cosi cabrio - 800 kun
romer king ts - 1800 kun

lp, :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zagreb
10.2.2005 21:51:34   
pravljica
ana hvala ti...sem našla tudi quinnije...išči pod:"kolica": comfort 3000kun, dreamy 1000 kun, "autosjedalica": cabrio 900 kun



(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   zagreb
11.2.2005 12:35:29   
ŠTAJERKA
Hvala obema.Jaz se ne znajdem ravno dobro.Mi gremo definitivno v Zagreb po voziček.20 jurčkov bomo sigurno prišparali-po odbitju stroškov prevoza.Lp

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   zagreb
11.2.2005 21:12:49   
ana1
Maxi cosi cabrio je res dober in uporaben stolček. Mi smo stari slabih 7 mesecev, imamo 8 kg pa mislim, da nas mora zdržat še kakšnih pet mesecev, ker nogice in glava še ne štrlijo ven. Imamo tudi Quinija 3xl in maxi taxi citi ki je tudi kompatibilen z lupinico in se super obnese za v avto, ker je quinny rahlo štorast in težak.

lp, :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   zagreb
11.2.2005 21:40:51   
pravljica
ja, če dobiš potem na to še 15% popusta, ko se včlaniš, po uvozu pa še 16,5% (?), se res splača...štajerka, kdaj greš po stvari, ker me res zanima kako je s temi procenti in s končnimi stroški?
oglasi se kaj

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   zagreb
13.2.2005 13:08:56   
ales21
beri temo POZOR - ZAGREB - TURBO LIMAČ.

Drugače pa se dejansko splača, razlika je cca 250€ med HR in SLO ali A, govorim o BUZZ vozičku skupaj z MAXI COSSI CABRIO in DREAMY košaro.

lp,
A&A

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   zagreb
17.2.2005 20:46:33   
pravljica
jaz gledam samo quinny comforte - pri nas je najcenejši v sončku (98000), pri šmidu je 400eurov=96400sit, v turbolimaču pa 3000 kun=96000sit...pri šmidu dobiš 10% popusta, brez vrnjenega davka, v zg pa računam še 15% popust (do te nedelje je še baje) in na to ceno se 16,5% davka...se pa kar splaca se mi ydi >(

(odgovor članu ŠTAJERKA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?