|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jutranja kavica
25.3.2008 9:02:02   
Anonimen
Ja tolk snega pa že dolg ni blo.
Sej drgač mam  rada sneg, sva se včeri podila po njivah pa "angelčke" delala...je blo lušnouser posted image . Sam bi mogla že včeri mal skidat, tko pa nisva sva pa dns zjutrej vsak svojga, pa klela zravn k šiptarja. Jst sm resno čist premočena pršla v šiht.
V lj. pa nič snegauser posted image

Kakšno mate pa kaj vi vreme tam dol neva?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jutranja kavica
25.3.2008 9:04:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Mah, naj že zgine ta sneguser posted image .

K nam je plug prišel ravno prav, pol ure, preden sva šla na šiht, avto pa na srečo v garaži.


Blagor....pr nas niso nč splužl okol bloka. Pa zmeri splužjo, zdej k je pa res tolk snega pa nič. Sm vstala v cel sneg mi je krepko čez kolena šel, še hodit nis moguuser posted image
Pol pa še ven nism mogla spelat .... je mogu moj do ceste  moj avto zapelat da sm sploh šla venuser posted image .
Me je ene 10x vmes prjel da bi šla gor v pojstlo pa poklicala v šiht da sm bolnauser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jutranja kavica
25.3.2008 9:06:28   
Anonimen
Pri nas ni bilo ne vem kaj hudo.Dvakrat je posnežilo v večernih urah,sam snežna ploha.mal smešno je bilo videti portoroško ploščad v ponedeljek zjutraj,ker so bili kupčki snegauser posted image samo se je hitro stopilo.Imeli smo občasne sončne trenutke malo hladneje,kot običajno.danes pa je sonček in zaenkrat še haldno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jutranja kavica
25.3.2008 9:16:15   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Pa kaj misliš,da bo tamali v vrtcu slabo?ma kaki se bo naigrala ti pa napospravljala v miru.
Ja prazniki so hudičevi za kilažo,pa zaloge je treba pospravit,da se stran ne meče.user posted image


jaz se bom naRRjala v miruuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jutranja kavica
25.3.2008 9:24:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Pa kaj misliš,da bo tamali v vrtcu slabo?ma kaki se bo naigrala ti pa napospravljala v miru.
Ja prazniki so hudičevi za kilažo,pa zaloge je treba pospravit,da se stran ne meče.user posted image


jaz se bom naRRjala v miruuser posted image



Tudi to je opravilouser posted image user posted image user posted image Relaxuser posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jutranja kavica
25.3.2008 9:24:38   
srki
uf, to bi jaz naredila včeraj, pa nič rekla, da sem bolna, samo poslikala bi jim, kakšno jeuser posted image .

Moj je naredil enega velikega snežaka, za nos smo  mu en korenček dali, pol ugotovim, da je ukrivljen-ima ukrivljen nosuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Jutranja kavica
25.3.2008 9:34:27   
Anonimen
Ne vem kaj vas bo doletelo spet konec tega tedna,namreč spet napovedujejo poslabšanje.Morda dež morda sneg.Pa ne bi bilo nič čudnega,saj je tako in tako tudi že v aprilu mesecu zasnežilo.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Jutranja kavica
25.3.2008 9:35:21   
Shorty_
Joj kok sem se jaz nasmejala ko je Nika v soboto bila prvič na sneguuser posted image

Vse je bilo lej, lej, lej.......aaaaaaaaaaaaaaaaaa................uuuuuuu.......ko je pa travico pod snegom našla jo je pa božet začela pa se z njo pogovarjatuser posted image

Skratka moj otrok je končno vidu kaj je to sneguser posted image user posted image user posted image

Vam pa kidanja ne zavidam pri nas na srečo ni bilo potrebe

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?