|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Algea tabletke
26.3.2008 11:10:15   
Maxica
Jih katera jemlje oz.kaj bolje pozna? Tašča mi jih je prejšnji dan dala, baje da so oh in sploh. Ima katera izkušnje z njimi?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Algea tabletke
26.3.2008 11:44:40   
Valentina
Mi2 sva jih začela jesti pred kakšnimi 3 tedni (3x po 2 pred jedjo), tak da kakšne revolucije še ni.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Algea tabletke
26.3.2008 11:45:59   
Vrtnica79
ZAkaj pa so sploh te tabletkeuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Algea tabletke
26.3.2008 11:47:42   
Maxica
TUKAJ  si lahko več prebereš.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 12:57:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Algea tabletke
26.3.2008 18:11:13   
Felicita
jest sm jedla neko pacifiško spirulino, ampak verjetno je to pač ista reč. kot prvo mi je vonj ogaben (smrdi po crknjenih ribah), kot drugo me je napenjala... nikol nism mela problemov s prebavo, takrt ko sem jo jemala sem mela pa trebuh kot v 6. mesecu, da o vetrovih sploh ne govorim... vseh silnih pozitivnih učinkov pa nisem vidla (oz. nisem videla nobenega), tko da mi je hudo žal vsakega centa ki sem ga dala za to (reč je pa tok draga kot bi bla iz samega zlata?)

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Algea tabletke
31.3.2008 9:29:41   
Abbott
Lahko rečem samo to, da na hitro izgleda, da sta Algea in Algoaktiv isti zadevi, ampak nista. Bistvena razlika je, da pri AlgoAktiv dobiš veliko manj stvari za svoje telo, ker tabletke vsebujejo premalo alge, pa še doziranje je prenizko. Zato je to bolj nategljaj, saj izgledajo ceneje in ker gre kao za isto stvar, se odločiš za cenejše. Ampak Algea ima 67g tabletke, AlgoAktiv pa 50g in še pravijo, da jih je treba manj pojesti. Klinične študije (malo poglejte po netu) pa vse govorijo o vsaj takšnem doziranju, kot je pri Algei (pa še vsako sedmo škatlico ti dajo, kar se pa prav pozna).
Z AlgoAktivom dobiš veliko manj za več denarja.user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Algea tabletke
4.4.2008 12:54:59   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Jih katera jemlje oz.kaj bolje pozna? Tašča mi jih je prejšnji dan dala, baje da so oh in sploh. Ima katera izkušnje z njimi?user posted image


seveda niso oh-in-sploh, meni so popravile prebavo in mi dale energijo, kar je že zelo veliko. jem jih redno 2 leti, ker sem v tem času tudi hujšala in sem potrebovala malo mineralov. jem izmenično algeo in yaemma klorelo http://www.jancomm.si/Izdelek_View.aspx?id_izdelka=12&id_skupine=2.

malo si preberi nato pa taščo vprašaj zakaj je zdrava, zakaj jo tebi priporoča.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Algea tabletke
4.4.2008 13:01:38   
Mišni
Jaz bom pa tole kupila, ko bom bogata:

fidimed



user posted image

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Algea tabletke
4.4.2008 13:05:23   
Mišni
Pa tole:

user posted image

guarana

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Algea tabletke
4.4.2008 13:13:36   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Jaz bom pa tole kupila, ko bom bogata:

fidimed




bogata boš, če boš tudi ti iznašla kakšen tak proizvod, ki ga bodo naivneži kupovali


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Algea tabletke
4.4.2008 17:42:18   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

[bogata boš, če boš tudi ti iznašla kakšen tak proizvod, ki ga bodo naivneži kupovali




A taki, kot si ti?

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Algea tabletke
5.4.2008 23:40:10   
* Mateja *
Tole Algeo je pila moja mama, sam pravi da ni nič razlike občutila. Spirulino sem pa tudi sama pila, ker ima jod in se mi je zdela vredu! Sem pa pila zraven še q10. In imam re več energije za delo!! Več lahko naredim!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Algea tabletke
7.4.2008 8:48:52   
mala zirafa
Kaj ni alga chlorella za hujšanje?Da v 2 mesecih zgbiš 40 kguser posted image
sem že razmišljala o nakupu pa zgleda da ne bo nič iz tega.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Algea tabletke
7.4.2008 9:00:48   
CatJa
Jaz jih jemljem že celo nosečnost.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Algea tabletke
7.4.2008 23:09:29   
PIAF
Jaz sem jih jemala, ker moje sodelavke redno jemljejo - ena brez nih enostavno ne more, saj ko jih npr, neha jemat, se takoj pojavi spet alergoja na cvetni prah, kašlja ko nora...dokler jih jemlje, pa je ok.
Jaz sem imela sprva reakcijo, da me je ful bolela glava en teden in slabo mi je bilo, potem pa sem se ok počutila, železo oz. hemoglobin mi je zrasel iz 113 na 120 (sem slabokrvna).

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Algea tabletke
10.4.2008 13:06:55   
puncica
sem jih jemala kak teden in me je po njih grozno glava bolela tako da sem prenehala, name pač učinkujejo očitno čudnouser posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Algea tabletke
10.4.2008 13:08:09   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: PIAF

Jaz sem jih jemala, ker moje sodelavke redno jemljejo - ena brez nih enostavno ne more, saj ko jih npr, neha jemat, se takoj pojavi spet alergoja na cvetni prah, kašlja ko nora...dokler jih jemlje, pa je ok.
Jaz sem imela sprva reakcijo, da me je ful bolela glava en teden in slabo mi je bilo, potem pa sem se ok počutila, železo oz. hemoglobin mi je zrasel iz 113 na 120 (sem slabokrvna).



čak mal piaf a res al kaj user posted image sem jaz imela iste simptome in jih potem zarad tega nehala jemat a zdej pa je pri tebi čist ok al kaj?

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Algea tabletke
14.4.2008 11:10:45   
Abbott
Po enem tednu pa res ne moreš pričakovati učinka. Zdaj smo že tako razvajeni, da naj bi kar vse TAKOJ delovalo. Jaz jih jemljem in imam same pozitivne izkušnje, prav tako tisti okrog mene, ki tudi jedo Algeo.
Mogoče te je pa glava bolela, ker te je Algea tako intenzivno čistila, pa je to (v prvi fazi) zamajalo tvoje počutje. Jaz lahko samo pohvalim in zato tudi hvalim Algeo.

user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Algea tabletke
25.4.2008 11:49:57   
Sandra05
Jaz sem jih nekaj časa jedla, ko sem imela zelo močno alergijo po obrazu. Potem, pa sem jih kar hitro nehala, ker ni bilo napredka, pa točno niso vedli kaj je vzrok poslabšanja alergije.... No skratka, zanima me, če je katera al morda ve, dobila alergijsko reakcijo na te tabletke. Sicer so le dopolnilo k hrani. Rada bi se rešla teh antihistaminikov vsak dan, pa poskušala nekaj naravnega.

Hvala za odgovor

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?