|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
27.6.2008 10:56:48   
*žaži*
Vaaaaau men je pa fuul lepo tole z odlitkom user posted image Jaz imam profesionalne fotografije za spomin, ki so zelo lepe in elegantne in strokovno poslikane. Slikal me je fotograf s katerim sva dolgo sodelovala.
..pa še to...slikal me je v soboto zvečer....rodila sm pa v ponedeljek zvečer user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
28.6.2008 11:43:25   
Hope2
Meni se ob tem pojavlja samo vprašanje: Ali je to lepo vam ali vašim malčkom, je to vaš spomin ali malčkov? Ste n ato ve ponosne ali vaši malčkiuser posted image . Če je odgovor vaš ponos, vaš spomin, vaša všečnost oz lepota, zakaj si potem to ne daste v vašo spalnicouser posted image

Malo dvomim, da je kateri malček ponosen na joške in trebuh svoje mame v svoji sobici. Si še predstvaljam, ko pride kak drug malček ali kdo od starejših ljudi v sobico in tole vidijo. Otroci kot otroci in ker že od malih nogic vejo kaj so joški, se bodo samo posmehovali in norčevali temu.

Velik stavkov, da sem rekla, da mi ni všeč, oz da mi je prav grozljivouser posted image , celo zato ker imam prepričanje, da otroka prav nič ne zanima kake joške in trebuh je mama imela v nosečnosti. A bi ve tudi rade zdaj videle na tak način, kako velike joške je imela vaša mamauser posted image

Se mi zdi, da veliko več pove in veliko lepše je pogledat, za vse ljudi, fotografije (navadne, umetniške z delno goloto) ali filmčekuser posted image . Drugače nimam nič proti in lepo da ste "umetniške", samo zakaj si res ne daste to v spalnico, kjer lahko vedno obujate spomine na nosčenost




< Sporočilo je popravil Hope2 -- 28.6.2008 11:47:06 >

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
5.8.2008 22:48:42   
MARTINŠČICA
No, kot sem obljubila, sem končno poslikala svoj odlitek nosečniškega trebuha. Služi kot senčilo za luč v otroški sobi (glej moj album). Meni je neprecenljiv unikat. Komur ni všeč, naj pač ne gleda, a ne.
"Brez panike", je reku Švejk.

Lep večer vsem ustvarjalnim!

Martinščica

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
6.8.2008 0:10:24   
sunny24
Uau!!!! 
Full lepo si nardila in sploh ne zgleda kot odlitek trebuha in joškov. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
6.8.2008 11:21:46   
KOLIBRI
Seveda izgleda.
Kot kaj pa naj bi izgledalo? user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
8.8.2008 22:45:08   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: MARTINŠČICA

No, kot sem obljubila, sem končno poslikala svoj odlitek nosečniškega trebuha. Služi kot senčilo za luč v otroški sobi (glej moj album). Meni je neprecenljiv unikat. Komur ni všeč, naj pač ne gleda, a ne.
"Brez panike", je reku Švejk.

Lep večer vsem ustvarjalnim!

Martinščica

zelo lepo in ustvarjalno si to naredila...
in če je tebi všeč, je tudi meni...ne glede na ostala mnenja...sicer pa vsak po svoje, kajne???

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
20.8.2008 14:50:45   
*žaži*
Martinčica zelo zelo lepo user posted image
....in prav zanimivo user posted image


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
9.10.2008 12:27:23   
PikicaStonoga
Martinčica in borovnička, lepe slikce, sem pogledala in so mi všeč, kaj si pa drugi mislijo, pa skoz eno uho noter skoz drugo ven ...vedno je tako, da ljudje pač nimamo enakega okusa, hvala bogu ...
Tud sama bi si rada naredila odlitek, smao upam, da me ne b čas prehitel ...a se katera spmni, kje lahko kupim folijo in potem t mavčne trakove?

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
9.10.2008 12:31:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: KOLIBRI

Seveda izgleda.
Kot kaj pa naj bi izgledalo? user posted image


user posted image user posted image user posted image

Sem pogledala album in rečem lahko samo O, maj gat user posted image user posted image


Kaj pa možje rečejo, ko joški in trebuh njegove žene visijo sredi stanovanja?

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
9.10.2008 15:02:50   
Pobalami
Meni sicer ti odlitki niso všeč. Ampak ok stvar okusa.

Zanima me samo kaj boste s tem naredili, ko bodo otroci že večji in nekako ne bo več primerno, da imajo mamin trebuh v sobi.
Ali pa ko boste stare 60 let? Ali bo končalo na podstrehi. Se mi zdi, da če imaš tak spomin ga je škoda stran vršt, hkrati pa je to precej velika zadeva in neugodna za shranjevanje.

Ali pa če bo vaš otrok znana osebnost ali nobelovec naprimer bo potem končal v kakšnem muzeju.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
10.10.2008 17:26:35   
Micy
U madona se vid da že dolg nism bla na ringaraji, vse bolj čudne stvari se dogajajo na tem svetu.

Imam nekaj slikic mojega trebuha ko sem bila nosečka, pa še tiste bi najraj skrila, ker je trebuh poln rdečih strij.

Drugače pa imam zelo lepe, najlepše spomine na nosečnost.

Ampak če bi jest tole nardila, bi mi moj mož reku, če se mi je odpelal.user posted image

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
14.10.2008 22:34:05   
MARTINŠČICA
PikicaStonoga, jaz sem mavčne trakove kupila v trgovini HobbyArt. Porabila sem pa 2 paketa.

Kako že pravijo, vsak tele ima svoj vesele. Mi imamo veliko hišo, tako da bo ta umetnina slej ko prej našla svoj stalen plac v družinski galeriji. Sicer pa tiste, ki vam te zadeve niso všeč ... saj vam jih ni treba gledat, a ne. Prepričana sem, da imate ve v stanovanju tudi kakšno stvar, ki bi mi, če bi jo videla, sprožila hudo migreno ali prebavne motnje ... Tako da brez panike ...

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
15.10.2008 12:29:32   
Anonimen
ko omenjate ponos pa všečnost ane kaj pa sprejemanje drugačnosti in raznolikost, ful pozabljate da je to umetnost in tud življenje ima nove smernice in ga je treba takšnega tudi sprejemat.
Men je to ful lepo pa še neki povedala da vsak otrok odraste in ceni kar mu namenita starša pa naj bo nasvet,običaj ali nekaj tako izvirnega kar bo lahko nekoč pokazal pa svojim otrokom .
Vsak ima svoj mnenje če mu je všeč ali ne vendar da pa zraven obsojate druge ker si upajo bit drugačni pa se mi ne zdi fer,ne napadam nobenga in je to samo moje mnejne.
Martinščica res ful lepouser posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
28.10.2008 10:35:55   
blackcoffee
genialna ideja!
tudi sama se bom lotila tega podviga in napravila odlitek. to bo moj spomin na nosečnost. kam bom unikat spravila, še ne razmišljam. zadostuje, da bom odlitek imela!
je pa tako, da se že zdaj sprašujem, kako pri bogu je, ko nimaš nosečniškega trebuha, saj se ne spomnim več user posted image user posted image .. in verjamem, da se bom nekega dne tudi spraševala, ko bom gledala fotografije, kako je bilo imeti trebuh.
tak eksponat se mi zdi dragocen spomin na devetmesečno obdobje.
nosečnost kot taka je sama po sebi naravni fenomen in, če imam možnost to v taki ali drugačni obliki ohranit v trajnem spominu in po možnosti še na izvren način, ne vidim razloga za sram ali zgražanje.
sprejemam svoje telo - s trebuhom ali brez in ponosna sem na te centimetre, ki iz tedna v teden rastejo.
kaj pa si bodo posamezniki mislili o tem v primeru, če bo unikat na vidnem mestu, pa me enqurc briga.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
2.11.2008 19:35:07   
blackcoffee
eno vprašanje: kako ste mavčne trakove nanašale na trebuh in prsa - ste ležale, vam je kdo pomagal?

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
2.11.2008 22:33:17   
borovnička
Jaz sem se sama ovila s folijo, pol sem si pa trakove narezala na približno 25 cm dolge. Jaz sem to stoje, pomagala sta mi pa mal moj dragi, mal moja sestra. Sta se mal menjavala, ker sem šla pol čez 2 dni rodit in sm bla že fejst tečna. Sama sigurno ne bi mogla.

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: odlitek nosečniškega trebuha - senčnik za...
3.11.2008 21:09:27   
MARTINŠČICA
IZVIRNO SPOROČILO: borovnička

Jaz sem se sama ovila s folijo, pol sem si pa trakove narezala na približno 25 cm dolge.


Jaz tudi, potem mi je pa moj dragi nanašal trakove. Je bil pravi kipar. user posted image user posted image user posted image  Sem pa sedela.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?