|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kanal A
27.3.2008 12:36:45   
Maleal
Sem gledala,res žalostno glede otrok,pol pa še rečeta,da jima je zdravnik rekel,da še lahko imata otroke,mislim halooo,kaj te imajo ti otroci od življenja,če bi jih imela rada jim tega ne bi delala,mislim pa da nihče ne more nič nardit.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kanal A
27.3.2008 12:46:58   
MamiBom
Katera oddaja je to, tista o mladih mamicah al neki tazga? user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kanal A
27.3.2008 13:32:05   
madejka
Še dobro da nisem gledala oddaje, ker bi penlauser posted image
Kolegici so pa grozili s socialno, ker je njen otrok skoz potolčenuser posted image Tu pa take razmere dopuščajouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kanal A
27.3.2008 13:35:44   
Anonimen
Gledala par minut, preklopla k sm začela take nasilne prebliske v glavi dobivatuser posted image

Prascauser posted image


Drgač pa slepota nima nobene veze z njuno lenobo in pomanjkanjem možganskih celic in ljubezni. Slepi ljudje tudi lahko lepo skrbijo za družino. Če hočejo seveda. Tadva bi lahko kristalno vidla pa bi bla še vedno ista gnoja, iztrebka človeška.

Bogi otrociuser posted image

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kanal A
27.3.2008 16:47:10   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

TA Starejši gre kr na smeh k govori o tisti k je samomor naredilauser posted image user posted image




Ta starejša mi deluje kot da je malo prizadeta. Haloo kako je lahko to smešno? Z grdimi besedami povedano, se mi zdi, da se ima za frajerko.


Frajerko, ja user posted image Madona, punca že od tretjega leta dalje (!!!) pomaga pri gospodinjskih opravilih in skrbi za mlajše sorojence. Čustveno je totalno otopela. Še za odrasle je najbrž frka skrbeti za šest otrok, kaj šele 13-letnici, ki poleg tega skupaj z 8-letno sestrico fura celo gospodinjstvo in jasno hodi v šolo. Očitno je "izklop čustev" njen obrambni mehanizem, ki ga je razvila, da lahko preživi iz dneva v dan. Čudno, kako različno dojemamo ane. Meni se je grozno zasmilila.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kanal A
27.3.2008 18:27:40   
tananejka
Pa kako lahko socialna to dopusti. In da se vse to snemauser posted image ......resnično mi ni jasno zakaj ne ukrepajouser posted image user posted image user posted image user posted image . Zakaj nihče ne REŠI teh ubogih otrokuser posted image user posted image user posted image . Dobro, da sem gledala samo 10 minut.... in potem preklopila....

ŽALOSTNOuser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kanal A
27.3.2008 20:36:36   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: tananejka
Pa kako lahko socialna to dopusti. In da se vse to snemauser posted image


mogoče  pa so šli v snemanje dokumentarca samo za to da dokažejo socialniuser posted image . No močno upam da je šlo res samo zaradi tega.

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?