|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema za telo
6.4.2008 15:53:29   
*lena*
Zanima me kdaj in s katero kremo ste se začele mazati - proti strijam??

_____________________________

Lena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema za telo
6.4.2008 15:56:41   
*Mojca*
Aventovo kremo za po prsih, Eucerinovo olje za po trebuhu (ker mi je premastno za prsi). Začela sem enkrat v 15t, mažem se vsak večer, zdaj sem v 30t in nimam še nobene strije. Upam, da bo tako do konca user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema za telo
6.4.2008 17:09:28   
Nagajučk
Uporabljala sem Eucerinovo olje - mi je ustrezalo. Mažem zjutraj in zvečer, pričela pa sem v 5.mesecu, ko sem cutila, da se trebušček razteza oz. raste.
Zdajle se pa mažem z Baby oljem (Johnson&Johnson), ker sem ga dobila v sklopu MS. Imam še 2 dni do roka!

Za 1x nobenih strij, lep trebuscek. Mažeš se lahko tudi s kakšno bolj mastno kremo, ipd. Boš vidla kaj bo tvoji koži bolj odgovarjalo.


(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema za telo
6.4.2008 17:19:18   
ključek
živjo!
jaz uporabljam negovani losijon proti strijam od Bübchen-a.mazati sem se začela pred kakšnim mesecem, ker imam izredno suho kožo. upam, da bo pomagalo. user posted image

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.4.2008 17:37:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ključek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krema za telo
6.4.2008 20:15:28   
Naja30
Od cca 4m nos. z DM-ovo kremo proti strijam (po trebuhu in prsih).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krema za telo
6.4.2008 22:14:05   
katra55
Od začetka sem se mazala z aventovim oljem in kremo proti strijam, dobila sem jih po porodu ker se nisem več  mazala.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krema za telo
6.4.2008 22:22:35   
pomar*ANČA*
meni je pa precej všeč krema village vitamin e & olive, imam pa tudi pregnacare cream in sem z obema zelo zadovoljna. 

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
6.4.2008 22:33:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krema za telo
6.4.2008 22:37:54   
tatjanakj
Jaz pa se mažem z navadnim mandljevim oljem zvečer, zjutraj pa z nivea mlekom za telo, z niveo si mažem že od nekdaj celo telo in je najboljše, zaenkrat še ni nobene strije, sem se pa v prvi nosečnosti mazala samo z nivea mlekom za telo pa sem dobila le nekaj strij po spodnjem delu trebuha.Rok imam za dva tedna, novih strij še ni in upam da jih ne bo, naj pa še omenim da že celo nosečnost jem kapsule omega 3, kar je pa tudi dobro za kožo!
LP

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krema za telo
7.4.2008 6:50:35   
srki
Jaz se pa nič ne mažemuser posted image

(odgovor članu tatjanakj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krema za telo
7.4.2008 7:22:43   
Aurea
Z navadnim mandljevim oljem se namažem zvečer.
Ker mi ga počasi zmanjkuje, sem v dm kupila Babylove otroško mandljevo olje z vitaminom E in je super.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krema za telo
7.4.2008 9:01:31   
kristinaj
jaz pri 4m od vichija....... in priznam je pomagalo... od prej sem jih že imela a nobene nove pridobila...

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krema za telo
7.4.2008 9:22:14   
carmelita
nič mazala. v obeh nosečnostih +20 kg.
strije nobene ne prvič ne drugič.
po moje odvisno od kože. ene se full mažejo pa  kljub temu dobijo strije.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: krema za telo
7.4.2008 11:21:56   
ANA_P
Mažem se od 10. tedna nosečnosti, uporabljam pa kremo od Colistarja proti strijam.
Mažem pa se po trebuhu in vse okoli, tudi po križu - ima prijateljica srtije tudi zadaj od nosečnosti in mi je predlagala, da se mažem okoli in okoli. Mažem tudi prsa.

(odgovor članu carmelita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krema za telo
7.4.2008 11:51:11   
ČebelicaMaja
Jaz sem v prejšnji nosečnosti poskusila z marikatero kremo, pa nisem našla idealne, sedaj sem pa kupila Mullerjevo Beauty Baby - Massagencreme fur Schwangerschaft und Stillzeit, stane pa mislim da 2,5€ in je super...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: krema za telo
7.4.2008 12:18:03   
Srčekgirll
Jst uporabljam Eucerinovo olje in je fajn, ni blo nč strij, razen po prsih. Sedaj, ko pa grem proti koncu nosečnosti pa so se mi začele pojavljati strije spodaj pod trebuhom( niso nevem kako vidne), najbolj vidne pa so na desni strani na boku, saj  user posted image vedno na desni strani si preteguje nogiceuser posted image .

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: krema za telo
7.4.2008 14:01:31   
Roberta69
Jaz se že od nekdaj mažem z jedilnim olivnim oljem na vlažno kožo po tuširanju in se potem obrišem. Zaenkrat še nobene strije - slaba dva tedna do PDP-ja.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?