|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj povedati?
7.4.2008 11:39:50   
*lena*
kdaj povedati da si noseča? nekateri pravijo, da po treh mesecih, sam jest sem tako vesela, da bi kar vsem povedalauser posted image . kako je blo pa z vami? kaj predlagate?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 8.4.2008 7:39:44 >


_____________________________

Lena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 11:47:31   
BAMBINA_
Ožji familiji sem povedala takoj, prijateljem in v službi pa sem čakala do tretjega meseca. 

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 11:49:08   
Metuljček Cekinček
Prvič sem počakala, da so minili trije meseci, drugič pa nič več. Počakala sem do prvega pregleda pri ginekologu, potem pa veselo novico sporočila vsem najdražjim.

Tudi v službi sem povedala po dveh mesecih.

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 11:50:46   
Anonimen
Takoj.če ti je namenjeno se bo zgodilo ali takoj ali pa pri 3 mesecih ali več.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 11:51:32   
čuči
jaz sem staršem povedala tkoj po prvem pregledu,itak veselje do onemoglostiuser posted image
ostalim bližnjim pa tam okoli 8.t nisem mogla biti tiho o tako veseli novici,itak pa vsi bližnji hitro opazijo,ker se vse ful spremeni i se mi zdi glupost skrivat brez razloga.


(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 11:56:06   
tinkatonka
Družinam in prijateljem sva povedala takoj. Takrat nisem bila še v službi. Zdaj ko bom zanosila, v službi ne bom povedala vsaj do nuhalne svetline. Razen seveda, da ne bom ostala doma zaradi kakšnega prepogostega bruhanja in slabosti.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu čuči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 12:10:04   
sharona
doma in prijateljem sem povedala takoj, v službi pa čakam še nuhalno konec aprila ...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 12:13:04   
srki
Kadar sama meniš, da je čas za to. Odvisno od človeka, eni takoj povedo. Sama sem počakala, da so prvi trije meseci minili. No, tistim, ki sem jim blizu sem v bistvu že prej. V službi pa po NS, upam, da bodo imeli dovolj časa, da mi  najdejo zamenjavouser posted image .

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 12:19:09   
ANIME
Domačim in ožjim prijateljem sva povedala po UZ v 8. tednu. Vsem ostalim bova po NS.
Pri meni ni stvar v tem, da je problem povedat, saj dobre in lepe novice vedno rad poveš čim prej.

Problem nastane, če gre slučajno kaj narobe in takrat si že tako razočaran in na dnu, hkrati te pa še vsi sprašujejo kako si....  Jaz takrat enostavno ne želim imeti take pozornosti (čeprav vem, da vsi želijo samo pomagati), zato sva se odločila da počakava do NS (takrat nekje naj bi bili najbolj kritični tedni mimo).

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 12:27:40   
mojsoncek
Starsem sva povedala takoj (ko smo doma zagledali crtice). Ostalim pa sva povedala, ko so bili prvi trije meseci mimo.
Je pa kar tezko ja, ker bi najraje vse povedal takoj.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 12:57:26   
ključek
midva sva povedala en teden potem, ko sva zagledala plusek. in še dobro da sva, ker so se čez en teden začele grozne slabosti & bruhanje, in so mi drugi kuhali in  likali....user posted image  v službi sem pa tudi povedala takoj, ker sem vedela, da bom morala na bd (zaradi bruhanja). povejta, ko bosta sama začutila, da je prišel tisti tapravi cajt.
pa lepo nosečnost ti želim. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 13:38:18   
anckabancka
Prvič sem povedala po prvem pregledu (8 tednov), drugič pa zaradi krvavitve staršem od moža že prej, ostalim pa okrog 10 tedna.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 13:48:41   
Roberta69
Mi2 sva povedala po nuhalni svetlini.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 15:27:43   
lelčy
mi2 sva povedala takoj staršem in ožjim prijateljem.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 15:31:28   
pepa6
Jaz sem povedala svojemu dragemu še isti dan ko sem izvedela da sem noseča. Staršem pa sma povedala, ko sem bila noseča že en mesec. Zakaj tako hitro. Ni jim bilo jasno zakaj sem non stop doma, ker imam od 6. tedna naprej rizično nosečnost.

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 15:39:48   
kristinaj
našim doma sem povedala takoj, glede na to,da sem čez teden sama in bi mogoče potrebovala pomoč....... v službi sem povedala okoli 2m iz razloga morebitne bolniške.......

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 15:42:33   
anaj22
Doma sva povedal takoj ko sva naredila test, v službi pa sem povedala po prvem pregledu.

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 16:05:14   
panda22
Midva sva povedala staršem, ko sem bila jaz noseča 8 tednu. Je pa res, da sem naredila test, ko sem bila noseča že 7 tednov. Nisem posumila, da sem noseča, ker sem jemala kontracepcijskeuser posted image . Vstalim pa sva povedala, ko sem bila že 16 tednov noseča. Povedala sva pa šele takrat, ker sem jaz tri dni po nuhalni začela krvaveti to je bilo v 13 tednu. Sedaj pa naja že doma razveseljuje najina hčerkica. Vsem skupaj želim lepo nosečnost. Lp

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 17:54:12   
pomar*ANČA*
domačim takoj, ostalim pa tut zelo hitro. noben od naju ni mogel biti tiho, sva se mogla hitro pohvaliti user posted image

(odgovor članu panda22)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj povedati'
7.4.2008 18:05:17   
Anonimen
parim domačim po nuhalni, ostalim pa v petem mesecu.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj povedati'
8.4.2008 7:40:17   
Bonnie_RR
Midva sva bližnjim povedala po 1. pregledu.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj povedati'
8.4.2008 7:43:59   
Sulfinija
Midva sma povedala le mojim,ker živimo skupaj in sma se tudi dolgo zdrvaila,čeprav je sedaj naravno uspelo,tašči še zanekrat ne boma povedala,ker se bojim ker sem mela ss,...in bi me pol vse spit le pomilovali in tega ne želim.V četrtek imam prvi pregled in,če bo tam vse ok,boma povedala vsem v nedeljo,ko praznujemo moževo 30.letnico da bo dvojno prsenečenje.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj povedati'
8.4.2008 7:44:36   
lana777
Mislim, da je to čist odvisno, kako ti ustreza ...
Sm pa sama pred kakšnimi 4 meseci spraševala isto,
pa dobila zelo različne odgovore ... Potem pa sva naredila po svoje - starše sva na kosilo povabila šele po NS in jima pokazala filmček, ostalim pa sva povedala šele zdaj, ko smo nekje na polovici (ker je moja 1. nosečnost in se mi do zdaj ni zelo poznalo, ni bilo panike) in mi ni žal ... Je zdaj lepo, ko se lahko pogovarjam in so vsi zelo pozorni (služba!), prej pa je bilo fino, da imaš nekaj zase ...
Vse dobro!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?