|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačila
7.4.2008 11:46:00   
*lena*
prosim pomagajte !!user posted image

danes grem po nakupih... namerevam si kupiti nekaj nosečniskih oblek. Kaj je najbolj nujno, kaj se najbolj rabi...

_____________________________

Lena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblačila
7.4.2008 11:48:05   
Anonimen
hlače,pa majiceuser posted image
Zakaj pa si kupujete N oblačila.Jaz si v nobeni nosečnosti nisem,sem si samo kupila 2 ali 3 št. večje hlače in majice

(odgovor članu *lena*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačila
7.4.2008 11:49:23   
želva
Kupila sem si ene nosečniške hlače, drugače pa je trenirka zakon.Majice pa samo večje številke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačila
7.4.2008 11:50:46   
Anonimen
Odvisno ali jih rabiš za doma al za v službo, pa kako se v službi oblačite.

Nekateri pač ne moremo v šiht v trenerkah hodit in posledično rabmo več stvari kupit.

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblačila
7.4.2008 11:51:28   
gajka
Po mojem mnenju so najbolj nujne hlače za nosečnice - jeans ali lepe hlače, kar pač nosiš. Pas te namreč začne kaj hitro motit. Glede zgornjih delov pa se sama odloči. Jaz jih še nisem kupovala, pa sem v 6. mesecu. Se da brez problema skombinirat z nenosečniškimi majicami, saj je bombaž itak fino raztegljiv.

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačila
7.4.2008 11:55:19   
moya
kup si ene nos.kavbojke, drugač pa rabiš daljše majčke in trenirko. trenirko si kupi v H&M navadno imajo tako z širokim raztegljivim pasom brez vrvic in eleastike med navadnimi oblačili. pa pejt pogledat v ZARI imajo ponavadi ful luštne (nenosečniške) tunike za par evrov (mel so jih med razprodajo, če zdaj nimajo nič počakaj na spomladansko razprodajo).

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblačila
7.4.2008 11:58:02   
tinkatonka
Kot je ena že napisala je odvisno kakšno službo imaš in kako moraš biti zriohtana.

Jaz sem imela dvoje lepe hlače, za doma pa navadne trenirke, še od prej. Nosečniških majic sem imela ene par, da nisem ravno vsak dan hodila enako oblečena.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblačila
7.4.2008 11:58:16   
wonderland
tocno tako! Najbolj nujne so hlace - ali jeans ali take za v sluzbo. Jaz sem v 5.mesecu in imam ze kar velik trebuh tako da mi nenosecniske hlace, kljub XL stevilkam ne pasejo najbolj. Kupila sem si ene jeans hlace, ene take za prosti cas z zepi na strani in 2 za slubzo (crne in sive na crto) in to mislim, da bo do konca nosecnosti vec kot dovolj. Trenirko imam kar navadno, ker se itak raztegne ali pa si jo dam pod trebuscek. Majice pa si kupujem XL stevilke in so cisto super, ker so udobne in raztegljive.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oblačila
7.4.2008 12:11:14   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Odvisno ali jih rabiš za doma al za v službo, pa kako se v službi oblačite.

Nekateri pač ne moremo v šiht v trenerkah hodit in posledično rabmo več stvari kupit.


Ampak res, ne bi imela sicer nič proti, če bi v trenirki lahko prišla. V prvi nosečnosti sem imela srečo, da sem do 5 ali 6. meseca nosila obične hlače, ki so imele elastan vmes. Kasneje pa sem si kupila samo ene hlače, sem jih pač vsak dan nosila, med vikendom prala. Majice so bile pa itak raztegljive.

Tudi jaz za to nosečnost študiram, da bi si samo večje številke hlač kupila, samo ne vem glih, kako bi to zgledalo. Npr, za obseg trebuha že, kaj pa npr. noge?

Kupi toliko, kot sama veš, da boš rabila in kaj boš rabila.  Meni so najpomembnejše hlače, ostalo že že gre.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oblačila
7.4.2008 12:57:25   
Soncnica Sandra ***
Živjo!

Tako kot so moje predhodnice že napisale: odvisno za kam rabiš. Če rabiš za službo (če imaš kodeks oblačenja), potem je stvar nekoliko bolj zapletena.
Pa odvisno koliko daleč si že. Sama imam naprimer PDP začetek maja.
Jaz sem imela srečo. Kupila sem si samo ene žametne hlače (take ki imajo tak raztegljiv del čez trebuh), ki jih nosim še sedaj in jih bom najbrž kar do konca. Sploh me nič ne motijo.
Majčke sem pa kupila v C&A v Kranju. Take ki so letos moderne, ki imajo način, da se zavežejo pod prsmi (no zavežejo se odzadaj). Sploh nisem kupovala v noveni nosečniški trgovini. Pa še poceni so te mejčka v C&A.

Odločitev pa je seveda tvoja!!!

Uživaj v user posted image .

Lep pozdravček

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oblačila
7.4.2008 13:59:17   
Roberta69
Najbolj nujen kos "nosečniških" oblačil so hlače, ker so ti sčasoma navadne premajhne, z ostalimi kosi pa ni tak problem, še sploh, če so raztegljivi. Jaz imam prov nosečniške samo kavbojke (kupila sem navadne, šivilja jim je odrezala pas in všila raztegljivo tkanino, ki sega do prsi), vse ostalo pa od prej oz. kar sem si kupila novega, bom nosila tudi kasneje. Jaz sem dolgo časa nosila kar svoje hlače z odpeto zadrgo, čez pa kakšno tuniko oz. majice in puloverje do stegen - so bili letos itak moderni. No, pa kupila sem si par malce večjih, oprijetih spodnjih majic, ki pa jih bom tudi lahko nosila kasneje, ker mi itak paše imeti majico (razen poleti) zelo zatlačeno v hlače. 

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oblačila
7.4.2008 14:24:26   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Odvisno ali jih rabiš za doma al za v službo, pa kako se v službi oblačite.

Nekateri pač ne moremo v šiht v trenerkah hodit in posledično rabmo več stvari kupit.


Se strinjam. Jaz sem si kupila nosečniške kavbojke, dvojne nosečniške žametne hlače in dve nosečniški trenirki. Elegantne nhlače sem pa nosile take, ki so zelo raztegljive v pasu in so bile čisto ok za nositi. Majic si pa nisem nosečniških kupovala, ampak malo daljše in elastične.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oblačila
7.4.2008 14:53:19   
Anonimen
Ojla!
Jaz sem si že na začetku nosečnosti kupila dvoje hlače, ene kavbojke ene pa žametne pa oboje so mi ble takrat zelo velike.No zdaj ko sem pa v 36 tednu so mi pa premajhne v bistvu me tiščijo ko sedim.Priporočam ti da si sproti kupuješ hlače, ker tud pocen niso pa tud ne mores vedet kolk se boš zredila.Kupi si zdajle ene pa če lahko si raj se mal s trenerko kombniraj.Kar se pa majčk tiče sem si raje kupila za 10 eu xl kot pa za nosečniško skor 40 eu.No ne vem kako ti gledaš na to ampak nosečniške stvari so se enkrat drazje tko da probi se mal drugač kombinirat.

Dober nakup pa lepo nosečnost se naprej!!

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oblačila
7.4.2008 15:38:31   
kristinaj
jaz sem v prejšnji nosečnosti nosila navadna oblačila, dokler sem lahko, potem sem bila pa na dopustu in naprej na porodniški in trenirka je zakoooon... zdej bo malo drugače ker bo najhuje čez poletje ampak mislim, da bom s hlačami na lastiko in kakšnim širokim krilom to rešila...... kupiš malo širše pa je....

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oblačila
7.4.2008 18:34:54   
Inigo
jst sm si kar hitro morala kupit nosečniške, saj nisem mogla več hlač zapet. kupila sem si dvojne jeans. pa so mi zdaj v 28 tednu že premajhne. tiščijo v trebuh, v noge pa so še kar ok.. tko da jih ne morem več nosit. zdaj pa sem si kupila ene nove. ampak niso iz jeansa. so malo bolj lahke in mislim, da jih bom lahko imela do konca.

toraj, jst ti predlagam, da si kupuješ sproti. pa še to samo hlače. majčke pa so itak letos bolj dolge moderne, tko da kupi kar nenosečniške in jih boš lahko nosila tudi potem.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?