|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Magnetna resonanca
7.4.2008 12:24:00   
tajtaja
Imam napotnico, pa ne vem, kam bi se naj naročila.
Kje so najkrajše čakalne vrste? Kje ste prišle najhitreje na vrsto, če je katera že bila?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Magnetna resonanca
7.4.2008 12:34:20   
Jančika_
Najboljše bo, da pokličeš okoli. Moja prijateljica je lani na začetku leta prišla v Izoli na vrsto v treh dneh, ker so ravno nabavili aparat in še ni bil nihče naročen. Verjetno je zdaj drugače.

So pa res precejšnje razlike - jaz sem se recimo jeseni naročala za CT in bi v Celju čakala 3-4 mesece, na Fontani v MB sem prišla pa na vrsto v treh tednih.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Magnetna resonanca
7.4.2008 12:51:08   
Anja25
Poskusi v bolnišnici Šempeter pri Novi gorici ali pa v Slovenj gradcu. Ko sem se jaz naročala na preglede so bili v Šempetru najbolj fleksibilni potem pa v Slovenj gradcu. Ti dve bolnišnici se ne moreta primerjati z Ljubljano, ne po uslugah in ne po prijaznosti.
LP

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Magnetna resonanca
7.4.2008 13:21:33   
tajtaja
Zdaj sem klicarila sem in tja in daleč najkrajšo čak. imajo na Ptuju, dr. Mudnić.
Sploh nisem vedela da obstaja, še noben zdravnik me ni napotil na njih?
Kdo pozna?user posted image
Že kdo bil pri njem?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Magnetna resonanca
7.4.2008 14:22:43   
anita4
jaz sem bila na magnetni resonanci v Mariboru pri MDT&T zdravstvo to je nekaj privatnega pa sem bila v 3 dneh že na vrsti z napotnico.Pokliči na 02 2353552, upam da je še to ista številka ,ker sem bila pred 1 letom.
lp
Anita


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Magnetna resonanca
7.4.2008 15:17:05   
tajtaja
Sem glih zdaj klicala, pa več noben ne dvigne. Verjetno so samo do 15 ure.
Sicer pa tega nisem nikjer zasledila.
Kje pa so, na kateri lokaciji?
Pa hvala za informacije.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Magnetna resonanca
7.4.2008 19:07:56   
dulcinea
Jaz sem šla v Valdoltro. Sem pa čakala ene tri mesece. Kaj sem pa doživela v Šempetru pri Gorici, pa raje nebi. Take šlamparije pa še ne (pa ne na MRI). 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Magnetna resonanca
7.4.2008 21:44:56   
* Mateja *
IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

Poskusi v bolnišnici Šempeter pri Novi gorici ali pa v Slovenj gradcu. Ko sem se jaz naročala na preglede so bili v Šempetru najbolj fleksibilni potem pa v Slovenj gradcu. Ti dve bolnišnici se ne moreta primerjati z Ljubljano, ne po uslugah in ne po prijaznosti.
LP


Za Sloven Gradec ne vem, predobro pa poznam Šempeter in nebi zgubljala besed o prijaznosti in ....Z eno besedo-nesposobni za biti bolnica. Tako da raj pripororočim, da greš kam drugam!

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Magnetna resonanca
8.4.2008 9:34:47   
tajtaja
Kličem, pa ne zvoni, samo nekaj piska. Včeraj pa je zvonilo.  Čudno.
Bom probala še pozneje.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Magnetna resonanca
8.4.2008 9:39:24   
tajtaja
Evo, naročajo za avgust. Grem vseeno na Ptuj, baje da začetek junija pridem na vrsto.
Bomo videli.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Magnetna resonanca
8.4.2008 9:40:10   
tajtaja
Za Sloven Gradec ne vem, predobro pa poznam Šempeter in nebi zgubljala besed o prijaznosti in ....Z eno besedo-nesposobni za biti bolnica. Tako da raj pripororočim, da greš kam drugam!


Saj tu sploh nimajo MR. Sem klicala že včeraj.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?