|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velikost trebuha
8.4.2008 11:19:02   
Polona31
Ojla!
Moja sorodnica ima rok junija in ko sem jo marca po daljšem času videla sem bila prav presenečena ko mi je povedala da je noseča šele 4 mesece in pol. Trebuh je pa imela že takšen da bi lahko šla že rodit. Sedaj je pa že gromozanska in ima še 2 meseca do roka, pa ne nosi dvojčkov. Zaradi katerih dejavnikov takšne razlike? Saj nekaterim se pri dobrih štirih mesecih še skoraj nič ne pozna.

Lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
8.4.2008 11:35:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Velikost trebuha
8.4.2008 12:39:02   
BUŠICA
če je marca bila v 4.mesecu pol NE MORE imet rok junija?!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Velikost trebuha
8.4.2008 13:13:23   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

če je marca bila v 4.mesecu pol NE MORE imet rok junija?!!!!


Skoraj ja! Te bi šla z 6 in pol rodit! user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Velikost trebuha
8.4.2008 14:31:26   
Nastya
Glede velikosti trebuha, sem tudi jaz skleptična in si ne znam čisto predstavljati, kako in kaj.

Jaz npr. bom 12.4. dopolnila 6 mesecev nosečnosti in mi je ravno zdaj merila moja gin. trebuh in imam obseg 25 cm. Sedaj pa sploh ne vem ali je to veliko ali malo, je pa res da ga nosim zadaj ?!

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Velikost trebuha
8.4.2008 15:07:48   
BUŠICA
poglej v materinski knjižici kakšno je povprečje-tam ti tudi te mere vpiše.

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Velikost trebuha
8.4.2008 16:07:55   
sayuri
JAz sem zelo velika in sem bila pred zanositvijo v trebuh čist ravna. Sem v 24. tednu - torej v 6 mesecu in imam rok v začetku avgusta. Nosim dvojčka in to oba spredaj, kar ima za posledico ogromno ogromen trebuh.

Me pa zelo zelo zelo zelo motijo opazke prijateljev, znancev...v smislu "Joj, kakšen trebuh že imaš". user posted image Kaj naj bom do poroda ravna kot ploh al kaj user posted image user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Velikost trebuha
8.4.2008 16:25:41   
Mijavček
Ah sayuri, ne se jezit. Pomojem so ti sam fouš!

men se še nič ne pozna , sem 10t z dvojčki (no razen moje oko sokolovo kaj zapaziuser posted image ), pa komaj čakam, da mi zraste trebuh, pa tud če ga bom mogla v šajtrgi pred sabo vozituser posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Velikost trebuha
8.4.2008 20:46:41   
TinKiCa1
hehe..kok ste dobre user posted image ja moj trebuh je bil tud zlo gromozanski, otrok pa sicer ravno normalne mere..še G se je na koncu že zlo ustrašla mojga trebuha user posted image jst sm mela tmalo čisto spredaj poleg tega pa še veliko vode..sedaj je šu pa zlo skupi,..še mal pa bo to touser posted image

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
8.4.2008 21:56:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TinKiCa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Velikost trebuha
8.4.2008 22:17:47   
Anonimen
Jaz sem imela rok 15.3.07 in enkrat začetek februarja sva šla z mojim nekaj kupovat za user posted image . Pa se nisva mogla odločit kateri model bi kupila (se ne spomnim česa že) in sem rekla, da bova pač zadevo prespala in vprašala druge za mnenja. Pa reče pol trgovka - sej vam se pa še ne mudi, da kao ni treba tolk zgodaj začeti z nakupi user posted image user posted image user posted image
Trebuh mi je malo zrastel v zadnjem mesecu, pa je bil res mini. Ko sem čakala za CTG že par dni čez rok je sestra poklicala za CTG eno naprej, pa vstane še ena, pa rečem, da sem bila pred njo, pa me čukasto pogleda v trebuh, pa izjavi - pa ja niste tud vi že za CTG user posted image

Aha, pa mali je imel 3,5kg in bil velik 53cm. Tako, da velik/majhen trebuh ne pomeni ničesar.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Velikost trebuha
3.5.2008 14:58:43   
barby800
Ojla, jest sm pa 18T noseča, pa tut še nimam nič trebuha. pa mi je mal čudn, ker nekatere pišejo, da so v 10.tednu, pa da se jim že pozna trebuh...
Kdaj je vam začel opazno rasti trebuh?

LP

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Velikost trebuha
3.5.2008 17:22:04   
Miss L
Js sm tut v 19 tednu in noben ne more verjet, kr se mi čist mal vidi trebuh in to od strani. Vsi mi govorijo kako je mali trebuh in me prav živcira, zdj pa še v skrbi spravlja. Gin. pa ni nč rekla, da je to kej narobe...

(odgovor članu barby800)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Velikost trebuha
3.5.2008 17:31:52   
BUŠICA
meni se trebuh ni videl vse do 5.meseca. zdaj pa se vsi šokirajo kako sem velika user posted image .

(odgovor članu Miss L)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Velikost trebuha
3.5.2008 17:38:15   
emaa
Noseča z dvojčki sem lahko hlače normalne z nizkim pasom nosila do 22.tedna. Razgnalo me je po 24. tednu, velikega trebuha nisem imela (vsaj za dva ne), sem pa nosila vsepovsod, lepo okrogla sem bila. Pa se je večina čudila, da bom imela dva. 

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Velikost trebuha
4.5.2008 0:55:58   
Polynesia
Noseča sem 14.tednov in imam že orng tebušček...res vsi praviju uuuu kaj se ti že pozna, pa sem vesela da se mi že pozna, upam samo da me potem ne bo razgnalo user posted image .

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?