|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrnitev štipendije
9.4.2008 9:21:57   
žarnica
Stvar je takšna: moj "koruznik"user posted image je danes dobil obvestilo,da bo moral vrniti štipendijo,saj ni izpolnil svojih študijskih obveznosti. Štipendije ne prejema od septembra 2007, ta mesec so mu drugič podaljšali absolventa,tako da ima do oktobra še status.

Spodaj piše,da je možna pritožba.

Kako je sedaj s tem? A lahko gre se zmenit za odlog plačila (pač,če recimo v tem absolventskem času naredi fax),za zamrznitev za nekaj časa? Kaj lahko naredi?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 9:23:31   
Jančika_
Ja, lahko se zmeni za odlog. So zelo prilagodljivi. 

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 9:24:15   
Anonimen
Naj se gre zmenit za zamrznitev ali odlog. Se da marsikaj zmenit, so zelo prilagodljivi.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 9:30:05   
žarnica
no,super-ker drugače pojma nimam,kje bi vzela 2000 eur.user posted image

Najboljše torej po hitrem postopku jih poklicat in se zmenit,ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 9:31:30   
Jančika_
Naj gre osebno tja in nese s sabo prošnjo za odlog (ni treba nič ekstra pesnit, čisto na kratko naj pojasni situacijo). Ker bo moral podpisati novo pogodbo.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
9.4.2008 9:45:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 10:19:47   
Jančika_
Po mojih izkušnjah ja. Je pa verjetno odvisno tudi od svetovalke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 10:21:13   
Pajaca
Po moje je pa čist odvisno od firme.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 10:22:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

Po moje je pa čist odvisno od firme.


Katere firme?
Kot sem jaz razumela ima republiško štipendijo, ne kadrovske.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 10:23:05   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

Po moje je pa čist odvisno od firme.

Res ni nikjer napisano, za katero štipendijo gre, zato sem kar predvidevala, da gre za republiško ali Zoisovo. Za kadrovske pa ne vem.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 10:25:32   
Pajaca
Aja men je pa najprej potegnil na kadrovsko k sem mela jaz pač kadrovsko. Piše pa res ne katera štipendija je. Vem pa je mel par prjatlov kadrovske štipendije in je bilo ful odvisno od firme kako so se zmenili, če pač niso pravočasno doštudiral al pa se zaposlil drugje.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 10:28:03   
emaa
Pa če ima še status, mu ne bo treba vračat, že na podlagi tega ga nekaj časa ne bojo terjal, pol pa se da odložit še za eno leto, pol pa mesečno nazaj plačuješ, lahko se zmeni za vračanje v dveh laetih takrat, če bi bila kriza. Vse se da zmenit. 

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 10:29:44   
jagoda77
napiše dopis, da je vpisan v absolventa, pošlje originalno potrdilo o šolanju in  stvar rešena

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
9.4.2008 10:40:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jagoda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 10:42:29   
žarnica
ja,gre se za republiško štipendijo.

Manjka mu še 7 izpitov in diploma. Jaz upam,da mu v 6.mesecih uspe izpite naredit.

hvala vsem za odgovore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 10:43:05   
digi
Mislim, da če je tako, da še ima status, potem ne bo rabil vračat, edino napako je naredil, da ni šel takoj oktobra tja objasnit oz. nest potrdila, da je podaljšal absolventa.

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 10:48:06   
Udb
Ja, so zelo prilagodljivi - vsaj tisti za Zoisovo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 10:55:47   
Naja30
Zelo so prilagodljivi, ja. Kot so rekle že ostale. Tudi nekaj let se da zavlačevat user posted image
Je pa odvisno od svetovalke - nekatere mal težijo, druge pa mimogrede podaljšajo.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 17:27:26   
LoCa
ma osebno naj gre na zavod in pove, kaka je situacija.
meni so tudi poslali to, da je že tolko minilo in bla bla bla, da naj pridem na razgovor. je pa minilo kako leto, leto in pol, odkar sem izgubila status (1 leto absolventa sem imela). sem povedala , da sem imela težave, ampak da zdaj pišem diplomo in kdaj planiram da bom diplomirala.
so mi pa rekli, da ne težijo in da se da po tem prvem pozivu vse zmenit.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 22:17:31   
nu_tella
Jaz tudi mislim, da je do te situacije prišlo zgolj zato ker nisata sporocila, da ima podaljsan status, tako da mislim da se bo dalo zmenit. Je pa prav da n obvestilo reagirata v roku 15 dni (oz. kolkor vama pise v pouku o pravnem sredstv) ker čene zgubista sodno varstvo,...bla,bla,bla...nej sabo nese napisano razlago in zahteva potrdilo o prejetju ter razlozi. Ce pa ne misli koncat faksa je pa najboljse cimprej zacet vracat, ker veccasa kot bo odlasal vec bo za vrnit.

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 22:49:07   
Anonimen
Zelo so prilagodljivi, ja. Kot so rekle že ostale. Tudi nekaj let se da zavlačevat
Je pa odvisno od svetovalke - nekatere mal težijo, druge pa mimogrede podaljšajo.


Potem pa jaz nimam sreče. Sem bila lansko leto tak čas gor, pred porodom, pa moram zdaj spet gor. Saj mi bo za kak mesec še podaljšala je rekla. Sicer pa diplomo itak že pišem, tako da...
No več sreče tovjemu "koruzniku".
Če pa ima status pa itak ni panike.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vrnitev štipendije
9.4.2008 23:51:48   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Zelo so prilagodljivi, ja. Kot so rekle že ostale. Tudi nekaj let se da zavlačevat
Je pa odvisno od svetovalke - nekatere mal težijo, druge pa mimogrede podaljšajo.


Potem pa jaz nimam sreče. Sem bila lansko leto tak čas gor, pred porodom, pa moram zdaj spet gor. Saj mi bo za kak mesec še podaljšala je rekla. Sicer pa diplomo itak že pišem, tako da...
No več sreče tovjemu "koruzniku".
Če pa ima status pa itak ni panike.



ma meni so rekli, da mi lahko oprostijo, ker sem postala mamicauser posted image
sam tja pejdi, pa kako prošnjo napiši


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vrnitev štipendije
10.4.2008 7:44:20   
karmy
če bi bilo res tako preprosto lahko vse rečemo, da smo rodile v času študija, prosim za odpis vračila... tako preprosto ni, ali si mela pa večjo srečo ko pamet, da ti je kaj takega uspelo

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vrnitev štipendije
19.8.2008 9:42:03   
deejvidd
kaj tvoj koruznik mora vrniti štipendijo samo za absolventski staž ali še tudi za prejšnje letnike?

lp

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vrnitev štipendije
19.8.2008 9:47:50   
LoCa
kaj tvoj koruznik mora vrniti štipendijo samo za absolventski staž ali še tudi za prejšnje letnike?
vrača za za tisto leto, ko nisi končal obveznosti, kolikor je meni znano

(odgovor članu deejvidd)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?