|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žeja
9.2.2005 14:28:02   
Tejčika
A še katero mogoče tako zelo žeja v nosečnosti?
Jaz sem prej zelomalo spila, sedaj pa sem kar skoz žejna.

Tejčika 5t/2 dni
Neposredna povezava do sporočila: 1
   žeja
9.2.2005 14:30:56   
Soncnica
Super!!:) Ti kar pij! V nosečnosti je treba popiti več tekočine, kot sicer. Jaz imam obraten problem; že prej sem malo spila in celo nosečnost ne čutim posebne žeje, tako da se moram "malo na silo" nalivati z vodo.
Srečno!!!

Sončnica in :duda::modri: 34 t

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   žeja
9.2.2005 15:27:56   
Grascakinja
Samo zlivaj vase, kolikor ti paše, najmanj pa vsaj 2 litra - edino merkaj, da več dopoldne, kot proti večeru, da ne boš hodila celo noč lulat, kot sem jaz :)-!

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   žeja
9.2.2005 15:28:47   
saba
jaz sem tudi non stop žejna, tako da lahko rečem da pijem in ščijem hkrati :)-:)-:)-:)-


lp
saba 10t3d

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   žeja
9.2.2005 15:43:34   
urši77
2l tekočine mora človek popiti v "normalnem", zdravem stanju, v nosečnosti pa naj se količina podvoji-se pravi 4l na dan :)
So bili primeri, ko je prišlo do splava zaradi dehidracije ploda, tako da se ne špilat s tem. Ko postaneš žejen je to že obramba organizma da primanjkuje tekočine in sproži se občutek za žejo.Pijte tudi če niste žejne!!!

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   žeja
9.2.2005 15:44:26   
pravljica
srečnica! jaz pa vem da moram velik pit, pa nisem žejna...se morm prou potrudit, če hočem prit do 2l

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   žeja
9.2.2005 15:50:11   
Jessy
Jaz se moram prav fajn potrudit, da spijem 1,5l na dan...več mi ne uspe. Ma mi je rekel G, da je ta količina še kar sprejemljiva, vendar k tej količini ne smem šteti tekočine, ki jo dobim z obroki.

Jahh...kaj čmo....enim ne paše toliko pijače...
Če ne gre, ne gre!

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   žeja
9.2.2005 17:18:14   
kimi
Tejčika mene matra žeja se kar ponoči zbujam in hodim pit...spotoma pa še na wc zavijem:)-

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   žeja
9.2.2005 17:20:34   
Pia73
Jaz pijem non-stop, podnevi in ponoči,...isto kot saba: pijem in ščijem,..:)-

Pia73 16t 5/7

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   žeja
10.2.2005 8:43:42   
pupika
Tudi jaz zelo veliko pijem, jaz sem že pred nosečnostjo ogromno spila. In še ena, ki pije in ogromno ščije,:)-:)-:)-

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?