|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Delo na domu - sestavljanje
16.4.2008 8:17:25   
*bubi*
Salomonc je bil včasih poln takih oglasov. Zdaj ne vem.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Delo na domu - sestavljanje
16.4.2008 8:48:13   
Mateja82
No izkazalo se je po pričakovanjih da je vse skupaj nateg. Ta moški ni želel izdat čisto nič o imenu firme in se kar nekaj izmotaval. user posted image  mu je napisal če bi blo možno minimano predplačilo in mu napisal telefonsko št.   user posted image  pol je bilo pa vse tiho ni ne odgovoril niti poklical.

Andreja se mi pa zdi da gre za isto firmo. Kaj pa so sestavljali?

< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 16.4.2008 8:59:19 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Delo na domu - sestavljanje
17.4.2008 12:49:56   
andreja.v
Rekel je ,da delajo za Bauhause ,Obije...Naj bi šlo za sestavljanje nekih lučk in da rabi 35 ljudi. Ampak,če pogledaš logično katera firma ti bo plačala 2000€, da sestaviš v enem mesecu 1000 kom, če je na kos plačano min. 2€. To je za firmo 70.000€ Rekel pa je da so plačani od 2 do 5€ na komad.Se bi jim bolj splačalo zaposliti ljudi. Tisto zavarovanje pa je en blef, zato ker bi  bili zavarovani z pogodbo in ne z tem, da jim ti plačuješ neko zavarovanje.Ne plačuj nekaj kar sploh ne dobiš.Lahko preveriš pri bauhausu in Obiju, če res sodelujejo z kakšnim podjetjem za sestavljanje.To podjetje bi se naj imenovalo Jusan

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Delo na domu - sestavljanje
29.4.2008 20:25:06   
mani86
Hey!

Zanima me če je kdo že delal prek podjetja jusan (neko sestavljanje-delo na domu)? Če je kdo plačal to njihovo zavarovanje izdelkov in če je to delo vredno zaupanja?

(odgovor članu andreja.v)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Delo na domu - sestavljanje
29.4.2008 20:28:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mani86

Hey!

Zanima me če je kdo že delal prek podjetja jusan (neko sestavljanje-delo na domu)? Če je kdo plačal to njihovo zavarovanje izdelkov in če je to delo vredno zaupanja?

A ti znaš brat al samo pisatuser posted image  ZAKAJ MORAŠ PLAČAT, DA DELAŠ???? (ja derem se!)

(odgovor članu mani86)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Delo na domu - sestavljanje
29.4.2008 20:30:21   
Anonimen
Se ti takoj opravičujem, samo me res razpi***, ko je cela tema posvečena temu, pa ti greš in ponovno vprašaš.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Delo na domu - sestavljanje
29.4.2008 20:32:13   
Shorty_
Pa je katera to podjetje že prijavila policiji morda???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Delo na domu - sestavljanje
29.4.2008 20:45:50   
mani86
Jaz sem vprašala če ma kdo kake izkušnje s tem podjetjem??!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Delo na domu - sestavljanje
29.4.2008 20:59:06   
Nogavica
mani86, en post nad tvojim piše tole:

IZVIRNO SPOROČILO: andreja.v

Rekel je ,da delajo za Bauhause ,Obije...Naj bi šlo za sestavljanje nekih lučk in da rabi 35 ljudi. Ampak,če pogledaš logično katera firma ti bo plačala 2000€, da sestaviš v enem mesecu 1000 kom, če je na kos plačano min. 2€. To je za firmo 70.000€ Rekel pa je da so plačani od 2 do 5€ na komad.Se bi jim bolj splačalo zaposliti ljudi. Tisto zavarovanje pa je en blef, zato ker bi  bili zavarovani z pogodbo in ne z tem, da jim ti plačuješ neko zavarovanje.Ne plačuj nekaj kar sploh ne dobiš.Lahko preveriš pri bauhausu in Obiju, če res sodelujejo z kakšnim podjetjem za sestavljanje.To podjetje bi se naj imenovalo Jusan


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu andreja.v)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Delo na domu - sestavljanje
30.4.2008 10:42:17   
puncica
Greš na google, otipkaš Jusan in ti tole ven vrže:
Vir:http://www.najdi.si/snsi/oglasna-deska

POZOR vsi tisti, ki ste se prijavili za delo sestavljanje na domu, in plačali se javite na email. podjetje naj bi se imenovalo JUSAN. To je lažno podjetje za tem stojijo prevaranti
POZOR pozor ne nasedajte delu na domu ki je bil objavljen 14, 15, aprila za sestavljanje na domu to je potegavščina, naj bo sram tistega kateri je dajal oglas gor in naj se pripravi na posledice najšli ga bomo tudi brez davčne številke na pogodbi. JAVITE SE VSI KATERI STE SE PRIJAVILI NA OGLAS IN PLAČALI 80 EUROV. PODALI BOMO PRIJAVO, SRAMOTA ZA PODJETJE JUSAN



zdej pa sama presoduser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Delo na domu - sestavljanje
27.5.2011 10:37:45   
nanita
Pozdravljene.

V kolikor kdo opravlja kakšno delo na domu in ima dobre izkušnje z sedanjim delom bi prosila da mi na bigfoot.rozman@gmail.com napiše vse inf. o delu. Če je seveda možno naj bo delo v okolici Maribora, Celja, Velenja. hvala
lp

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Delo na domu - sestavljanje
14.9.2015 12:19:27   
grofek
Lep pozdrav,

Mene pa bi to delo zelo zanimalo, ker sem invalid in me nben noče zaposlit zaradi tega ....tako, da bi prosil. če mi daš kontaktne podatke od tega podjetja, ki to počne....časa imam pa itak 24/7 na dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Delo na domu - sestavljanje
25.3.2019 17:14:55   
ena.uporabnica
Če koga namesto sestavljanja zanima samo občasno krajše "delo", rešujete ankete in zbirate točke. Ankete so enostavne, iz vsakdanejga življenja. Lahko jih rešujete, ko imate čas. Točke zamenjate za nakazilo na trr ali bone znanih trgovin.

Prijavite se preko te povezave:

http://surveys.valicon.net/CAWI/jazvem_recruite?Data=referrer%7cA277E89C4FB17FD2531EC090E3ADBEDD

(odgovor članu grofek)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?