|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Puding z alpskim mlekom
17.4.2008 22:49:15   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tasekk

Danes sem govorila s pediatrinjo, spraševala sem za pire ali ga lahko pripravimo za sedemesečnika s kravjim mlekom. Odgovor je bil, da lahko vendar ne z alpskim, temveč z navadnim polnomastnim mlekom, katerega je potrebno prekuhati.



mnenja pediatrov so ZELO različna!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu tasekk)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Puding z alpskim mlekom
18.4.2008 11:22:50   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tasekk

Danes sem govorila s pediatrinjo, spraševala sem za pire ali ga lahko pripravimo za sedemesečnika s kravjim mlekom. Odgovor je bil, da lahko vendar ne z alpskim, temveč z navadnim polnomastnim mlekom, katerega je potrebno prekuhati.



mnenja pediatrov so ZELO različna!


Pediatri niso strokovnjaki za prehrano in nekateri o hrani zelo malo vedo. V našem ZD so trije pediatri pa ima vsak drugačno mneje.



< Sporočilo je popravil katra55 -- 18.4.2008 11:27:30 >

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Puding z alpskim mlekom
18.4.2008 11:37:36   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: digi

če pa bi bil slučajno alergičen pa bi vsaj takoj skužila na kaj je alergičen....


Se strinjam z vsem, kar si napisala, razen s tem ne. Meni je mama dala KM pri 6m (direkt od kmeta, ne kupljenega) in se je čez kakšno leto pokazala alergija v obliki blagega ekcema.

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Puding z alpskim mlekom
18.4.2008 13:50:53   
digi
Ja, ni nujno, da si alergičen takoj.... A ne?! Sicer pa kot rečeno, vsak po svoje

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Puding z alpskim mlekom
18.4.2008 14:33:06   
anju

IZVIRNO SPOROČILO: danijela in taja

rabi še te vitamine in....iz aptamila...na kravjem je vse pobrano...

ma ni ravno, da je na kravjem vse pobrano. boljš je, če rečeš, da je v aptamil vse dodanouser posted image

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Puding z alpskim mlekom
4.5.2008 0:06:05   
Eva*
en post na temo user posted image user posted image user posted image

Jaz v pol litra vode skuham jabolko in slive (ali pa dam kar slivov frutek) in ga zmiksam. v šalčki zmežam puding (vanilija) z vodo, dodam jabolku. kuham, dokler se ne zgosti.
paše pa zraven smetana al pa marmelada - borovnica.

LP

Ps.: meni se je alergija na kravje mleko  pokazala pri 20 letih....


_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Puding z alpskim mlekom
4.5.2008 7:25:34   
mateyka
domači puding (brez vrečke za puding), mleko pa sami izberete katero user posted image
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=3106

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Puding z alpskim mlekom
5.5.2008 9:30:47   
elzaresan
jst sm tud to pogruntala. v vodi skuham borovnice,slučajno sm jih nasla v skrinji,pol pa zakuham not vanilijev puding. moja user posted image  je cist nora nanj

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?