|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 16:40:35   
Anonimen
Zame bi bilo mogoče bolje, da bi bil naslov "Ali je sploh kaj šlo po načrtu"... user posted image

- ženska, ki mi je morala dostaviti poročno obleko, je celo noč pred mojo poroko seksala z mojim bivšim tipom in seveda zaspala na poroko (obleko je dostavila ob 12-ih, poroka pa ob 13-ih)
- moje priče niso predčasno spustili iz službe (prišla je ob 12:30, ko smo se že odpravljali - in to še v službeni obleki)
- ob 10-ih sem še iskala čevlje za k obleki (po trgovini, jasno - ne doma)
- tašča se ga je napila, še preden smo šli od doma
- moja mama si je teden dni pred tem zlomila roko in ni mogla obleči tiste obleke, ki jo je želela, ker ni šla čez gips
- nekako nam je uspelo pozabiti registrirati avto
- naročeni šopki rož za na haube avtomobilov so nekako obležali v cvetličarni - da jih ni, smo ugotovili, ko smo se odpravljali (na srečo je bila cvetličarna čez cesto in je moževa sestra v petkah tekla po Šiški)
- eden od povabljenih je pozabil, da je povabljen in smo ga pobrali na poti na Ljubljanski grad, ko je ves izmučen pešačil gor
- poroka pred mojo se je kdo-bi-vedel-zakaj zavlekla in tačas, ko smo čakali, so me uspeli zagrabiti novinarji in narediti intervju (baje sem bila najmlajša nevesta tisto leto)
- dvakrat sem rekla "ja" (matičar je tako počasi govoril, da sem mislila, da je že nehal)
- tisti lajnar al' kaj je že bil (pred vrati) je bil tako neuglašen, da sem skoraj ušla
- gostilne seveda ni nihče rezerviral in uboga natakarica v Micki je komaj sestavila skupaj nekaj miz

Oh, ja... nič hudega... saj sem se potem ločila. user posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 16:47:18   
Majuska
Pri nama ni bilo nič narobe, je bila poroka skromna in predvsem zelo spontana. Celo prijatelj fotograf je komentiral, da je krasno delati s parom, kjer ni nobene živčnosti. Edino kar je, sva pozabila vzeti dokumente k matičarki, ampak sem ji zdrdrala obe emšo številki, njegovo in mojo, pa se je le nasmejala in naju spustila v dvorano user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 21:46:46   
MAŠKA
Da partner reče "NE" user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 21:58:02   
Jančika_
Pred domačo hišo se mi je zlomila peta na čevlju, tako da je mož med potjo do kraja poroke na pumpi kupil sekundno lepilo in jo zalepil. Pri tem si je tako zapacal prste, da jih je na close-up slikah skrival.

Med fešto so nama vlomili v avto in ukradli ves denar, ki sva ga imela za plačilo zabaveuser posted image .  To sva ugotovila proti jutru, ko smo se že razhajali, tako da smo potem zaključek fešte preživeli s policijo...

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 22:04:41   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Med fešto so nama vlomili v avto in ukradli ves denar, ki sva ga imela za plačilo zabaveuser posted image .  To sva ugotovila proti jutru, ko smo se že razhajali, tako da smo potem zaključek fešte preživeli s policijo...



Ojoj... tole je bila pa res nepozabna porokauser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 22:07:14   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Med fešto so nama vlomili v avto in ukradli ves denar, ki sva ga imela za plačilo zabaveuser posted image .  To sva ugotovila proti jutru, ko smo se že razhajali, tako da smo potem zaključek fešte preživeli s policijo...



Ojoj... tole je bila pa res nepozabna porokauser posted image

Ni bilo fajn, ne. Ampak sva potem zjutraj rekla: lahko se sekirava, lahko se pa ne. In sva se odločila, da se ne bova. Tako da je ta del praktično pozabljen in se spominjava poroke kot res lepega dogodka.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 22:07:42   
ana b
Tudi pri nas je bilo malo komedije user posted image .

1. mož in priča sta zamujala, ker je priča pral avto.
2. na poti na matični smo izgubili šopek iz moževega avta. Fora je bila, da sploh nismo vedeli, kaj se dogaja, samo kolona zapelje na rob ceste, moj mož pa skoči iz avta in šiba po šopek user posted image
3. po nekaj kilometrih spet moževa priča zavije iz glavne ceste. Jaz gledam na uro in vsa prestrašena rečem očetu, pa ja ga ne mislijo pit, ker je cesta vodila proti gostilni. Naenkrat avto ustavi, iz avta skoči moj mož in 2 muskonterja in veselo zalijejo grmovje ob cesti, kolona jih pa gleda user posted image user posted image user posted image
4. ko se odpeljemi iz matičnega urada, me mož prav milo prosi, če lahko sname prstan, kar sem mu dovolila in potem ob prvem postanku, ko so vsi hoteli videti prstana, je že bil pospravljen
5. ko smo prišli do gostilne sva midva hitro odplesala svoje, potem pa sem se šla preoblečt in pozabila, da imam modrc prišit na obleko. Rezervnega modrca seveda nisem imela sabo, bluza je bila čisto prosojna. Rešila me je prijateljica, ki je šla v gostilno po nož in potem sva na parkirišču v temi parali modrc od oblekeuser posted image .


Preostanek večera je bil v redu in brez posebnih zapletov

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 22:23:00   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Da partner reče "NE" user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 22:32:33   
baguSka
No jaz se tud npr spomnem... ko sem bla na drugih porokah:

- ko so ugrabli nevesto med civilnim in cerkvenim obredom (nevesto ni bilo) in je potem zamudila v cerkev user posted image

- na eni drugi poroki so nevesto pozabili pred gradom - smo se ze vsi odpeljali proti cerkvi, nakar se kolona ustavi, ker je prvi voznik ugotovil, da drugi nima neveste s sabo, ker je un mislu, da jo vozi prvi voznik user posted image

- spet ne eni je blo, ko so ze najavli, da bo nevesta metala sopek in smo se vse punce zbrale in ze roke v luft drzale, neveste pa ni blo... user posted image  nakar pride in njej nic jasno: da ona pa ze ne bo metala sopka user posted image  oz da ga bo sele po torti

- no, na eni pa sem jaz lovila sopek in ko je letel po zraku, sem se odrinla visoko v zrak, da ga bom ujela in sem seveda ga, ampak sem potem tud odletela tja med bobne nekam in skor vse podrla user posted image user posted image  k sreci je blo z mano vse ok

- ahm na eni poroki pa je blo clo tko, da sva jaz in moj dragi obljubla zeninu in nevesti, da ju bova po festi peljala domov, pa se ga je moj dragi mal prevec ucuril in smo ga vsi trije se par ur potem cakal, da bi odspal tri kitice, pa se ni in ni hotu zbudit; nakar sem ju po doooolgem prepricevanju domov peljala kar sama, potem pa sem se vrnila po njega (tuki pa nebi glih smajlija prilimila)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 22:40:04   
baguSka
Aja: pa na zadnji poroki je bil moj dragi prica in bi kao mogu poskrbet za prstane. Itak so bli ze pri nevesti (ki je bla btw 20km stran od zenina), ko se je spomnu, da jih je pozabil pri zeninu... user posted image user posted image  In potem ko smo sli v cerkev se je spet vse skupi mal zavleklo, ker moj dragi ni vedu, da mora met s sabo tiste papirje, ki sta jih zenin in nevesta podpisala ze pri maticarju... user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 22:42:51   
baguSka
Pa se to!user posted image user posted image user posted image  Un harmonikas, ki sta ga najela, da jima bo spilal cez dan - torej, ki ju bo spremljal med obredi itd, je fuuull zamudil in je namesto ze prej k zeninu, prisel sele potem k nevesti... razlog? Ker je bil pred tem v ostariji in se ga je totalno napil!user posted image  Sej pol je se neki spilu sem in tja... ampak ker je bil razocaran sam nad sabo, da je zamudil, se ga je se bl nacolu in je potem skor cel ohcet prespal!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
29.4.2008 23:07:03   
Naty*Taja
Madona sem se tak nasmejala  - btw Janči nisem vedla, da si imela ti take dogodivščine na poroki! Moja je pa čist plansko in še bolje izpadla - po moje zato, ker se ne sekiram ravno preveč kako in kaj, glavno, da je bilo meni luštno!
So pa dobre tele vaše zgodbice!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
30.4.2008 9:55:40   
baguSka
Ej glih dons sem tole dobila...user posted image

http://www.pozareport.si/?Id=video1&View=novica&novicaID=8271

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
30.4.2008 9:57:18   
Anonimen
Najbolj narobe je takrat, če se ženin ne pojavi. Ali nevesta user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil kind lady -- 30.4.2008 9:59:00 >

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
30.4.2008 19:36:07   
uršika***
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007


Oh, ja... nič hudega... saj sem se potem ločila. user posted image


Mislim ej sem se narežala. ti si pa faca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
30.4.2008 19:53:27   
uršika***
Midva sva se na hitro odločila za poroko in za priprave je bilo tako samo 1,5 meseca.
- Prstane bi mogla dobit 14 dni prej, pa je tista punca, ki je vzela najino naročilo dala odpoved in najino naročilo je čudežno izginilouser posted image
dala sva še enkrat mere, ki so jih zamešali in dobila sem prstan, ki bi ga lahko nataknila na dva prsta skupaj -pa brez kamenčka. 2 dni pred poroko pa sva dobila kao prstane tipi topi, pa pogledam kako so gravirali in ni bilo datuma- samo ime. pa OK. to se še da potrpet
- ko so pršli po mene sva s prijateljico še nahitro nazdravili in zvrnili vsaka eno jagodno vodko jaz pa sem se sekirala, ker sem pustila sled šminke na kozarcu in sem jo obrisala s prstom, nasledno sekundo pa ob belo obleko- trot
Hitro je teta priletela s krpo in Meglijem- to je super čistilo in je šlo vse dol.
- Naslednjo minuto sem stopila ven čez vrata, prijela šopek in že sem se s petko ulovila v železen predpražnik. Komaj so me zvlekli ven.
- Preden smo se odpravli do matičarja sem pa polila še dva kozarca rdečega vina, ampak hvala bogu ne po sebi
- no potem je pa vse steklo tako kot je treba
- ko sva se midva z možem ob 5 zjutraj odpravljala naredit domačo nalogo- prvič kot mož in ženauser posted image  pa sem bila tako utrujena, da sem kar zaspala in on mi je zjutraj povedal, da je on tudi umes zaspal, pa da se je potem zbudil in stvar nahitro izpeljal do koncauser posted image user posted image  jaz se spomnim samo zaključkauser posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
30.4.2008 21:55:00   
Naja30
user posted image  Kok sem se zdej narežala! Ful ste face!
No midva z mojim sva bila pa na najini poroki tak sproščena (in verjetno zorganizirana), da se ne spomnim, da bi kaj večjega šlo narobe. Aja, edino pred matičarjem, ko ta reče primite se za roke, je moj grabil za roko poleg moje še pričino, ta pa je vprašal, če se moramo res vsi prijeti user posted image  

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
30.4.2008 22:07:52   
špelin@
Uf, tudi jaz sem se nasmejala določenim prigodam user posted image user posted image user posted image  Čeprav verjamem, da v danem trenutku niso bile niti najbolj smešne user posted image
 
No, pri nama je vse potekalo tako sproščeno, da v bistvu ni šlo nič narobe, čeprav smo imeli tisti dan glede vremena celo zmedo: od dežja, snega, sonca, dežja, sonca, snega,... user posted image user posted image user posted image
 
Aja, nekaj je pa le bilo: torto so nama peljali v gostilno slaščičarji, oddaljeni ene 50 km, ampak so se na pol poti spomnili, da so pozabili namizni aranžma, in so lepo obrnili, na srečo so šli na pot pravočasno, tako da zamude ni bilo user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj gre lahko narobe na poročni dan?:)
1.5.2008 18:09:21   
uršika***
Aja.  Pa pozabla sva se lupčknt pred matičarjem
in v cerkvi sva pozabla, kje je tisti listek, ko moraš prebrat tiste zaobljube. Pa sva oba malo improvizirala in je nekak ratal. Sva se pa režala k norca. Si je najbrž župnik mislu kakšni otroc se pa to ženijouser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?