|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna torba -kako na voziček?
30.4.2008 16:27:32   
2suzika7
Kupila sem si specialno previjalno torbo, z ogromno prostora, veliko predali, tako, ki vem da jo bom do konca zgulila! Pa sem vse že not spakirala in samo še čaka na user posted image , ko sem ugotovila, da je ne morem obesit na vozičekuser posted image ! Bravo moja glavca!!!
Ima sponko, na katero se lahko pripne pasek in potem na voziček, ampak tega paska ali vponk (ne vem kako se reče)  ni user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ali se mogoče kateri sanja kje bi to dobila?  Tu pri nas v bližini ni nikakršnih trgovin, kaj šele,da bi kaj takega imeli, jaz se pa tudi že lažje kotalim kot pa vozim 1,5 ure naokoli in iščem a majo al nimajo... user posted image
Najlepše se zahvaljujem za informacijo, če jo kakšna ima!

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: previjalna torba -kako na voziček?
30.4.2008 16:59:55   
anckabancka
Od kake druge torbe vzemi pasek. Ali pa pokliči v trgovino, če so ti slučajno pozabili dati zraven.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: previjalna torba -kako na voziček?
30.4.2008 19:37:04   
jajula
jst jo kr na rami nosm,če je pretežka je itak nevarno, da se ne bi voziček prevagnil, če pa je lahka, potem pa jo tkoaltko brez problema nosim.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjalna torba -kako na voziček?
1.5.2008 9:32:13   
*bubi*
Najprej moraš povedat, kakšen voziček imaš - na 2 ročaja (marela stil) ali s prečko?

Previjalne torbe za na prečko imajo običajno nete na pasu, s katerimi pritrdiš na ročaj. Če ti pride v poštev ta varianta, sama nabij nete.

Marele pa imajo običajno zanke, na katere pritrdiš s karabinčki. Spet rešitev - na torbo prišij ob strani dva trakca s karabinčki. PP ima tak sistem, ampak kot nalašč ni na netu slike, da bi se to videlo.


< Sporočilo je popravil *bubi* -- 1.5.2008 9:34:00 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjalna torba -kako na voziček?
1.5.2008 11:18:59   
2suzika7
Imam marelco - PegPerego pramette. Torba tudi ima že zanke le paskov ne. Torej imam zanke na torbi in na vozičku, manjka mi za vmesuser posted image . Ker veliko pohajamo, mi je praktično obešena na vozičku, tko kot v ta prvo, ko smo jo tko prevozili km in km. Zdaj pa sploh, ko bom z eno roko vozila, s ta drugo pa starejšo navihanko pazla...
Vem da se te stvari dobi, mogoče ne lih za vozičke, samo ne vem kje. Se bomo že znajdli. Če ne prej, ko bomo že v dveh kosih in si bomo privoščili kak shoping.   Hvala vsem. Lp.

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjalna torba -kako na voziček?
1.5.2008 12:22:09   
gruška
Jaz imam tud PP, pa mi ni čist jasno kaj ti manjka user posted image  ... o.k., na vozičku je plastična zanka (pod ročajem), ampak v torbi je pa "druga" zanka prišita v notranjem delu torbe (na prišitem traku je plastični del, ki ga zahaklaš na voziček...) Če ti ta del res manjka, pokliči v tgovino Mami (so uvozniki za PP), ali pa njihov servis v Trzinu ...  

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: previjalna torba -kako na voziček?
1.5.2008 12:24:05   
gruška
Aja, zdaj vidim, da si napisala specialno torbo ... a je tud od PP?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: previjalna torba -kako na voziček?
1.5.2008 13:10:58   
2suzika7
Ne, ni od PP! Prejšnja je bila in ni bilo problem, zdaj pa je... Ker mi je tolko prav prišla in smo jo čisto do konca znucali , sem si našla eno malo bolj prostorno pa moderno pa oh in sploh (od ju ju be -beall), zdaj pa imamuser posted image .
Vem, da se te stvari dobijo, sem že vidla, pa nimam pojma kje.  V tujini se dobi pod stroller clips, pri nas pa ne zasledim. Ma se bo že našlo nekaj. Samo šivala gor ne bom, ker torbo uničim! user posted image

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: previjalna torba -kako na voziček?
1.5.2008 14:11:02   
2suzika7
Ravnokar sem neki najdla in sprobala, za prvo silo bo.user posted image
Nekje na polici, že pozabljeno leži trak za ključe, za okoli vratu. Sicer si moram najt še enega in malo bo potrebno navijat, ker je predolgo, ma za silo bo. Samo,da ne bo treba skoz nosit!!!user posted image

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?