|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj pegice
5.5.2008 18:01:11   
žigolino
Na obrazu!?
Jaz jih imam ne vem od kdaj ampak jih imam tko malo, moji devetletnici ,pa sem jih danes opazla zlo male ampak so.Je pa bila letos isto na soncu kot druga leta prej.
Pa me zanima tiste ki imate pegaste otročičke kdaj so se jim pojavile in ali jih lahko kako preprečimo(v kar dvomim)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj pegice
5.5.2008 23:38:24   
petra81
Moja mala bo imela pravkar 27m in jih že ima nekaj malega blizu levega očesa!! Jaz sem zelo pegasta in sem kar pričakovala, čeprav sem mislila, da bodo vsaj malo počakale! Mislim, da jih preprečit ne moreš, lahko jih samo malo omejiš z nenastavljnjem soncu!!

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj pegice
6.5.2008 19:57:24   
bambam
Saj pegice so prisrčneuser posted image ! Moja je stara 2 in pol pa jih sicer še nima, ampak jih imam jaz kar veliko, moj pa nič, tak da bomo vidli kaj je narava skombinirala za tamalouser posted image .

LPuser posted image

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj pegice
12.5.2008 13:51:20   
k1
naša jih je dobla pri 2 letih. sem nekje brala, da se v takem obdobju prvič pojavijo. 

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj pegice
12.5.2008 15:16:31   
mojca75
jaz jih imam tudi in v moževi familiji so tudi prisotne v vseh možnih "kolenih" pa jih naša dveletnica še nima, ima pa že rdečkaste laske, tako kot sem jih imela sama ko sem bila otrok, v puberteti sem pa ratala neka temno blont-kr neki...
Mi jih še čakamo in jih bomo veseli user posted image

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj pegice
13.5.2008 10:15:28   
Lenny
Oba imava pege, tako da se skoraj ni bati, da jih ne bi imela tudi otroka user posted image  Starejši jih je dobil tam okoli tretjega leta, ta manjši jih pri dveh še nima.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?