|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 14:23:14   
nejcko
Meni pa že iz ekološkega vidika nekako ne potegnejo te stvari ... a ga res ni čez komot? A res nič ne razmišljate?
Drugače je pa meni tudi po teh robčkih vse preveč popasto ... puca pa tamala rada z njimi, to pa ja; najprej sebe, potem police, potem pa spet malo sebeuser posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 18:05:16   
Anonimen
Jaz še tipke na računalniku pucam, pa notebook


To pa tudi jaz, vsak dan, plus mizico....user posted image , so mi najbolj prirocni.

Manija cistega raunalnika...user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 21:29:15   
Naja30
Men tud robčki ne potegnejo za pucanje vsega. Se mi zdi vileda vseeno bolj primerna. Predvsem pa cenejša.
Moja mama pa tud armaturo s temi robčki briše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 22:01:58   
lelaval
Čisto vsega ne pučem z njimi - pri čiščenju armaturke pa se vseeno dobro obnesejo user posted image .
Prah na pohištvu raje obrišem in pohištvo spoliram s tem namenjenim čistilom - se sveti, pa še lažje je naslednjič čistit prah.
So pa fajn za čiščenje čevljev - če si na daljši turi in fejst vsran user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 22:09:59   
Rožica I
Jaz jih tudi nonstop uporabljam, ampak predvsem tam, kjer nimam dostopa do vode, torej zunaj, v avtu, na vrtu.. So zelo praktični, ker tamalega parkrat obrišem z njimi in je kot nov user posted image !
Drugače pa doma raje voda in vse ostalo; se mi zdi podobno kot Nejcko pravi, da niso preveč ekološki user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
10.5.2008 20:07:02   
S@nta
Jaz tud ne morem brez njihuser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
11.5.2008 20:42:35   
alička
Za čevlje na hitro spucat, zjutrej pred službo, ko ugotoviš, da so niso čisti so super!
Drugače pa je meni za vse kar naštevaš bolj priročna vlažna čudežna krpica. Z njo lahko prav tako pobrišeš vse, pa še tistega osladnega vonja ni po celem stanovanju, kot pri robčkih.
Ja pa tudi meni se zdi malo drago, da bi jih kar povprek uporabljala.

(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
11.5.2008 21:03:42   
Strawberrie Cherrie
Ma men pa tile otroški čistilni robčki sploh ne potegnejo. niti za čiščenje ritke, še tam uporabljam softy krpice in vodouser posted image Po sili razmer jih uporabim kje zunaj, da mu rokice obrišem, pa ritko, če nismo doma, niti obraza mu ne čistim s temuser posted image

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
11.5.2008 21:07:21   
Anonimen
Za čevlje na hitro spucat, zjutrej pred službo, ko ugotoviš, da so niso čisti so super!


Tole pa ni slaba ideja, sploh za v avto ne...:).

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
12.5.2008 21:52:56   
zvezda71
pa psu rit pa tace ko pridemo s sprehoda

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
13.5.2008 7:04:38   
Ronči
user posted image  
No jaz jih tudi uporabljam za kaj na hitro spucat. Itak pa nobena ne govori da z njimi puca vsepoprek vsak dan, za kaj na hitro so pa zakon. Glih včeraj sm se na šihtu usrala s pasuljem in sm si z robčnki očistla majico da ni blo nič videt. Za tla imam parni čistilec, ampak za kakšno packo je pa robček zakon. ZA prah krpico, na hirto robček itd.itd...,

p.s.da ne bo spret katera narobe razumela, sem razčlenila post user posted image
p.s.s. če pa bo katera hotela narobe razumet, pa naj izvoli user posted image  user posted image , pa tudi če se vam grauža, ne sede ali zdi početje neumno, dajte prosim povedat svoje mnenje

(odgovor članu zvezda71)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
13.5.2008 9:55:39   
Anonimen
Pa o kakšnih robčkih govorite? O vlažnih robčkih za splošno uporabo ( Dushesse)ali otroških negovalnih robčkih ( za rito) ?

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
13.5.2008 11:40:53   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči
p.s.s. če pa bo katera hotela narobe razumet, pa naj izvoli user posted image  user posted image , pa tudi če se vam grauža, ne sede ali zdi početje neumno, dajte prosim povedat svoje mnenje


--------------------------------------
user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
13.5.2008 11:56:08   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie
niti obraza mu ne čistim s temuser posted image

Saj to pa najbrž nobena. A jihuser posted image
Sicer se pa pri nas tile robčki odlično obnesejo pri brisanju bruhcev. Mali ima namreč refluks in stalno poliva. S temi robčki se tla prav fino obrišejo, pa še vonj po kislem fino nevtralizirajo user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
13.5.2008 11:58:31   
ZARA
Mene je pa groza ob misli, kaj mora bit zaena kemija v teh robčkih, da gre ves šit dol?? Bom probala, če so res tako praktični. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
13.5.2008 13:43:06   
smigli
Ti robčki so enostavno Zakon! user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
13.5.2008 14:07:04   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

Ti robčki so enostavno Zakon! user posted image


Vrhunski so tut za usnjene stvari (sedežna, jakna, čevlji,...), WC školjko, okoli WC školjke, za razne talne madeže, igrače, otroško plastiko, čiščenje površine previjalne podloge, ipd....

prav tako tudi za otroško ritko, obraz, nogice (sploh med prstki), ipd....

Niso pa za steklene površine - ker puščajo madež.

Meni je drugače čist logično, da je odstranjevanje dobro in dokaj naravno - to je kot bi na navaden robček kanil kapljico mleka za telo ali losjona ali kreme - potem pa dodal še malo vlage (vode) in čistil...

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
13.5.2008 18:29:34   
Paštetka
evo, sem se še spomnila, da poleti sem si x-krat še noge (podplate) spucala, ko sem predolgo hodila v japonkah po prašni cesti .

Potem, če sem imela suho kožo na nogah, pozabila namazat od sile user posted image , sem kar z robčki potegnila noge in ni bilo nič več suhe kože, ki bi cvetela user posted image .

Itak, da z njimi ne pucamo skoz, apak, ko pač ni časa in je gužva z deco user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
16.5.2008 11:59:56   
fusia
Jaz z njimi brišem tudi stene, če se pojavijo kakšne packarije gor. Najbolj zakon so mi pa za čiščenje plastike. Sem imela enkrat full zasvinjan un čebriček za kopanje dojenčka. Se ni dalo nič oprati dol, z robčkom je bil pa tak kot nov. Zdaj občasno obrišem tudi kako plastično posodo. Evo, vsestransko uporabni user posted image  se pa tudi jaz včasih vprašam, kaj vraga je notri user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
16.5.2008 13:59:04   
Anonimen
Stolček za hranjenje od user posted image , pa tudi ko bruhne po tleh (samo potem je vse mastno user posted image  user posted image ); pa puzzle, ko bruhne, pa.... Hmmm, ogrodje vozička sem zadnjič opucala. user posted image  

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
16.5.2008 18:53:44   
citrončica
Ja, tud pri nas so vsestransko uporabni, največ baby, pa tud ostali,
sploh za očala čistit mam posebneuser posted image user posted image ,da kaj ven vidimuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
18.5.2008 15:58:23   
*kinnie*
Jaz jih tudi kar precej uporabljam.....so rešili tapisonuser posted image , ko ga je mala poštemplala z žigiuser posted image ....vse je bilo vijolično...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?