|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avto in voziček
10.5.2008 19:15:19   
drejcka76
Mene pa zanima, če mi katera lahko svetuje, kateri 3 kolesnik bi šel lahko v avto WP mislim na polota?
Pa še kak slikica vozička
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avto in voziček
10.5.2008 19:35:47   
metkica1
buzz gre sigurnouser posted image
jaz spravim jane slalom pro v puntota tako da po moje bi šel tudi v polota

(odgovor članu drejcka76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avto in voziček
10.5.2008 20:22:41   
kofetek2010
v C-3 mi je šel Buzz notr tako, da sem snela eno kolo, v Hondo Jazz pa brez, da sem snela kolesa user posted image


(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avto in voziček
11.5.2008 10:41:13   
Annny
Spomnim se, da sem si enkrat pred 3 leti sposodila polota od moje mame in spravila noter Quinnyja s košaro za novorojenčka vred..mislim, da večje vozičke komot spraviš v vsak manjši avto..

(odgovor članu drejcka76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avto in voziček
11.5.2008 15:43:57   
ključek
mene pa isto zanima za citroena c3, če ima katera izkušnje, kateri voziček najbolj paše noter??

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avto in voziček
11.5.2008 15:46:17   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

mene pa isto zanima za citroena c3, če ima katera izkušnje, kateri voziček najbolj paše noter??


nam je kamot šel not quinny 3xl comfort.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avto in voziček
11.5.2008 15:47:49   
ključek
nam je kamot šel not quinny 3xl comfort.


a res?? košara tudi?? ker meni je všeč ta voziček!! user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avto in voziček
11.5.2008 15:50:50   
Strawberrie Cherrie
ne vem, ker nisem mela košare. je pa šel not voziček brez da bi kolo dol dajala. sam tisti zg.del prtlažnika sem ven dala, če veš kaj mislim - tisto poličko....
itak, 3xl comfort je zakon.
zakaj pa boš imela košaro? raje nabavi eno boljšo lupinico, recimo maxi cosi, da ti gre na voziček, tko za kakšen hiter šoping se ful fajn obnese. ker meni je mali vedno zaspal v avtu in bi ga vedno budila s prestavljanjem v košaro, tko pa sem na ogrodje lepo dala lupinico, pa šibala z njim v trgovino.
drugače se pa 3xl poleže, tako da košara ni potrebna.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avto in voziček
11.5.2008 15:54:21   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: drejcka76

Mene pa zanima, če mi katera lahko svetuje, kateri 3 kolesnik bi šel lahko v avto WP mislim na polota?
Pa še kak slikica vozička

Za Polota ne vem, ampak nam je voziček kamot šel tudi v možekov Clio. Je pa res, da tam sva pa mogla dat sp.kolo dol. Pa sicer je to res stotinka sekunde, da to narediš. No, HB, da se je znebil Cliota user posted image user posted image user posted image in potem ni bilo več problemov.
V Corso pa vozička nisem spravila, tako da sem mogla ločit športni del vozička in ogrodje, pa ma vizualno večji prtlažnik od c3ja. ampak je varka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu drejcka76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avto in voziček
11.5.2008 16:06:30   
marty5
Od trikolesnikov gre noter sigurno Mclaren voziček - brez snemanja koles dol. Gre še v manjši prtljažnik kot od polota user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu drejcka76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avto in voziček
23.5.2008 9:34:00   
gajka
Mi smo včeraj v Baby Centru testirali Peg Perego GT3 in gre celo v prtljažnik od Yarisa. user posted image  Sicer takrat zadnjo klop pomakneš čisto naprej (ker je itak premična), pa vsa 3 kolesa smo dali dol. Mene je to ful razveselilo, ker mi je voziček sicer ful všeč!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?