|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PP Skate - vprašanje za uporabnice
29.5.2008 12:33:26   
*Najchy*
Ma nevem, tko me zanima, ker je prišla en dan ena mama z dojenčkom u bc, pa je bil res mal bol debelčkan, pa smo ga probali dat notr, sam meni se je tko smilu, k je bil ful stisnjen. Mah, upam, d bo kšna akcija, k se mi zdi meni d bom kar tega uzela.

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: PP Skate - vprašanje za uporabnice
17.6.2008 21:34:02   
Čarli08
Tudi sama sem si danes podrobno ogledala skate in mi je zelo všeč. Malo je odbit, zato mi je cool.
Pri prodajalki sem se pozanimala glede Maxi cosi in pravi, da ne gre gor, tu pa berem komentarje, da gre - ali ve katera, kje se da preveriti? Ima morda katera od vas izkušnje iz prve roke?
Kako se obnese v uporabi? Deluje zelo okretno.
Hvala!!

(odgovor članu *Najchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: PP Skate - vprašanje za uporabnice
17.6.2008 23:15:35   
*Junona*
Ja, gre gor Maxi cosi jajčka, ker dobiš nastavke zraven. Gre pa samo na Skatea, na nobenega drugega Peg Peregota.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: PP Skate - vprašanje za uporabnice
18.6.2008 14:56:21   
Napolitanka
Jaz sem bila sprva nora na ta voziček in popolnoma 100% da ga kupim...
Ko pa sem ga začela preučevati v živo, sem pa ugotovila da ni uporaben...
Res je da izgleda super uporaben in funkcionalen, ampak sem ugotovila:
- majhna košara
- teža vozička
- neuporabna košarica za stvari iz trgovine npr.(jaz vedno nekaj tovorim)
- kar je pa naredilo največji minus je pa,da se je še prodajalka komaj namestila košaro na voziče in ga zložila - zafrkaval se je cvelih 10 min (mogoče je bila nepoučena).Vendar sem tudi sama imela s to isto košaro fulll težav.

Tako,da vse to je pri meni naredilo velik MINUS in za ta denar se da kupit tudi boljši predvsem pa bolj UPORABEN voziček.

Je pa res,da je najcenejši v PP na Celovški in je v tujini še dražji, poleg tega pri nas dobiš garancijo v tujini pa ne.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: PP Skate - vprašanje za uporabnice
18.6.2008 21:34:56   
Čarli08
No, danes sva šla z dragim pogledat ta voziček in ga je čisto skritiziral ...
V najinem primeru pa je imela prodajalka težave pri snemanju košare. Verjetno ga tudi midva ne bova vzela, ampak bova ostala pri Slalom Pro - edini, ki mi gre s kolesi v prtljažnik.
Tole z vozički zna bit cela znanost ... nazadnje pa tamali ne bo želel bit notri ...

(odgovor članu Napolitanka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: PP Skate - vprašanje za uporabnice
24.6.2008 9:07:17   
Annny
ne vem sicer, kako je z zlaganjem...ta voziček je eden najbolj vodljivih, kar sem jih preizkusila, vendar je dejstvo, da je to mestni voziček in ni primeren za teren, makadam..sprednja kolesca so za to premajhna, poleg tega pa zelo pogrešam ročno zavoro.... Lp

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: PP Skate - vprašanje za uporabnice
25.6.2008 21:36:28   
luckyy
Ja, gre gor Maxi cosi jajčka, ker dobiš nastavke zraven. Gre pa samo na Skatea, na nobenega drugega Peg Peregota.


Doma imamo Peg perego Skate in jajčko Maxi cosi, staro dve leti. Pa nam kljub nastavkom, ki so bili priloženi Skat-u, jajčka na voziček ne gre. A te nastavke , ki jih dobiš zraven vozička, misliš?
Bila bi zelo vesela, če bi se izkazalo, da gre jajčka dejansko na voziček, saj je našemu dojenčku v košari že kar dolgčas. user posted image  

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: PP Skate - vprašanje za uporabnice
29.6.2008 9:50:02   
*ajetam*
meni resss ni jasno kako je mogoče da eni trdijo da gre maxi cosi notri eni pa da ne.
pa naj se že zmenijo no ...
meni so v rutarju rekli da gre. probala pa sama nisem da bi to lahko trdila...

sem bila pa fulll navdušena nad tem vozičkom a ga zdej opuščam ker se res bojim da je košara oz športni del preozek za otročka....


(odgovor članu luckyy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?