|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Apartmaji z možnostjo polpenziona
16.5.2008 11:16:13   
ona
Nekaj sem razmišljala,če obstaja varianta npr.na Hrvaškem,da greš v nek apartma,kjer imaš še možnost zraven,da imaš vključeno zraven še zajtrk in večerjo?Kot npr.greš nekam na morje v hotel,kjer avtomatsko dobiš zraven v ceni še polpenzion?
saj ste me razumeli?user posted image Jaz bi raje bila v apartmaju,da si lahko vsaj kavo skuhamuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
16.5.2008 12:33:01   
Kaliope
ja, itak da obstaja. Poglej hotelska naselja, ki imajo zraven še apartmajska naselja - tam je največkrat taka varianta.
Nisem sicer najbolj doma v turistični ponudbi Hrvaške, ampak vem, da sem za svoje starše pred 2 letoma rezervirala last minute ravno tako varianto, in sicer v Dugi uvali - imeli so apartma, polpenzion pa v bližnjem hotelu.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
16.5.2008 14:41:07   
vcugmas2
Ja mi smo za avgusta rezervirali apartma ASTRA v Poreču, ter poleg doplačali polpenzion v hotelu Delfin. Za apartma 4 odrasle osebe + 2 otroka (2 ločeni spalnici ) bomo odšteli 600 E ter 8 E za polpenzion na dan po osebi.



(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
10.6.2008 22:01:05   
PIAF
Turistično naselje Amarin pri Rovinju - niso ravno apartmaji, so pa vrstne hiške - sobe, ki so velike tako, da si zraven prineseš koherček in si skuhaš kavo. Imaš pa notri hladilnik. meni je super.

LPuser posted image

(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
13.6.2008 21:20:25   
denmegy
A obstaja kaj takega tudi na Braču - Bolu?

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
14.6.2008 19:45:11   
* Mateja *
Pag, Stara Novalja penzion Sveta Marija al neki tazga, imaš apartma in hodiš k njim jesti, pa plaža čisto zraven s senčko.

(odgovor članu denmegy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
14.6.2008 20:51:30   
Sibil_
Šilo na Krku-apartmaji Tina, Tina je tudi turistiučna agencija tam. Lepi apartmaji in dobra hrana.user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
16.2.2009 17:25:10   
Anonimen
Živjo!

Sem mislila odpret podobno temo, pa sem našla tole.

Torej...... poznate še kakšen apartma z možnostjo polpenziona (Biograd n/m, Zadar, Rab....) Imam pa punčko staro 15 mesecev, tako da mora biti tudi plaža "otroku prijazna".

Hvala

lp

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
17.2.2009 12:58:44   
Taj
Na Bolu smo se mi na kraju samem (povsem spontano, ker smo bili kak mesec prej njihovi gostje)dogovorili v hotelu Elaphusa in hodili iz bližnjega app k njim na zajtrk - 70 kun in večerjo-100 ali 110 kun na osebo (se natančno več ne spomnim). In nam je to zelo ustrezalo, saj smo bili z njihovo ponudbo več kot zadovoljni.Plačali smo pa včasih sproti, včasih za nekaj dni skupaj, so zelo prilagodljiviuser posted image .


user posted image

_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
22.2.2009 8:04:23   
Tanja_
Kaj pa na Korčuli? Pozna kdo kaj?
Ali pa kak majhen penzion s sobami in možnostjo polpenziona?

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
23.2.2009 10:00:11   
Katey
Super dopust smo imeli v spodaj navedenih apartmajih, hrana za vikat, prijazni lastniki, okolica čudovita.

http://www.hvar-croatia.com/chamberlain/

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
23.2.2009 15:25:52   
S*
Katey kakšne so pa kaj cene tukaj? Zanima me tudi, ali se do plaže spustiš po stopnicah ali je hiša prav zraven morja?

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
15.4.2012 13:45:17   
tanjusi
še kje?


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
14.5.2012 20:18:48   
trkulada
nima hrane ampak je zelo lepo... www.apartmare.com, otok Iž pri Zadru

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Apartmaji z možnostjo polpenziona
14.5.2012 20:21:49   
LuLu
Umag, App Sol Polynesia. Solidne cene in tudi polpenzion možen.

(odgovor članu trkulada)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?