|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otok Brač - Supetar
17.5.2008 6:27:09   
noely
Zdravo!

Mene pa zanima, če ste že dopustovale na Braču,
v hotelskem naselju Waterman Supetrus Resort?
Mi se nekako odločamo za to varianto, pa me zanimajo vaša mnenja in izkušnje.



Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otok Brač - Supetar
17.5.2008 8:34:39   
pikicatalonica
Mi smo bili pred leti na Braču in sicer v eni vasici malo izven mesta Supetar. To je bil moj prvi dopust v južni dalmaciji. Mene je naprimer fasciniralo ko smo s trajektom iz Splita prišli v Supetar in smo izstopili se je v pristanišču kjer pristaja trajekt (globina morja je par metrov) videlo do dna in to vsak kamenček posebej - FASCINANTNO!!!!user posted image  Morje je bilo fantastično, kristalno čisto. Niti približno se morje na Braču ne more primerjati naprimer z morjem v Istri.
Mesto Supetar je tipično malo pristaniško mesto, prijazni ljudje, trgovinice, štantki, sladoledarji,.....
Seveda pa smo si v 10 dnevnih počitnicah privoščili še dva dni Bola, ki je tudi zelo zanimiv in lep, predvsem zvečer je živahno.

Vi kar pojdite in boste uživali!!!!

LP, pikicatalonica

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otok Brač - Supetar
17.5.2008 10:48:38   
soncek28
Ja jaz bi vam tudi priporočala Supetar na Braču.Je res lepo,blizu je pa tudi(vožnja z avtom)Bol,in plaža ,,zlati rat,,ena izmed daleč najlepših.Ne bo vam dolg čas,morje čisto....
 
Uživajte in seveda napišite potem vaše izkušnje....mislim po dopustu!lp

(odgovor članu pikicatalonica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otok Brač - Supetar
17.5.2008 11:48:32   
noely
No, super user posted image
To so bile same vzpodbune besedeuser posted image
V glavnem, danes smo vplačali ta naš dopust,
ko se vrnemo, vam pa poročam kako je bilo.

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otok Brač - Supetar
17.5.2008 17:02:11   
Anonimen
Ti ti ti....bi rekla naša Sara. user posted image
A da bi pa telefon vzela pa vprašala, to pa ne. user posted image user posted image  Čuj, mi smo bli tam že dvakrat, pa niste hotli takrat z nami, tak da user posted image . Čaka vas en super dopust, ni stvari tam ki vam ne bo všeč, garantiram.
Kateri termin pa grete? Ker mi bomo letos zopet na Braču, samo na Bolu.  In kak si tvojega prepričala da greste tja, ker on ni za naše južne brate najbolj, se mi zdi. user posted image

(odgovor članu noely)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otok Brač - Supetar
17.5.2008 17:24:57   
noely
Ja, bojka, saj sem imela v planu te poklicat,
ampak sem bila vseeno firbčna, če mi boš tukaj kaj napisalauser posted image
Kako sem mojega prepričala? Saj ga nisem - šla in rezervirala, pa je to to user posted image
Saj ne, ni imel nič proti  - enkrat za spremembo user posted image
Ja mi gremo letos za spremembo v začetku julija,  (bojka beri "v začetku julija" in se čudi user posted image )natančneje četrtega.
Koliko pa poznam tebe, pa predvidevam, da boste tudi vi nekje v tem terminu takrat na Bolu user posted image
Torej, ker nismo hotli z vami, bomo pa tokrat blizu vas user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otok Brač - Supetar
17.5.2008 18:06:01   
taši84
midva sva bla lani na braču ampak na bolu. blo je tko fajn da greva letos spet tja in to v isti apartma. plaže so ful lepe. sicer sva se rajši z avtom peljala na zlati rt.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otok Brač - Supetar
17.5.2008 18:09:06   
Anonimen
No, za nas bo že takrat konec skoraj. Gremo 28.06. za en teden. A to mate izmeno v petek, če praviš četrtega. Ker pol smo v petek in soboto še vsi skupaj na Braču.
Kam grete to v tem naselju? Hotel, depandanse, ali apartmaje. No, itak vseeno. Tam je sanjsko, boš vidla.

(odgovor članu noely)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otok Brač - Supetar
17.5.2008 18:12:08   
Anonimen
taši, tudi meni se je Brač vsedel v srce. user posted image  Čeprav, še vedno zaseda prvo mesto Brela...prvi dopust malo južneje, ker prej smo vedno samo do Umaga prišli. user posted image Sem takrat mislila da sem prišla v drugi svet.
No, ampak zdaj mora bit še trajekt zraven, ker drugače naša Maruša pravi da ni tapravi dopust. No, pa smo pristali na Braču in kar vztrajamo. Noely, na Bol morate en dan pobegnit. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otok Brač - Supetar
19.5.2008 19:07:30   
rainbow
Mi tudi gremo v Supetaruser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otok Brač - Supetar
19.5.2008 20:48:33   
noely
Ja, bojka, če boste vi na Bolu, potem bomo zagotovo prišli na obisk user posted image
Rainbow, v katerem terminu pa vi greste?

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otok Brač - Supetar
23.5.2008 9:27:53   
brina
Mi smo bili en teden za prvomajske praznike v kompleksu Waterman Supetrus Resort. Brez pripomb! Odlična lokacija, plaža, hrana....Bivali smo v apartmaju čisto ob plaži in imeli prehrano v hotelu. Osebje zelo prijazno. Naš malček je praznoval prvo leto in so mu za presenečenje pripravili čisto pravo torto, šampanjec ter balončke. Zelo pozorna gesta. Tudi lepa sprehajalna pot do mesta. Uživajte!

lp Brina

_____________________________

Brina

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otok Brač - Supetar
23.5.2008 21:39:53   
rainbow
mi gremo nekje 21. julija, od ponedeljka do ponedeljka. v en privat apartma. upam, da sem v redu zbralauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu brina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otok Brač - Supetar
19.7.2011 11:58:47   
pscnex
mi že 6 let hodimo na brač v supetar in nam je zelo všeč še posebaj otrokomuser posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otok Brač - Supetar
22.7.2011 12:45:28   
Ekaz
Pscnex; hodite v TN Velaris? Poznate?

(odgovor članu pscnex)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?