|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dekliščina
18.5.2008 22:21:58   
kaj@
v soboto grem na dekliščino,a ima katera kakšno dobro idejo oz izkušnjo kaj  

pripraviti punci,ki se bo poročila,da bo bolj veselo in pestro,kakšno igrico...user posted image z izkušnjami na dan,kakšna pa je bila vaša dekliščina?sama nimam izkušenj,ker nisem poročena              
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dekliščina
18.5.2008 22:24:44   
Blejka26
striptizerja obvezno!!!mi smo ga kolegici povabili za darilo..smo ga dali v veliko škatlo in veliko pentljo in ko je odvezala pentljo je ven skočil striptizer..res šok in ful je bila presenečena..ni bilo pa nobene ****rije..zgolj zabava in ples

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dekliščina
18.5.2008 22:45:15   
Anonimen
Sam ne striperja .. ves kake tezke debate potem na RR padajo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dekliščina
19.5.2008 7:20:28   
abc100
Jest sem bla 14 dni nazaj na deklišni, pa je bil striptizer tam. Ja poden od podna. Bil je začetnik in temu primeren nastop. V glavnem kar neki.user posted image

Tko da striptizerja ne.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dekliščina
19.5.2008 7:29:20   
Anonimen
Tko da striptizerja ne.


Kot da se več ne znamo zabavat brez teh kuser posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu abc100)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dekliščina
19.5.2008 7:52:15   
pikapolona2
jah...mi smo frendici naredile gospodinjski test....zavezale smo ji oči...potem je pa morala ovohavat začimbe in uganjevat ktere so....vmes je fino poper vdihnila in je kihalauser posted image user posted image user posted image .

Eni drugi smo en tak venec spletle pa na glavo dale in je cel večer v diskaču mogla tisti venec nosit.

Ena je morala ponoči štopat pa prepričvat dedce naj se nam pridružijo pri žurki.

ahhhh....bolj umirjene igre se pravi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dekliščina
19.5.2008 8:18:59   
nanč
odvisno kakšen striptizer?!Na eni smo meli ricky-a in je blo super,na eni pa je bil neki miki in je blo naravnost grozno,smo po prvi točki rekle da lahko gre domov,nismo ble zadovoljne,in da bomo plačale samo polovico,pa je poklical policijo...Drugače pa kr zaposlite bodočo nevesto z pikrimi vprašanji in konkretnimi nalogamiuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dekliščina
19.5.2008 8:21:01   
gaya
Moje naloge so bile:(bile smo v vikendu)
1. iz vedra z vodo sem mogla z zobmi pobirat jabolka, ki so imela gor napisane črke mojega novega priimka, v pravilnem vrstnem redu tako da sem sestavila svoj bodoči novi podpis
2. brila sem balončke(bogi moj bodoči mož, k mu je vedno glavo razneslo user posted image )
3. na banano sem natikala kondom
4. pekla sem kruh(no trudila sem seuser posted image )
5. dobila sem poročni šopek iz kuhalnice, vilede,... in sem ga cel večer s sabo nosila

Prijateljica je mogla(bile smo v gostilni)
Cel večer nosit predpasnik z napisom bodoča nevesta in dojenčka
po gostilni zbrat 10 podpisov seksi moških in telefonskih, da ji dovoljujejo poroko
pol je bil test kolk se poznata(prej smo sestavile vprašanja, poklicale njenega zaročenca, da je odgovoril, pol pa še njo. Vprašanja so v smislu Kdaj sta se prvič poljubila,....

Več se pa ne spomnim, ker je alkohol tekel v potokih user posted image

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dekliščina
19.5.2008 9:32:39   
ursi
Jaz se najraje spomnem ene dekliščine, ko je blo res poskrbljeno za zabavo, ne samo, da sediš v eni gostiln in nekaj poješ in greš.
No, nekaj for sem se spomnila :
- njena najboljša kolegica je napisala njen življenjepis - seveda samo o bivših in o neizkoriščenih :) sicer je bla pesmica kar dolga in smo crkavale od smeha.
- na plastičnega dildota je mogla nataknit kondom, da vidmo, če obvlada. Nato ga je odstranla in ga mogla pripravit do orgazma - obvezno čimveč tehnik. :) Ko mu je po našem mnenju "prišlo" ga je ena izza njenega hrbta povrhu našpricala s smetano iz doze - čist originalno!
- dve sta ji urejale pričesko za poroko. So prej nabirale lase podobnih barv kot jih ima ona in sta jo naenkrat začele "strišti", kao da aima predolge lase. Je bla čist bleda, ko so lasje leteli od nje.  

Ampak najbolj pomembno je, da je pravo vzdušje. Samo ena ali dve ne morta narediti žurke, če ostalim ni do tega.

No, po dekliščini pa napiši še vaš večer, da dobimo kašno novo foro za v bodoče.

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dekliščina
19.5.2008 10:13:22   
murkica
JAz bi samo rekla, da kar se tiče striperjev, da se je bolje prej posvetovati z bodočo nevesto. Dejstvo je, da to ni vsem všeč in jaz osebno bi bila kar malo užaljena, če bi mi pripeljale striperja. Tako, da je bolje, če se to malo prej pozanimate....


LP

Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dekliščina
19.5.2008 10:21:00   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

JAz bi samo rekla, da kar se tiče striperjev, da se je bolje prej posvetovati z bodočo nevesto. Dejstvo je, da to ni vsem všeč in jaz osebno bi bila kar malo užaljena, če bi mi pripeljale striperja. Tako, da je bolje, če se to malo prej pozanimate....


LP

Murkica


Se 100% strinjam. Je fino mal poznat nevesto, ce ste (smo) ze njene prijateljice, ne!?

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dekliščina
19.5.2008 10:23:56   
mika
miki in je blo naravnost grozno,smo po prvi točki rekle da lahko gre domov,nismo ble zadovoljne,in da bomo plačale samo polovico,pa je poklical policijo...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa je policija prišla?user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dekliščina
19.5.2008 10:58:58   
KIKI****
Me smo kolegici pripravle tole:

-Z flumastri je morala čimbolj podrobno in natančno z vsemi barvami narisat svojega bodočega moža
-Mogla je obrit balon z eno zarustano britvico, pa user posted image  ni hotu počtuser posted image
- Mogla je skuhat puding in ga ob polnoči nest svojemu bodočemu možu
- Naredila sem ji rožico (kondom+šumeče tablete)-bolj kot zalivaš prej zraste in zemlje in se kondom postavi pokonci.
- Previjanje dojenčka ker je ravno noseča
-Z usti je morala nataknit kondom na banano
- Luščenje koruze (toliko let kolikor sta jih preživela na koruzi) in potem klečanje na njen in izpoved grehov
-Zapeti fantovo najljubšo pesem
-Odpeti 3 pesmi ki jih je najbolj sovražila (fredi miler, helena blagne, pa še ena ne vem glih ktera).

Malo pred polnočjo je prišel še njen oče in spustil v zrak res krasen ognjemet-imele smo se krasno.

V soboto sva bila z možem tud na poroki in smo se imeli prekrasnouser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dekliščina
19.5.2008 11:35:33   
NATAŠI
ajoj kaj me še čaka user posted image  user posted image  , bo pa tudi meni prišlo kaj prav teh vaših dogodivščin ker ima kolegica čez 14 dni dekliščino ... jaz pa čez tri mesece user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dekliščina
19.5.2008 13:28:40   
nanč
Ja,je prišla sta dva policista,pa sta se mu režala,no ne tako očitno,ampak se je vidlo,da jima je smešno,pa lastniku lokala se je smejalo,no spomin na to pa je kr user posted image user posted image user posted image .Se strinjam,da je fajn če nevesta ve za striptizerja.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dekliščina
19.5.2008 14:00:45   
muška
Ah nas pa je bodoča nevesta povabila na večerjo k nam domov, potem pa smo še v disco in to je bilo to. Brez nekih iger, brez norij,... pa smo se vse super imele user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dekliščina
19.5.2008 17:19:39   
cukr07
Jaz sem mogla na svoji dekliščini:
- oprat moške dolge gate v lavorju in s pomočjo perivnika,
- zlikat moško srajco z likalnikom na žerjavico,
- pripravit večerjo za moža - čokolešnik,
- previti dojenčka (s povijalno in tetra plenicami),
- se obleči v pripravljena oblačila in obuti v vrtoglave petke (drugače jih sploh ne nosim) ter sprehoditi po   
  ˝modni pisti˝ ob skladbi Krokodilčki,
- moj mi je pa pred tem moral narediti make-up (tle je blo ega smeha......),

Na koncu so mi prijatelji/ce prebrale sklep, v katerem je bilo zapisano da sem vse naloge uspešno opravila in da se moram v roku 14-ih dni obvezno poročiti.

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dekliščina
19.5.2008 18:19:28   
ZmajTolovaj
Znanka je morala sredi mesta prodajati lulčke iz marcipana mimoidočim. To so priča&prijateljice valda že prej organizirale in naročile (lulčke mislim). Cel večer je nosila majico z napisom Nič več lulčkov, potem so pa še v eni gostilni zorganizirale, da je zadaj pri picopeku pekla lulčke iz testa za pico.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dekliščina
7.10.2012 22:20:34   
metkamalametka
kje pa kj tipe dobite?
jst sm zasledila eno spletno stran www.zigolo.si ampak ni neki velik ponudbe gor,

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?