|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
23.5.2008 17:06:35   
sašy
Pozdravljene!
Sem v 24. tednu. Od 19. tedna dalje sem čutila gibe redno vsak dan. Zadnje čase so bili kar pogosti. Zdaj pa mineva že drugi dan ko ne čutim ničesar. Ali je to normalno? Prosim pomagajte!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
23.5.2008 17:34:01   
mala maja
sicer je v tem času dokaj normalo, sploh pri prvi nosečnosti.
Ampak jaz bi vseeno poklicala ginekologa ali pa v prodnišnico, ali pa se pojdi kar  pokazati v porodnišnico in to takoj. Bolje en obisk več kot pa strah.

Pa srečnouser posted image user posted image  in sporoči kaj si uredila.

(odgovor članu sašy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
23.5.2008 17:40:23   
ebranka
Jaz sem v 26tem tednu - se tudi zgodi, da ga kakšen dan ne čutim - zato sem si kupila Angel Sounds - sem prec bolj pomirjena, ko ga slišim.



(odgovor članu sašy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
23.5.2008 17:47:52   
ebranka
Če se ne boš odločila za Angel Saunds ti pa res priporočam, da greš že jutri ginekologu... tako boš edino pomirjena. Drugače ga pa res tudi jaz vsak dan ne čutim, pa čeprav sem že v 26. tednu.


(odgovor članu ebranka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
23.5.2008 17:52:50   
Julija08
Jaz sem v 27. tednu, pa ga čutim vsak dan že od 19. tedna. Imam pa tudi AS in je res v pomoč, če si v skrbeh. Ne vem no, moj je očitno pravi razgrajač že sedaj. Sploh zjutraj in zvečer ful brca. Jaz bi šla za vsak slučaj vseeno se pokazat.
Sem pa brala nekje da se tam okoli 25 - 26 tedna umirijo in lahko, da kak dan tudi nič ne čutiš. user posted image

(odgovor članu ebranka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
23.5.2008 18:16:41   
AnciM
Moj tudi brca že vsak dan. Zjutraj, ko se zbudim, vedno, če le poležim še 5 minut, ko se oglasi budilka. Zvečer pa tudi vedno. Zaden teden pa se mi zgodi, da tja in sem začutim brciko tudi čez dan.

Pozna pa se, če sem ful aktivna čez dan. Potem zvečer sploh noče začet brcat. Takrat pomaga AS, saj res ne vem zakaj ne brca. Jaz ti ga resnično priporočam. Vseeno pa se pojdi še k G pokazat, da se prej pomiriš.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
23.5.2008 18:57:38   
arabela*
oi.Ne sekiraj se,če je drugače vse ok.
Jaz sem bila v 25.tednu,pa jih nisem čutila od petka popoldan do ponedeljka zvečer.Koliko sem se presekirala za brezveze.
Ampak opazuj se vseeno.Če pa še brcik dalje dolgo nebo,pa kar pokliči gin.
Pa srečnouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu sašy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
23.5.2008 22:53:30   
nInAzWeRiNa
jst bi šla za vsak slučaj v p. se pokazat bolš kot da je kej hujžga pol...za mirno dušo sej zato so pa tam
lp,srečno

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
24.5.2008 17:40:10   
pavlyna
ja sm tud jast barla,da se gibi med 23 in 26 tednom umirijo in po 36.tednu tud,...sam na to it to je lari fari..lahko se umirijo--ne pa izginejo.

sm prebrala preveč slabih izidov ,ki so botrovali izostankom gibov, v različnih tednih,da bi mirno čakala, in to dva dni,da se mali premakne,sploh če nimaš angel sound,da bi bla prepričana o bitju srčka.

nočem te strašit,sm ti pa svetujem,da obiščeš ginekologa,je verjetno bolje it 2x brezveze na pregled, kot pa 1x premalo in si pol celo življenje očitat.---MOJE MNENJE!

brez zamere in SREČNO!

PA EN user posted image da se mal pomiriš.

lp

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
24.5.2008 20:55:25   
Naja30
Pojdi se pokazat.
Ne smejo nehat brcat. Tole o umirjanju je lari fari.

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
24.5.2008 21:02:48   
eva1




IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Pojdi se pokazat.
Ne smejo nehat brcat. Tole o umirjanju je lari fari.


No lih lari fari ni..dokazano je da se okoli 24 tedna nenadno poveča količina plodovnice, zato možno da si gibi par dni ne čutijo, oz. so zelo rahli! Dokazano pač! Je pa vsekakor pametno, da greš h G!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
24.5.2008 21:42:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
24.5.2008 22:32:30   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: eva1





IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Pojdi se pokazat.
Ne smejo nehat brcat. Tole o umirjanju je lari fari.


No lih lari fari ni..dokazano je da se okoli 24 tedna nenadno poveča količina plodovnice, zato možno da si gibi par dni ne čutijo, oz. so zelo rahli! Dokazano pač! Je pa vsekakor pametno, da greš h G!



Ja mogoče res, ampak jaz ne bi verjela temu. Sem bila 2x noseča in ko se je povečala količina plodovnice, sem otroka še vedno čutila. Pač nekaj dni ne tako intenzivno, še vedno pa je bilo neko prhutanje kot na začetku, ko sem prvič začutila.
Za mene je pač lari fari. Kot tudi tisto, da se okoli 32t umirijo, ker se jim možgani razvijajo ali nekaj podobnega user posted image  Svetujem, da če ženska ne čuti otroka, potem ko ga je že začutila, da se gre čim prej pokazat.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
25.5.2008 7:34:36   
benika
Se čisto strinjam z Najo3. Tudi meni se v obeh user posted image  ni zgodilo, da otroka ne bi čutila cel dan. Sta se umirila na določene trenutke, ne pa prenehala brcat. Tudi jaz ti svetujem, da se čimprej odpraviš h G.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
26.5.2008 7:04:46   
srki
V enem 20 tednu ali malo več, tudi jaz dva dni nisem čutila brc oz. premikanja otroka. Sama sem bila tista dva dni bolj aktivna, mogoče zato. Nekako sem bila pomirjena in se nisem šla pokazat G, niti ga klicala. Otrok se je očitno samo malo bolj umiril. Sedaj ga zopet normalno čutim vsak dan. 

Tisto, da se otrok proti koncu nosečnosti umiri, ker nima več toliko prostora, pa pri meni ni držalo, takrat je bil še najhujši, se mi zdi. Verjetno je pa spet vse odvisno od posameznice.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
26.5.2008 11:48:50   
Virtualna
Joj, pri meni je pa ravno obratno. Noseca sem 23 tednov, zadnjih par dni me dojencek tako mocno brca...obcutek je pa tak, kot da bi prevale delal...vcasih, ko se ulezem imam obcutek, da me bo razneslo v trebuhu, ne vem ali ima toliko prostora, da enostavno eksperimentira tam notri ali je to cisto normalno, da toliko-krat brcne in se preobraca...zvecer, ko grem spat in ko se cisto umirim, je kar malo "motece" ko ne morem od teh silnih brcik zaspati user posted image user posted image user posted image
ocitno se bebika dobro pocuti in ji je lepo tam notri...prava mala akrobatka je ta moja user posted image user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
26.5.2008 12:22:38   
srki
Ja, Virtualna, zdaj ima še veliko prostora. Čeprav se je meni v prvi nosečnosti zdelo, da mi bo čez popek ven priše ravno na koncu nosečnosti.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
26.5.2008 13:47:35   
matic0105
Menda naj bi bilo v teh tednih ok zaradi večje količine plodovnice.  Pri meni je bilo isto, pa je bilo vse ok. Sem se šla pa okoli 30 in 34 tedna 2x pokazat na CTG, ker gibov ni  bilo - takrat pa morajo že biti vsak dan. Danes imamo doma skoraj 4 tedne starega fantička user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
27.5.2008 12:43:28   
x_srečka_x
Tudi jaz par dni pred rokom nisem čutila svoje user posted image  pa so me dali na ctg pa je bilo vse v redu, nisem pa čutila cel dan.

LP

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
31.5.2008 13:25:33   
sašy
POZDRAVLJENE! user posted image
VSEM NAJLEPŠA HVALA ZA ODGOVORE, ZELO STE ME POMIRILE. BILA SEM PRI GIN. NA UZ, VSE UREDU, TUDI PREMIKAL SE JE, JAZ PA NIČ ČUTILA.. GIN. JE REKEL, DA SE TAKO OBRNE, DA GA NE ČUTIŠ. AMPAK, KO SI NAVAJEN VSAK DAN TE PA RES KAR PANIKA.
LP

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
31.5.2008 13:48:20   
silvya
Samo, da je vse vredu. user posted image
Sem si kar oddahnila. Vedno ko preberem kaj takega me kar nekje stisne. Sem prav čakala, da se oglasiš in poveš kako je. 

(odgovor članu sašy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 24.teden-gibov že 2.dan ne čutim
31.5.2008 14:32:23   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Samo, da je vse vredu. user posted image
Sem si kar oddahnila. Vedno ko preberem kaj takega me kar nekje stisne. Sem prav čakala, da se oglasiš in poveš kako je. 


Se strinjam. Vesela sem, da je vse ok.user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?