|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Eksotični kraji
24.5.2008 18:52:11   
natasarobi
Zanima me kam ste kaj potovale in preko katerih agencij.  Kam se splača in v katerem mesecu?

Jaz bi šla: Hawaii, Kanarski otoki, Dubai, Sejšeli in podobno
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Eksotični kraji
24.5.2008 20:13:38   
suzanamai
moj najlepši dopust do sedaj je bil na Karibih otok Guadalupe. Bivala sva v idlični vasici, kot jo imenujejo, gre za luksuzne hišice v creolskem stilu tik ob najlepši plaži Guadalupa. Plaža je dolga več kot 2 km, na njen je max. 50 ljudiuser posted image .

Evo ti link http://www.tainoscottages.com/. Se ravno pogovarjamo z lastnikom, kdaj bomo ponovno prišli...

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Eksotični kraji
25.5.2008 9:13:36   
natasarobi
A nobena druga ni bila nikjer? Kaj pa, ko ste šle na poročna potovanja?

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Eksotični kraji
25.5.2008 9:53:33   
suzanamai
bile, bile samo je vikend pa nimajo časauser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Eksotični kraji
26.5.2008 9:09:09   
Anonimen
Jaz sem bila na Mauritiusu (tu sem se poročila) in v Dubaju. Šla sem pa preko agencije Imperial Travel iz Ljubljane.

(odgovor članu suzanamai)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Eksotični kraji
27.5.2008 10:17:38   
*tajda*
mauritius,maldivi,sejšeli,karibi...tu se splača it pozimi.
Na teneriffih sem bila avgusta in je kar pihalo,je bilo pa sicer vroče,tako da na kanarce je dobro it poleti.Dubaj je zanimiv spomladi in jeseni,poleti je definitivo prevroče.
Roda sem se pa tudi jst poročila na mauritiusu,decembra,pa v dubaj sva šla tudi,potovala sva pa tudi z imperial travel.Na teneriffe pa z sončkom..oziroma agencijo tui.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Eksotični kraji
27.5.2008 21:41:17   
ellie
Jaz sem bila v Dubaju oz. v Abu Dhabiju 2x...decembra. Če bo vse po sreči, bom mogoče letos šla spet. Obvezno decembrauser posted image  ker je takrat vse čarobno okrašeno in je mesto res lepo. Pa v bistvu se mi zdi idealen čas, ker je takrat ravno prav za kopat...zvečer pa več ni tiste hude vročine. Ali pa februarja, ko imajo tista znižanja...verjetno je tud samo potovanje cenejše kot decembra. Sem pa bila s kompasom.

Sva pa midva tud razmišljala o havajih...sva imela možnost zastonj prenočišča, ampak se nisva odločila, ker je bila letalska karta predraga.

Na kanarske je vsekakor bolje it poleti, ker je v zimskem času preveč vetrovno. Kolegi hodijo redno tja surfat...pač zaradi vetra. Sta pa bila tud moja starša in po slikah sodeč bi se splačalo it pogledatuser posted image  

No...za sejšele pa me že par let pregovarja od mojega bratranc, da bi šli skupaj. Mogoče kdaj...če bodo finance dopuščaleuser posted image


Evo...zdaj sem pa vse tvoje naštete destinacije obdelalauser posted image  jaz imam ful željo še videt kaj po svetu in upam, da mi kdaj še znese kam it. Sem pa jaz tud za bolj eksotične kraje...

Lp



(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Eksotični kraji
28.5.2008 20:29:44   
bilbo
Mehika, Maldivi, Kenija, Kanada, Dominikanska rep., Kanari 2X, Egipt 3X,
pa X krat Sredozemlje

Najlepše ne bilo v Mehiki in Kanadi.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Eksotični kraji
29.5.2008 8:30:54   
kepa*
No, mi gremo letos poleti na Kanarske, za prvomajske pa smo bili v Egiptu.
Imam pa željo obiskat še več eksotičnih krajev, vendar ne vem, kako bo z financami, ker imamo tudi druge načrte.

Me pa zanima, kako si denar privarčujete tiste, ki toliko potujete na te oddaljene destinacije?

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Eksotični kraji
30.5.2008 10:42:29   
*tajda*
kepa pri meni je bilo tako da mi ni bilo treba kaj posebaj varčevat za potovanja ker sem živela doma,hodila v službo,stroškov mi ni bilo treba plačevat,jedla sem v mamimi kuhinji in mi je dobesedno cela plača ostala,kredita pa tud nisem imela nobenega,varčevala sva samo za mauritius in dubaj,ker je bil res strošek.Zdaj je pa druga pesem,saj imava sinčka in je stanje s financami bolj kritično pa še stanovanjski problem rešujeva.Tako da pri nama je bilo tako da sva pet let preden sva se poročila dobesedno sam okrog letala in se zabavala,našparala pa nič...ampak mi ni žal. Vem pa da bomo zdaj par let hodili kar k sosedom na morje.user posted image  

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Eksotični kraji
30.5.2008 11:11:17   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Jaz sem bila v Dubaju oz. v Abu Dhabiju 2x...decembra. Če bo vse po sreči, bom mogoče letos šla spet. Obvezno decembrauser posted image ker je takrat vse čarobno okrašeno in je mesto res lepo. Pa v bistvu se mi zdi idealen čas, ker je takrat ravno prav za kopat...zvečer pa več ni tiste hude vročine. Ali pa februarja, ko imajo tista znižanja...verjetno je tud samo potovanje cenejše kot decembra. Sem pa bila s kompasom.



Prej bi rekla, da je to bilo zaradi njihovega praznika ID-a in ne zaradi božičauser posted image . Le ta se pa gleda glede na luno in je zdaj 2 leti bil ravno v decembru oz okoli božiča in novega leta. Arabci takrat okrasijo hiše, palme, ceste, stavbe.... kot mi za božič, pa še vseeno ni niti približno takega blišča, kot v evropskih mestih. Zame in še kar nekaj kolegov ni nič čarobnega v tem času, edino čakanje novega leta na plaži ob kresu in ognjemetu.

December jaz ne bi priporočala, predvsem ne konca decembra in začetek januarja, ker se ne moreš niti v morju kopat (premrzla voda). Na plažah si pa lahko samo kje v zavetju palm in marel, saj kar fajn piha veter. Priporoča se konec oktobra in november, ter februar, marec.


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 30.5.2008 11:13:11 >

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Eksotični kraji
30.5.2008 15:18:30   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

kepa pri meni je bilo tako da mi ni bilo treba kaj posebaj varčevat za potovanja ker sem živela doma,hodila v službo,stroškov mi ni bilo treba plačevat,jedla sem v mamimi kuhinji in mi je dobesedno cela plača ostala,kredita pa tud nisem imela nobenega,varčevala sva samo za mauritius in dubaj,ker je bil res strošek.Zdaj je pa druga pesem,saj imava sinčka in je stanje s financami bolj kritično pa še stanovanjski problem rešujeva.Tako da pri nama je bilo tako da sva pet let preden sva se poročila dobesedno sam okrog letala in se zabavala,našparala pa nič...ampak mi ni žal. Vem pa da bomo zdaj par let hodili kar k sosedom na morje.user posted image  


Vidiš, tu sva pa midva naredila hudo napako in mi je še zdaj žal. Takoj sva začela renovirat in sanirat hišo, vse sva vlagala v stanovanje, nič si nisva privoščila ... In sem še zdaj jezna, ker sva bila tako neumna. Stanovanje samo po sebi je bilo tudi staro ok, pa bi bilo bolje, če bi takrat malo počakala in več potovala, kar si jaz zelo želim. Zdaj je dosti težje.  Tudi finančno.




_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Eksotični kraji
30.5.2008 16:44:38   
*tajda*
kepa meni pa zdaj narobe hodi ker bi bilo zelo fino da bi imela vsaj malo privarčevano, tako da res neveš kaj je boljeuser posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Eksotični kraji
30.5.2008 16:51:48   
ellie
Hope2 ne ne...vse to je bilo okrašeno zaradi božiča. Ker napisi happy new year nimajo veze z njihovim praznikomuser posted image  drugače pa...mi smo se normalno kopali v morju in je bilo zelo vroče...nobenega hladnega vetra. Je pa možno, da se je v 10ih letih kaj spremenilo jauser posted image  sem bila nazadnje tam pred 10. leti.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Eksotični kraji
2.6.2008 8:08:51   
ella2006
kepa,

Jaz pa imam moža kateri veliko dela, potem pa tud denar moramo nekje zapravit :))

Drugače pa sva dala skozi Maldive (poročno potovanje), Kenijo,Dubaj,  Rusijo tudi po transibirski železnici do Pekinga. Vse osatle destinacije pa niti niso eksotika kot so Turčija 2x, Grčija3x, Egipt2x, Kanarci6x, Maroko, Tunizija, Libija, .

Imamo pa prihodnje leto v planu za novo leto ko bo tamali že 3leta (tamala je že 6l) z nahrbtniki na Tajsko. 

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Eksotični kraji
16.6.2009 22:37:49   
legotaja
Mi pa letos koncno gremo na Maldive. Odlocili smo se za agencijo Exotic Tours, ker so precej ugodni in se res trudijo s prilagoditvijo aranzmaja. Upam, da ne bo kakih nepricakovanih vremenskih pojavov:). Ce koga zanima si lahko pogleda na: http://www.sanjska-poroka.com/porocna-potovanja/maldivi/.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Eksotični kraji
17.6.2009 13:52:17   
Babsi
IZVIRNO SPOROČILO: ella2006


Imamo pa prihodnje leto v planu za novo leto ko bo tamali že 3leta (tamala je že 6l) z nahrbtniki na Tajsko. 


Super! To bi tud jaz, sam sama z dvema otrokoma se pa ne upam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Eksotični kraji
17.6.2009 19:24:52   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

A nobena druga ni bila nikjer? Kaj pa, ko ste šle na poročna potovanja?



okey eksotične destinacije....Maldivi, Šrilanka, Kitajska, Dominika,Sejšeli, Dominikanska republika, Dubaj, Kanarski otoki, Transibirska železnica, 5 na križarjenju (Karibi, Vietnam, Sredozemlje 2, Norveški fjordi), Vietnam, Tajska, Malezija, Hawayi, Južnoafriška republika, Nigerija,Peru,Filipini, Namibija, Slonokoščena obala, Kuba, Venezuela, Brazilija,Jamajka, Bora Bora, Nicaragua,Ameriški in Britanski deviški otoki, Mehika, Portoriko, Čile, Oman, Paragvaj, Avstralija, Indija, Kazahstan, Armenija,Panama,
z Šerugatom user posted image na Irian Džajo...upam da sem prav napisalauser posted image , Burma, Kambodža, Polinezija, ...
To je od eksotičnih destinacij.., Ravno zdaj gremo še na Novo Zelandijo in spet Avstralijo..
V želji je pa še Zelenoritski otoki, Japonska, Mavricij, Galapagos...to pa v naslednjih potovanjih...
zdaj če te kaj zanima pa kar na zs vprašaj user posted image ...
he he denar...od tam kjer je tudi za vse ostalo.
lp


(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Eksotični kraji
26.8.2009 23:22:02   
srša
sanja nk., daj napiši kako je bilo na Hawai-jih,se splača it tja, imaš kaj za delat, ter kdaj si bila.
hvala.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Eksotični kraji
26.8.2009 23:28:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Zanima me kam ste kaj potovale in preko katerih agencij.  Kam se splača in v katerem mesecu?

Jaz bi šla: Hawaii, Kanarski otoki, Dubai, Sejšeli in podobno


ne vem no....meni je to prej industrija kot eksotikauser posted image

eksotika v vročih predelih mogoče Francoska polinezija, na hladnem pa Skandinavija....Islandija....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Eksotični kraji
28.8.2009 0:25:52   
Lianna
Mene je navdušila Venezuela, seveda v lastni režiji.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Eksotični kraji
28.8.2009 6:53:46   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Hope2 ne ne...vse to je bilo okrašeno zaradi božiča. Ker napisi happy new year nimajo veze z njihovim praznikomuser posted image  


Pa happy new year tud nima kaj dost veze z Božičem..kaj pravišuser posted image user posted image
Se pravi da gre za novo letouser posted image


Drugače sva bila pa bolj malo po eksotiki.....Tunizija 7 let nazaj, pa Grčija(če sploh spada pod eksotično)


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Eksotični kraji
28.8.2009 8:19:21   
Metuljček Cekinček
Fiji v kombinaciji z Novo Zelandijo ali/in Avstralijo.

Eksotika do maksimuma - čudovito morje, majhni otočki, prijazni domačini, turizma pa v pravi meri - dovolj, da brez problema najdeš nastanitev in premalo, da bi te na vsakem koraku zasipali z letaki, brezplačnimi pijačami in narejenimi nasmeški.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Eksotični kraji
29.8.2009 14:50:03   
sanja nk.
Živjo Srša

Ja glede Havajev, bili smo tam lansko leto januarja 17 dni in sicer v lastni režiji. Najprej let iz Pariza v New York, potem let do San Francisca, nato pa še let do Havajev. Bili smo ravno v vrhuncu sezone, saj je na Havajih najlepše v času od decembra do aprila, tudi ceno so precej dražje v tem času, samo se pa vsaj dogaja marsikaj, v drugih mesecih pa se gre če želiš bolj mir...
Na letališču he he user posted image te pričakajo neke plesalke, pač domačinke pa venec dobiš...potem pa te peljejo do hotela, samo to je samo če imaš hotel rezerviran in poveš da prihajaš, ker drugače ni nobenega sprejema, že veliko srečo moraš imeti da dobiš prevoz...boljši hoteli pa imajo vse organizirano.
No otoki so res z neokrnjeno naravo, bogato kulturo, zabavo , pa pridihom mešanja vzhoda z zahodom res fenomenalni, večina prebivalstva je polinezijcev. Prve dni smo preživeli v glavnem mestu Honolulu, kje je najbolj znana plaža Waikiki, popoldne varno za vse, zvečer pa bolje da te ni tam, ker plažo zavzamejo klošarji, ki te oropajo mimogrede do golegauser posted image ...samo obvezno pa počakajte sončni zahod.
Mesto ima tudi muzeje , dobro nočno življenje, restavracije , hude lokale pod palmami..tako da ti ni nikoli dolgčas...sploh če imaš sabo mularijo, ki je že malo večja.
Otok oahu smo nato z najetim avtom pogledali pač kakor se je dalo, imaš naprimer plažo želv, ampak mi smo vsaj eno ujeli v objektiv, potem smo si ogledali lokacijo in muzej Pearl Harbour, pa krasen nacionalni park je tudi na tem otoku, kjer imajo strupene razstline in živali...
Na severni strani otoka oahu je raj za deskarjem, tam sem jaz lenarila, moji trije pobje pa surfali...no se vsaj učili surfat user posted image ..Pot smo nato z avionom nadaljevali na otoku Kauai ki naj bi bil najlepši od vseh....res lepih plaž in neokrnjene narave je veliko, samo obvezno najeti avto...
na tem otoku so tudi snemali Jurrasic park. Je pa tukaj veliko divjih živali, zato naj vsa divje svinje zjutraj na plaži ne presenetijouser posted image ...nikoli ne bom pozabila kako smo tekli pred eno ...user posted image ..razlog živali pa je bil nek vihar...v preteklosti, drugače pa lokacij za spanje ni težko dobite kljub sezoni...
Nato je sledil Maui, na katerem je tudi potrebno najti avto, sobo, je pa na tem otoku ena najlepših cest po kateri sem se peljala krasen razgled narava, morje...road to hana
zadnja destinacija pa je bil Big island, kje je ognjenik, tukaj je tudi plantaža z bananami in mangi ki jih lahko sam trgaš, pa postrežejo ti med sladkornim trsom...je dožitje, še posebej sončni zahod na vrhu hriba..nepozabno pa je bilo tudi pohajkovanje po džungli in kopanje v tolmuni zjutraj ko prideš iz šotora...user posted image ..tako vse je še naravno in super družinska destinacija...med vsemi kje smo bili spada med boljše...pot se je končala spet v Honolulu kjer smo še zapravljali na stojnicah pa obiskali restavracijo kjer naj bi zahajali zvezdniki, samo ni bilo nobenega...pa drugičuser posted image
pa vedno sveže sadje, ki ima v sebi tisti pravi okus je tudi nepozabno...
uglavnem priporočam, ker je super lokacija, mi smo sicer bili aktvini pa smo po otokih lutal, drugače pa se lahko držiš samo enega, pa je že dovolj vsega...ja pa kar precej denarja potrebuješ sabo, pa avanturistične žiliceuser posted image ....sicer pa bi lahko pisala še 2 dni, uff pa je že zdaj preveč ....
lp





(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Eksotični kraji
29.8.2009 15:02:25   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Fiji v kombinaciji z Novo Zelandijo ali/in Avstralijo.

Eksotika do maksimuma - čudovito morje, majhni otočki, prijazni domačini, turizma pa v pravi meri - dovolj, da brez problema najdeš nastanitev in premalo, da bi te na vsakem koraku zasipali z letaki, brezplačnimi pijačami in narejenimi nasmeški.



No tole je zame eksotika. Če seveda spustimo Sanjo, ki je naštela polovico svetovnih držav.

Zame Tunizija in Grčija nista neka eksotika. Pa Egipt tudi ne.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?