|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ginekolog
17.2.2005 21:56:05   
žiža
A je katera danes slučajno videla videospot Ginekolog? :zmeden: Mislim da je bil na tvs1. Če je pa to še v mejah okusa...
Od tistih blazno lepih lepotičk, ki igrajo :nosecka: zih še nobena ni mamica. Ker v nasprotnem primeru tega nebi počele. Zame je to eno prav grdo norčevanje tako iz žensk kot iz :nosecka:
FUJ jaz bi tega cepca na grmado dala. Ma sem se tolk zjezila zdej ko sem se spomnila.... prej sem glih dojila pa se nisem mogla že prej spucat.
Ma naj se mu posuši tisti fižolček med nogam, da nima nobenega spoštovanja.......
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ginekolog
17.2.2005 22:06:05   
mami Lea
Ja jaz spota nisem videla. Vem pa da so eni pripravljeni narediti vse, da bi bili opaženi.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.2.2005 23:29:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   ginekolog
18.2.2005 7:26:36   
india
Totalno neukosno in ogabno! Ne vem,kaj sploh dovolijo priakzovanje takih bedarij. Mene je na ta spot Jan opozoril, pa pri 5 ih letih ve, da to ni realno in da je to norčevanje!!!:(:(

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ginekolog
18.2.2005 8:46:46   
sonček2*
Ja res, ful butast spot, sm ga tut jst že vidla. Ma za dnar folk tko al tko vse nardi, nimaš kej, sej so oni eni butci

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ginekolog
18.2.2005 10:02:47   
ajda11
Tudi jaz sem ga videla ravno danes zjutraj.Je čisto mimo dobrega okusa, bi mu blo trba tisto za odmaševanje odtokov na čelo napopat in ga v porodno poslat, da si malo razjasni pojme.

Suzana

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?