|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A letos bo...
26.5.2008 18:43:08   
urška76
...RR piknik namreč?
Mi bi bli spet za inventar tam, kot skoraj vsako leto.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A letos bo...
26.5.2008 19:22:26   
Jančika_
O, to bi bilo fajn, ja. Mi smo lani dali vse možne bolezni skoz, tako da letos računam, da bi lahko prišli.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A letos bo...
27.5.2008 20:17:51   
urška76
user posted image  Odziv ni ravno spodbuden se mi zdi. Al je vse ta vročina zdeala, pa se jim ne da še o pikniku sanjat.
Jančika a mi lahko sanjamo o pecivu? user posted image  Pa Uršina solata bi se prilegla. user posted image  Pikec pa ne bo mogla češenj prinest, k so njene že mem pomoje user posted image .
A res ni skor noben zainteresiran?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A letos bo...
28.5.2008 21:50:25   
livia
Jaz sem za.
A bo al ne bo? Sam da ne bo glih, ko gremo na dopust.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A letos bo...
29.5.2008 8:47:15   
SILVA
Malo pozno smo se spomnili, drugače pa sem načeloma zauser posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A letos bo...
29.5.2008 12:54:45   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: SILVA

Malo pozno smo se spomnili, drugače pa sem načeloma zauser posted image


Se vid da ima user posted image maturo. Ona je bla glavni organizator ponavadi.
Drgač pa se lahko zmenmo za lokacijo in datum, pol pa kdor pride pride, kogar pa ne bo, ga bomo pa pogrešal. user posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A letos bo...
29.5.2008 23:52:56   
labrilabri
Tudi jaz sem vedno za kak piknikuser posted image . Sem pa letos nova na RR in niti ne vem kje in kdaj ste imeli piknike prejšnja leta.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A letos bo...
30.5.2008 14:16:35   
Jančika_
Mogoče bi glede na strašen navaluser posted image prestavili na konec avgusta, začetek septembra? Pecivo definitivno BOuser posted image .

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A letos bo...
31.5.2008 7:15:29   
urška76
Mogoče bo začetek septembra res najboljši. Se obvežem, da določim datum, ko pridemo z morja (konec junija). Pol bo pa celo poletje čas za prijavo. user posted image
Piknik ta "kao" vseslovenski (smo z vseh koncev, sam udeležba ni tako zelo velika user posted image ) je bil pa ponavadi v LJ oz. okolici. Prejšna leta v Iški vasi, lani pa na Bizoviku.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A letos bo...
31.5.2008 17:28:49   
Urša
Ja,seveda, obvezno!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A letos bo...
2.6.2008 11:32:36   
SILVA
Za september sem tudi jaz zauser posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A letos bo...
2.6.2008 12:54:00   
emaa
Septembra imamo pa tudi mi čas, upam da ju ne bojo kake vrtečevske bolezni zdelale. 

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A letos bo...
10.6.2008 0:00:12   
Anonimen
September je meni ok, ce ni v drugi polovici, ker upam, da bomo takrat uzivali med Anglezi user posted image

Ribica je pa dvignila roke, ker se nimam cajta se s tem ukvarjat in poslusat, kaki pr*** smo, ker smo pa spet v Ljubljani. Oz. je bilo receno, da naj bi se organiziralo nekje izven LJ, zato pa jaz nisem pristojna, ostali odgovorni pa zgleda da tudi ne user posted image

Sicer sem pa za piknik, itak, ker nekaterih "starih" cvek nisem videla ze sto let.

Lokacija?

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A letos bo...
17.6.2008 16:20:45   
tejč
Živjo.
Samo namig...izvir Kamniške Bistrice????
lp

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A letos bo...
19.6.2008 11:05:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tejč

Živjo.
Samo namig...izvir Kamniške Bistrice????
lp


Slisi se fino!

Kaj pa prvi vikend v septembru? Mi 8. letimo ... user posted image

(odgovor članu tejč)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A letos bo...
19.6.2008 14:16:57   
HuAnita
Bomo Celjanke očitno prej 'udarile' svoj pinknik... user posted image user posted image user posted image
No, pa smo itak tako zorganizirane, da se skoraj vse redno videvamo.
Smo pa razmišljale, da bi v enem velikem športnem parku blizu Žalca naredile za vso RR, iz vse SLO, samo dvomim, da se bomo lotile, saj bi bilo treba prijaviti točno število.... Pa sama vem, da sme prejšnja leta tudi obljubljala, da pridem, pa je vndo kaj prišlo vmes....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A letos bo...
19.6.2008 14:35:23   
Bubamaraa
mi smo lani bili in smo se super imeli...tko, da letos če bo sigurno pridemo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A letos bo...
20.6.2008 11:57:46   
Anonimen
HuAnita, saj do Celja ni take panike priti, samo ce imam jaz maturo in druge obveznosti, ne morem oragnizirat necesa v CE, ne. Drugim je pa ocitno vseeno.

Bomo ze nekaj user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A letos bo...
8.7.2008 22:17:15   
urška76
Evo mi smo z dopusta!
Datum za piknik bi bil idealen na soboto 6.9. 2008.
Še predlogi za lokacijo. Tejč Kamniška se sicer dobr sliš, sam ne vem kaj bodo porekli tisti, ki niti v Lj nočjo. Se pa lahk zmenimo za en sladoled (bi bil že čas a ne), pa gremo pol še skupi pod gore tisti prostor pogledat. Priznam, da tam še nisem imela piknika in ne vem kakšna je procedura z rezervacijami prostora in podobnim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A letos bo...
9.7.2008 14:53:01   
Anonimen
Ok, bomo pac spricali agility tekmo user posted image 30.8. nam pa sploh ne ustreza (ker imam tudi tekmo in na to zagotovo grem, tista 6. mi ni tolk pomembna).

A so piknik prostori septembra tudi tolk zasedeni kot maja? Ker bi bila potem kmalu potrebna rezervacija. user posted image

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?