|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: štajerke
2.7.2008 16:51:18   
mehurčica
Malika, fajn da si se nam malo javila. Pa pridi na naslednje srečanje oz. večerni čvek s pojedino.user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: štajerke
4.7.2008 19:29:38   
issa
pozdravljene!!
evo še ena štajerka se javlja tu!!user posted image user posted image
kako ste?

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: štajerke
4.7.2008 20:59:44   
mehurčica
Hej issa, tebe pa včasih preberem pri štajerkah na drugem forumu.user posted image  

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: štajerke
5.7.2008 17:03:17   
issa
Res? zakaj pa nič ne pišeš user posted image user posted image user posted image user posted image
sem taka čveka, pa se drugim ne da z mano pogovarjat...user posted image user posted image user posted image user posted image
ali pa sem tako grozna...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: štajerke
6.7.2008 14:59:56   
mehurčica
Neeee, zakaj bi bila grozna?user posted image user posted image Ampak jaz sem bolj redkobesedna čveka pa se zato raje ne javljam po raznih forumih. Še pozabim vmes, kje sem kaj napisala.user posted image

< Sporočilo je popravil mehurčica -- 6.7.2008 15:00:14 >


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: štajerke
7.7.2008 8:57:07   
issa
poznam to ja...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
grete kaj na otroški lent??

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: štajerke
7.7.2008 13:18:03   
mehurčica
Ja, mi smo kar dosti tam, ker smo doma 50m od parka.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: štajerke
7.7.2008 15:05:08   
issa
res?
hehe zanimivo,..em kaj ko dežuje je kakšna streha ali kaj takega,..še nismo mogli it letos,ker je mali zbolel in imel afte,..zdaj pa smo popolnoma zdravi,pa razmišljam da bi se šla kaj igrat še te preostale dni,ko še traja lent!user posted image user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: štajerke
7.7.2008 20:35:15   
mehurčica
Ja no, eni šotori so prazni, tako da bi se mogoče tja spodaj lahko skrili. Drugače so pa šotorčki bolj tako, da spravijo tiste njihove stvari spodaj, ostalo za ustvarjat za otroke pa je kar tako ob mizicah in klopcah ali na tleh. Je pa še en oder in če ne pripravljajo kake igre, je tam ogromno placa za se skrit pred dežjem.user posted image Mi ga kar domov šibnemo, ker smo pač tako blizu doma.

Je pa letos res fajn, tako da predlagam, da grete izkoristit še ta teden.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: štajerke
7.7.2008 21:28:42   
issa
ja verjamem da je fajn,..user posted image user posted image  hehe če dež na dobi, bomo pač mokri,ker avto nevem kje bom pustla (verjetno je gneča na parkiriščih),....doma pa nismo tako blizu...user posted image user posted image user posted image  res dobro izpade,da si tako blizu doma,..user posted image user posted image user posted image
se bomo,..ta teden še moremo izkoristit koliko se o pač dalo...user posted image user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: štajerke
7.7.2008 21:46:37   
bobek05
še ena štajerka je vstala od mrtvih... user posted image danes sem začela z dopustom, pa imam končno malo več časa še za druge stvari (npr. RR)... v službi je namreč skozi kaj za fejst delat, pa ko pridirkam domov, seveda najprej pocartam svojo familijo in še kaj pospravim, pa lahko še potem samo ležem v posteljo in spim do 5h, ko je treba spet vstat in v službo...

pa ja, se ne pritožujem, ker mi je všeč moje delo... še posebej zdaj, ker sem dobila podaljšano user posted image pa da se še malo pohvalim - prejšnji teden sem opravila strokovnega in seveda sem v 10ih nebesih...

torej, kdaj se kaj kje dobimo - zdaj pa vas res že pogrešam... saj vem, da vas je vsaj pol pobegnilo na dopuste oz. na kakšne plaže (mi se tudi odpravljamo 19.7.), ampak če ima katera kaj cajta za kakšno kafe se javljam...

sicer pa še kar hodimo po mestu v času lenta... mi je ful všeč, da je toliko prireditev za male.. user posted image danes smo bili na uličnem gledališču na Slomšku in je bilo ful dobro... mali je blazno užival..




_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: štajerke
7.7.2008 22:06:47   
issa
super bobek da uživaš v svoji službi!!user posted image  to je veliko vredno,...user posted image jaz pa še nisem našla take sreče..
ima pa tvoj sinek lepo ime!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: štajerke
7.7.2008 22:47:48   
arabela*
kukuc bejbike.Da vas še tu malo pozdravim.
Mi pa edino na Lent(smo tak tu doma),hodimo na trampolin skakatuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: štajerke
8.7.2008 20:51:05   
mehurčica
Sarayauser posted image user posted image user posted image ... V parku je tudi trampolin, ampak čudno, da Davida še ni pritegnil.user posted image Ga bolj zanimajo tiste 3-4kolesne formule.
Joj, jaz pa ne vem, če bi te prepoznala, če bi te videla. Saj sva se sicer spoznale ob kavici, ampak jaz včasih malo pozabim kako kdo zgleda, če ga samo enkrat vidim.user posted image Pa včasih grem mimo kake mamice in se po 5 min komaj spomnim, da pa je mogoče bila to "tista".user posted image

Bobekova, KONČNO! Pa kje si ti? Pa saj lahko kdaj kaj ob kakih 4:45 natipkaš.user posted image



_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: štajerke
8.7.2008 21:15:33   
issa
mehurčica saj jaz se tudi taka!!!vedno se se spomnim človeka ko sem že zdavnaj mimo..user posted image user posted image user posted image user posted image
hm našega pa bi tranpolin 100 zanimo (preizkušenouser posted image ),samo mami bi morala zraven....user posted image user posted image  to bi pa zgledlo ja........user posted image user posted image user posted image
hm zdaj ko sem rekla da se bova odpravila na lent,pa dežuje..user posted image user posted image  upam da ne bo cel teden takšno!!!user posted image user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: štajerke
8.7.2008 23:36:42   
arabela*
Mehurčica,jaz sem si te kar nekako zapomnila.Jaz imam bolj z imeni probleme.To pa vedno pozabim,kak je komu imeuser posted image
Issa,danes je itak brezveze,po moje ni nič na Lentu,zarad žalovanja.Za trampolin pa je preverjeno,da ga niuser posted image .Pa saj sploh ni pravi trampolin, ampak tista napihljiva blazina,ko otroci not skačejo.
Park pa je meni v trenutnem stanju že predaleč.Z avtom pa mi ni tja za it,ker sem nazadnje ko sem bila,fasala kazen.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: štajerke
9.7.2008 16:08:35   
issa
o jej,..to je,ko je gužva pa nimaš kje parkirat,..jaz bi verjetno šla s triciklom pa bi pri evrotu parkirala,..sicer je kar zahodit,samo sem navajena na dolge ture,pa še tamali je v triciklu pa je lažje!!
ja to tak vem da je bilo včeraj žalovanje za ponesrečence tiste nesreče na savi in da so zabane priredive pač odpovedali!
bom vidla če bom danes šla,jutri vem da ne morem,ker morem nujno v rogaško k G, ker pol ma dopust!user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: štajerke
12.7.2008 10:40:01   
Metuljčica04
Eto,še ena izgubljena se javlja,ki je vedno na tesno s časom.Naslednjič uuupam,da mi bo uspelo vas videt.Počasi vas ne bom več prepoznala, če se kje srečamo,vaše malčke pa tako ali tako ne.


L.p.!user posted image

_____________________________

Življenje je igra,igrajte jo!
Življenje je izziv, sprejmite ga!
Življenje je sen,uresničite ga!

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?