|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 10:56:17   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Saj veš no, nekaj v tem smislu,....zahvaljujem se ati pa mami, pa staršem, pa fantu, pa prijateljici, pa vsem in vaskomur posebej, ki so v teh dolgih letih prenašali moje sitne muhe in muhce..., aja pa da na koncu ne pozabim še menotorja, ki se je izkazal za najboljšo možno varianto, brez njegove pomoči, zadeva ne bi uspela, tako kot je,...še enkrat, lepa hvala vsem....
A si bila ti od Cimirotič-a soš(k)ol(j)ka?user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 10:56:27   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: živka

Pa ne pozabi na RR, vsaj zaradi vaj v Excelu.


user posted image user posted image



ja, name ne pozabit user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 10:58:54   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*


ti si pa ziher pri nas študirala. user posted image


PS: ma meni ni jasno, a celo diplomo znate skup spravit ene bedne zahvale pa ne user posted image

Magi, čisto možno, čeprav ne  vem, kje si ti študirala. user posted image


In ja, meni je bila zahvala napisat nekaj najlažjega. čče je iz srca...

< Sporočilo je popravil zvesta -- 12.6.2008 10:59:12 >

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 11:04:00   
pikapolona2
jst se nisem prav nobenmu....lahko se zhavalim sebi da sm vztrajala in spesnila skupaj diplomo.


(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 11:04:47   
ZARA
Ikzekli, pikapolona2.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 11:16:58   
NevenkaP
Obvezno se zahvali staršem, posebej očetu in mami. (ja, Cimerotičuser posted image )
No, jaz bi se, ČE bi pisala diplomo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 11:26:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*
PS: ma meni ni jasno, a celo diplomo znate skup spravit ene bedne zahvale pa ne user posted image

Ne eno, ne drugo.user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 12:02:12   
sunny24
Jst sem se zahvalila najprej mentorju, firmi, kjer sem dobila večino podatkov in pa kao faxu kot ustanovi, ker sem tam študirala. To je bil ukaz mentorja, ker da baje to zahvalo full porajtajo. V glavnem, kar neki!

Pa srečno pri zagovoru

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 13:40:01   
MAŠKA
No, men so drugač te zadeve larifari. Tudi jaz nisem pisala nobenih zahval -  ustno sem se zahvalila šefici takrat, ko mi je nakazala šolnino, da bi morala o tem pisat v diplomi, bo blo hecno. Starši, ja so me podpirali, hkrati pa težili, kdaj bo konc in s tem pošteno najedali moje živce. Montor je bil tudi za svoje delo plačan. Tako da res še samo haval bogu, da je blo konec. 

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 13:56:28   
Magi*
no tkole. zahvala se spodobi. diplomo ste res napisali sami (vsaj upam), vendar je to plod skupinskega dela (bi rekel moj šef). starši so vas šolali (vsaj v večini primerov - lahko bi vas bili tudi postavili pred vrata in rekli: "ljubček, zdaj si pa dovolj star in pojdi delat".), v firmi ste dobili podatke, otroci in partner so potrpeli tisti čas, ko ste študirali (če ne drugače, so vas morali prenašati, ko ste bili sitni in živčni pred izpiti in ob pisanju diplome), mentor pa nenazadnje stoji za vašim delom (če je kaj narobe, če je prepisano, bo v prvi vrsti nasrkal mentor oziroma njegovo dobro ime) in podobno.

zato se spodobi, da napišemo skromno zahvalo v začetku diplome, magisterija in doktorata ali kakega drugega podobnega dosežka.

veš MAŠKA ni vsakomur samoumevno, da ga starši podpirajo pri študiju (in imajo vso pravico TEŽITI kdaj bo študija že konec) in ni vsakomur samoumevno, da šefica nakaže šolnino in ni vsakemu samoumevno, da dobi v podjetju podatke.

mater ste eni komot in vidite samo sebe.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 14:35:06   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Saj veš no, nekaj v tem smislu,....zahvaljujem se ati pa mami, pa staršem, pa fantu, pa prijateljici, pa vsem in vaskomur posebej, ki so v teh dolgih letih prenašali moje sitne muhe in muhce..., aja pa da na koncu ne pozabim še menotorja, ki se je izkazal za najboljšo možno varianto, brez njegove pomoči, zadeva ne bi uspela, tako kot je,...še enkrat, lepa hvala vsem....
A si bila ti od Cimirotič-a soš(k)ol(j)ka?user posted image


Ja, Zara, danes me boli koleno na nogiuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 14:46:06   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

no tkole. zahvala se spodobi. diplomo ste res napisali sami (vsaj upam), vendar je to plod skupinskega dela (bi rekel moj šef). starši so vas šolali (vsaj v večini primerov - lahko bi vas bili tudi postavili pred vrata in rekli: "ljubček, zdaj si pa dovolj star in pojdi delat".), v firmi ste dobili podatke, otroci in partner so potrpeli tisti čas, ko ste študirali (če ne drugače, so vas morali prenašati, ko ste bili sitni in živčni pred izpiti in ob pisanju diplome), mentor pa nenazadnje stoji za vašim delom (če je kaj narobe, če je prepisano, bo v prvi vrsti nasrkal mentor oziroma njegovo dobro ime) in podobno.

zato se spodobi, da napišemo skromno zahvalo v začetku diplome, magisterija in doktorata ali kakega drugega podobnega dosežka.

veš MAŠKA ni vsakomur samoumevno, da ga starši podpirajo pri študiju (in imajo vso pravico TEŽITI kdaj bo študija že konec) in ni vsakomur samoumevno, da šefica nakaže šolnino in ni vsakemu samoumevno, da dobi v podjetju podatke.

mater ste eni komot in vidite samo sebe.


ma dej ne serji user posted image . tut ni samomevno, da ti kdo da podatke al pa da ti mentor pomaga. vsak naj naredi tko, kot misli, da je prav in bo tko tudi najbolj prav. se spodobi....za un dnar k ga prejmejo se tudi marsikaj spodobi, pa se ne zgodi. človek se počuti ko en kup dreka, ko posluša, kake mentorje majo eni, pol pa svojga vidi...mah nema veze.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 14:59:04   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

no tkole. zahvala se spodobi. diplomo ste res napisali sami (vsaj upam), vendar je to plod skupinskega dela (bi rekel moj šef). starši so vas šolali (vsaj v večini primerov - lahko bi vas bili tudi postavili pred vrata in rekli: "ljubček, zdaj si pa dovolj star in pojdi delat".), v firmi ste dobili podatke, otroci in partner so potrpeli tisti čas, ko ste študirali (če ne drugače, so vas morali prenašati, ko ste bili sitni in živčni pred izpiti in ob pisanju diplome), mentor pa nenazadnje stoji za vašim delom (če je kaj narobe, če je prepisano, bo v prvi vrsti nasrkal mentor oziroma njegovo dobro ime) in podobno.

zato se spodobi, da napišemo skromno zahvalo v začetku diplome, magisterija in doktorata ali kakega drugega podobnega dosežka.

veš MAŠKA ni vsakomur samoumevno, da ga starši podpirajo pri študiju (in imajo vso pravico TEŽITI kdaj bo študija že konec) in ni vsakomur samoumevno, da šefica nakaže šolnino in ni vsakemu samoumevno, da dobi v podjetju podatke.

mater ste eni komot in vidite samo sebe.


ma dej ne serji user posted image . tut ni samomevno, da ti kdo da podatke al pa da ti mentor pomaga. vsak naj naredi tko, kot misli, da je prav in bo tko tudi najbolj prav. se spodobi....za un dnar k ga prejmejo se tudi marsikaj spodobi, pa se ne zgodi. človek se počuti ko en kup dreka, ko posluša, kake mentorje majo eni, pol pa svojga vidi...mah nema veze.



mater, ti pa vidiš glih sam tist, kar ti paše. user posted image  glede počutja ti pa mentor vendar ne more pomagati. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 15:15:03   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: malania

Pri nas pa v navodilih piše, da zahval ne pišemo user posted image


Očitno sva hodili na razlišni fakulteti. user posted image




Jp user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 20:13:08   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

no tkole. zahvala se spodobi. diplomo ste res napisali sami (vsaj upam), vendar je to plod skupinskega dela (bi rekel moj šef). starši so vas šolali (vsaj v večini primerov - lahko bi vas bili tudi postavili pred vrata in rekli: "ljubček, zdaj si pa dovolj star in pojdi delat".), v firmi ste dobili podatke, otroci in partner so potrpeli tisti čas, ko ste študirali (če ne drugače, so vas morali prenašati, ko ste bili sitni in živčni pred izpiti in ob pisanju diplome), mentor pa nenazadnje stoji za vašim delom (če je kaj narobe, če je prepisano, bo v prvi vrsti nasrkal mentor oziroma njegovo dobro ime) in podobno.

zato se spodobi, da napišemo skromno zahvalo v začetku diplome, magisterija in doktorata ali kakega drugega podobnega dosežka.

veš MAŠKA ni vsakomur samoumevno, da ga starši podpirajo pri študiju (in imajo vso pravico TEŽITI kdaj bo študija že konec) in ni vsakomur samoumevno, da šefica nakaže šolnino in ni vsakemu samoumevno, da dobi v podjetju podatke.

mater ste eni komot in vidite samo sebe.


ma dej ne serji user posted image . tut ni samomevno, da ti kdo da podatke al pa da ti mentor pomaga. vsak naj naredi tko, kot misli, da je prav in bo tko tudi najbolj prav. se spodobi....za un dnar k ga prejmejo se tudi marsikaj spodobi, pa se ne zgodi. človek se počuti ko en kup dreka, ko posluša, kake mentorje majo eni, pol pa svojga vidi...mah nema veze.



mater, ti pa vidiš glih sam tist, kar ti paše. user posted image  glede počutja ti pa mentor vendar ne more pomagati. user posted image

ma kašnega počutja, dej. mentor je mentor, zato ker ti mora pri enih stvareh pomagat. za to je tudi plačan, al se motim?  ne pravim da ti more povedat kaj pisat, ampak te pa mora usmerjat. ne pa da ti pol samo reke ja je ok, in gre diploma v vezavo. ma vidla sm točno tisto kar si ti napisala. to da se neki spodoi je meni mimo. tastarim se zihr ne bom v diplomi zahvaljevala, ampak jim bom npr za rojstni dan rekla hvala. če se pa komu zdi, da more pesnit v diplomi, pa lahko to tudi počne. in tko kot sm že rekla, če se nekomu zdi da se mora zahvalit, naj se, pisat hvalnice samo zato ker se to počne in spodobi je pa meni mimo. 

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 20:20:41   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: živka

Pa ne pozabi na RR, vsaj zaradi vaj v Excelu.


user posted image user posted image



ja, name ne pozabit user posted image


Ja, saj res. Ti si ja pripomogla, da se je za nekaj časa umaknila z RR in je medtem vsaj diplomo spisala. Torej res ne pozabit Jane in Role.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 12.6.2008 20:21:05 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 22:17:16   
Magi*
oh draga LoCa, kljub temu, da si se potrudila ponovno brati, prebrala očitno nisi. no, vsaj razumela ne. pa bodi tako.

PS: o tem, da se ti počutiš "kot en kup dreka" si pa ti pisala, ne jaz. user posted image


moje diplome mentor niti povohal ni. sem pa mu bila hvaležna, da mi ni bil v napoto. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
12.6.2008 22:51:02   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: tins

Ne vem še, ker še nisem do tja pršla- se javljam sam da ti povem, da sem ti fouš user posted image .

Mi je pa všeč tale predlog, si moram zapomnit user posted image user posted image :

Bogu! Hvala Bogu, da bo že enkrat konc!










Hear hear.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
13.6.2008 8:18:50   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

oh draga LoCa, kljub temu, da si se potrudila ponovno brati, prebrala očitno nisi. no, vsaj razumela ne. pa bodi tako.

PS: o tem, da se ti počutiš "kot en kup dreka" si pa ti pisala, ne jaz. user posted image


moje diplome mentor niti povohal ni. sem pa mu bila hvaležna, da mi ni bil v napoto. user posted image


sem dojela v prvo, brez skrbi. kot kup dreka sem napisala seveda figurativno. ne vem, a tebi se pa ne bi zdelo rahlo nerazumljivo, da te tvoj mentor ne jebe, medtem ko pa tvoji kolegici (pa ne črpam iz kake moje traumatične osebne izkušnje, da ne boš spet napačno razumela) prebira napisano in ji svetuje. mogoče pa ti ne gledaš na vse skupi tudi z bolj sistemskega stališča. zakaj za vraga so pa  pol plačani?? ej sori. mogoče pa res ne razumem. sej nikjer ne piše, da si moraš ti želet, da ti stalno pregleduje delo. ima pa neke dolžnosti. ampak ja, mogoče se pa motim, pa bi te prosila da me razsvetliš.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
16.6.2008 12:35:20   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*


veš MAŠKA ni vsakomur samoumevno, da ga starši podpirajo pri študiju (in imajo vso pravico TEŽITI kdaj bo študija že konec) in ni vsakomur samoumevno, da šefica nakaže šolnino in ni vsakemu samoumevno, da dobi v podjetju podatke.

mater ste eni komot in vidite samo sebe.


Mogoče je res moj post mal bedasto izpadel. Ja, starši in družinski člani si zaslužijo zahvalo, ampak tako, da se jim osebno zahvališ, tako da jim mogoče s svojim odnosom do njih pokažeš, da si jim hvaležen, pa ne sam za diplomo, še za marsikaj drugega.
O plačilu šolnine pisati v diplomski... Če se osebno zahvališ, mislim, da je čist OK, itak pa moraš to plačilo šolnine pošteno z delom odslužit, vsaj pri nas je bilo tako.

Ko diplomo enkrat oddaš in vso zadevo zaključiš, ponavadi tega noben več ne bere, razen tistih, ki hočjo kaj prepisat. Pa tistih, ki iščejo idejo kako sestavit zahvalo. Zato se mi ne zdijo tiste zahvale ne vem kako pomembne.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Diploma- kaj napisati v zahvalo?
16.6.2008 15:05:29   
tehnofil
Recimo npr: "Zahvaljujem se svojim dragim staršem, ki so mi stali ob strani in mi omogočili študij. Zahvaljujem se svoji ženi, ki me je ob študiju vzpodbujala. Še posebej se zahvaljujem svojemu mentorju, ki mi je nudil vso strokovno vodstvo in pomoč pri izdelavi diplomske naloge."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?