|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 14:51:16   
deja27
Pa kaj misliš, da boš s tem rešla' prav nič. Še hujše bo....ne vem kaj upaš...da ti ne bo všeč, da boš potem potešena, da ne obvlada ......se bom ustavila ...ko greš enkrat ni več poti nazaj
sa podpišem.imaš pa zelo razumevajočega možauser posted image user posted image jaz še kufrov nebi mela časa  spakirat,ker tudi v hišo nebi prišla več!!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 15:54:54   
GB
Svasta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 18:52:31   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: GB

Svasta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pameten nasvet kaj naj naredi

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 18:55:23   
Anonimen
Skratka ne vem, kako naj pozabim.


Pojma nimam.

Na splosno pa tako, da najprej koncas eno zvezo, globoko vdihnes, dvakrat zaplavas....in se sele potem spustis v novo.

Ampak vecina nas je v odnosu tako lenih, da raje iscemo uteho v novem "odresilnem" odnosu, kot da bi zakljucili starega.

(odgovor članu zvezdica111)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 19:00:28   
Anonimen
....oziroma ljubim moža, zaljubljena v sodelavca


Ne verjamem, da ga ljubis. Lahko se tudi motim.

(odgovor članu zvezdica111)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 19:02:15   
Anonimen
Oba se trudiva. Se posvečama drug drugemu, samo zakaj moje misli uhajajo drugam???? Kako naj to preprečim????


Ne, samo delata se, da se posvecata.

Glej, nehaj misliti na enega in na drugega. Pojdi v naravo, in bodi sama s sabo.

(odgovor članu zvezdica111)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ljubim dva
18.6.2008 20:38:58   
ThinkPink
Z možem sva imela težave, zato sem se zaupala sodelavcu, ki mi je v težkih trenutkih stal ob strani. Ko sem se odločala o tem, ali naj pustim moža ali ne mi je sodelavec povedal, da je zaljubljen vame.


Taki tipi mi gredo najbolj na živce! Zato tudi menim, da med m in ž skoraj (razen res izjemoma) ne more biti prijateljstva, saj se slej kot prej zgodi to...
Lastne izkušnje.

(odgovor članu zvezdica111)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ljubim dva
19.6.2008 0:03:09   
karmy
tukaj bi se lahko šlo na + in - pri obeh,... kot pri možu in sodelavcu... ( nekakšen stolpec napiši za oba, ter prednosti in slabosti obeh... )

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu zvezdica111)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ljubim dva
19.6.2008 1:04:13   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

tukaj bi se lahko šlo na + in - pri obeh,... kot pri možu in sodelavcu... ( nekakšen stolpec napiši za oba, ter prednosti in slabosti obeh... )


Kot bi kupovala avto. In ko vidis, da njegove performanse niso kot v reklami.... menjas staro za novo.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ljubim dva
24.6.2008 16:34:04   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica111
.. pa mi je rekel, pa pejta enkrat u postlo, da boš mela pol mir....

Izgleda da ima prav. Vsakič ko te bo za kom zaščemelo, pejdi z njim v posteljo, da bo mir. Vidiš. to je pravi recept za ohranjanje zdrave družine. user posted image



S kolikimi pa je bil tvoj mož v postelji, da je imel mir?

(odgovor članu zvezdica111)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ljubim dva
24.6.2008 21:31:30   
pety78
Težko je tukaj kaj svetovati, ker ne poznamo zgodovine od vaju z možem. Vprašanje, zakaj sta se odtujila in kakšne težave sta imela...
Je pa res, da če doma ni vse vredu, oziroma tako, kot bi mi želeli, se lahko zatečemo k nekomu drugemu, ki dejansko sploh ni to, kar se nam zdi. Najslabše je spoznati drugega v takšnih trenutkih, ko ti "pomaga" iz domačih težav. V njem verjetno vidiš boljšo priložnost, sanjskega moškega, ampak na koncu boš ugotovila, da ni tako. Nikoli ni tako.
Res ti težko kaj svetujem, ampak če je sedaj tvoj mož res to, kar si napisala, torej VSE, KAR SI SI ŽELELA VES TA ČAS, skušaj pozabiti na zaljubljenost, ki slej kot prej mine. Dajta si z možem še eno priložnost, za vaju, za vajina otroka, ker ti lahko čez čas postane žal, da si naredila usodno napako napako.
Skušaj pozabiti na drugega in premisli, kaj čutiš do moža in kako bi čutila, če te sodelavec ne bi zmedel.

Vso srečo ti želim!



_____________________________



(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ljubim dva
24.6.2008 22:48:59   
sandra85
po moje si naveličana in rabiš spremembo. samo preden se odločiš, dobro pomisli (na moža in otroka), lahko je ta tvoj sodelavec sedaj ves sladek in vse naj, če bi bila skupaj pa bi ga lahko bolje spoznala in na koncu lahko tudi ugotovila, da je bil mož res pravi! samo takrat bo prepozno

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ljubim dva
24.6.2008 22:51:03   
sandra85
da ljubiš 2 pa res dvomim user posted image
na moža si navezana ali ga ljubiš, saj sta že  vrsto let skupaj in imata 2 otroka, sodelavec pa je "nekaj novega" v tvojem življenju in ti je trenutno zelo zanimivo


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ljubim dva
25.6.2008 22:38:38   
poli*
Mislim, da je sodelavec le trenutna "muha". Če zamenjaš službo... in bo potem tam spet kakšen tak, ki te bo prepričeval, da je zaljubljen vate user posted image . Potem se lahko gremo celo življenje samo najstniške avanture. Mislim, da boš slej ko prej pozabila na sodelavca in odkrila veliko bogastvo v človeku, ki je tvoj mož.
Pretekli zaljubljenosti se boš pa samo še pošteno nasmejala čez nekaj let. user posted image
Z možem pa vsekakor delajta na odnosu. Srečno!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ljubim dva
26.6.2008 12:36:24   
pijja




Te bo minilo,boš videlauser posted image

Ampak ne štekam ,da ti mož pravi da pejt v postlo z drugim,da ugotoviš...

Malce čudno vse skupi




_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ljubim dva
26.6.2008 15:26:24   
Azzurra
Poznamo take.
Ji je mož stal ob strani ob nekem "flešu" zaljubljenosti v nekoga drugega. Potem se je odljubila od tega, je prišel nek tretji član. Potem četrti. Potem verjetno še kaka ženska, glih tako, da razbije monotonost...In mož je stal ob strani...

Nauk: Zmeda v glavi ni dober izgovor za to, kar počneš.

Nasvet: Spravi se k sebi in ugotovi, kaj sploh hočeš. Če je prišel čas za "ponovno puberteto" v stilu - "se nisem zdivjala", potem zavzami to stališče, sprejmi posledice in pojdi stran od moža. Ker vsekakor ne "ljubiš" dva. Pa tudi če slučajno to obstaja - da ljubiš dva (čeprav jaz v to ne verjamem) - ni prav kar počneš svojemu možu.




_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ljubim dva
26.6.2008 15:32:46   
snake
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Težko je tukaj kaj svetovati, ker ne poznamo zgodovine od vaju z možem. Vprašanje, zakaj sta se odtujila in kakšne težave sta imela...
Je pa res, da če doma ni vse vredu, oziroma tako, kot bi mi želeli, se lahko zatečemo k nekomu drugemu, ki dejansko sploh ni to, kar se nam zdi. Najslabše je spoznati drugega v takšnih trenutkih, ko ti "pomaga" iz domačih težav. V njem verjetno vidiš boljšo priložnost, sanjskega moškega, ampak na koncu boš ugotovila, da ni tako. Nikoli ni tako.
Res ti težko kaj svetujem, ampak če je sedaj tvoj mož res to, kar si napisala, torej VSE, KAR SI SI ŽELELA VES TA ČAS, skušaj pozabiti na zaljubljenost, ki slej kot prej mine. Dajta si z možem še eno priložnost, za vaju, za vajina otroka, ker ti lahko čez čas postane žal, da si naredila usodno napako napako.
Skušaj pozabiti na drugega in premisli, kaj čutiš do moža in kako bi čutila, če te sodelavec ne bi zmedel.

Vso srečo ti želim!



zelo lepo napisano se podpišem


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?