|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sling i kengurujček
2.7.2008 13:46:17   
zvezdica05
Odločam se za nakup kengurujčka ali slinga. Sama se bolj nagibam k slingu, (verjetno si ga bom izposodila pri Minisvetu), se mi pa zdi, da se kengurujčka lažje in hitreje namontira nase.
Kaj mi svetujete ve in kakšne so vaše izkušnje?
Aja, mala je stara 2 meseca. Je pri tej starosti sploh priporočljivo tako nositi otroka? Prebrala sem že razne polemike za in proti, ravno dovolj, da sem sedaj še bolj zmedenauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sling i kengurujček
2.7.2008 15:08:31   
kristinaj
jaz ga nisem imela, ker ne vem, za kaj bi ga rabila, saj imam voziček za jo okoli prevažat.......... pa še v tej vročini otroka imeti pri sebi....saj ji bo zakuhalo....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sling i kengurujček
2.7.2008 15:58:37   
N.SI
Ja, je kar precej dejavnikov proti... in tudi res je, za kaj bi ga pa potrebovala?? Jaz sicer še nisem rodila (26t). Sem pa nameravala kengurujčka kupit, ker z dragim hodiva ogromno v hribe, kamor se pa z vozičkom ravno ne da... pa še to nisem prepričana, da ga bova kupila. Če pa že (ker tudi sama cincam), ga zagotovo ne bom uporabljala pred dopolnjenim 6m...

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sling i kengurujček
2.7.2008 17:49:40   
zvezdica05
Potrebovala bi ga za doma, ker mala hoče bit ogromno na rokah. Ne morem skoraj nič zraven nje narediti, poleg tega je čedalje težja in jo bo zato tudi čedalje težje nositi. Če kam gremo, zna cendrati v vozičku, če ravno ni njen dan, dude noče in potem jo potolažim samo tako, da jo vzamem na roke. No, in tu vskoči kenguru ali sling...

(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sling i kengurujček
2.7.2008 21:09:02   
mateyka
Je pri tej starosti sploh priporočljivo tako nositi otroka? Prebrala sem že razne polemike za in proti, ravno dovolj, da sem sedaj še bolj zmedena .


slinge afričanke nosijo že kar nekaj tisočletij user posted image tako da to ni problem. in tam je tudi zelo vroče - zgleda, da se da tudi pri vročini to "stvar" uporabljat user posted image

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sling i kengurujček
2.7.2008 21:22:01   
Kranjcanka
Mi smo imeli kengorujcka. Mali je zimsmko dete in kadar vreme ni bilo primerno za vozicek, sva skocila v kengorujcka in pes okrog z marelo. Mu je bilo vsec, ker je firbec in je imel hitro vse pod kontrolo. Smo ga pa imeli notri ze od 2m naprej. Na zacetku je obrnjen proti tebi, ko sam lepo drzi glavico in ko je stabilen, pa gleda naprej. Je pa res, da smo ga uporabljali manj kot 1x tedensko. Pa se to max urco. No, tudi namontira se ne v minuti. Pa se bunde itd... Kaj pa vem. Da se tudi brez.
Heh, ne vem, ce bos s tamalo v kengorujcku kaj vec naredila. Kuhala ne bos, peglala tudi ne.. :) No, se pa otovo splaca probat.

Lp


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sling i kengurujček
4.7.2008 16:31:27   
Taula
Jaz imam kengoru pri katerm otroka lahko daš v vodoraven položaj....mala uživa.user posted image Uporabljava ga pa na izletih kamor z vozičkom ne prideva. Doma ga ne uporabljam.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?