|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tattoo - kopanje
11.7.2008 13:27:41   
Ženkica
Rabim pomoč, ker sem v dvomih; imam nov tattoo in sicer v nedeljo bo star 12 dni, mene pa mož nagovarja, da bi šli v Čateške toplice mal uživat. Sem pa v dvomih: berem po netu, po raznih forumih ipd. , da se bi lahko že šla kopat, vendar sem v dvomih. Tattoo se sicer lepo celi; imam ga na nogi. Kaj pravite, tiste, ki ste potetovirane??

Hvala,

lp

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 13:35:00   
siskamiska
Ne smeš ga izpostavljat soncu in kakor vem se tudi namakat ni preveč fajn.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 13:39:45   
jernejav
Idi v lekarno in vprašaj za Hansaplastov sprej za rane, naj bi se prek tatooja našprical, oziroma rane, naredi pa se taka zaščita za v vodo.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 14:23:26   
NevenkaP
Jaz osebno ne bi šla. Niti v bazen, niti na sonce. 12 dni star tattoo je za moje pojme še preveč svež za take akcije. kaj pa vem, s Hansaplast sprejem ga pa tudi ne bi špricala.

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 14:35:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

Jaz osebno ne bi šla. Niti v bazen, niti na sonce. 12 dni star tattoo je za moje pojme še preveč svež za take akcije. kaj pa vem, s Hansaplast sprejem ga pa tudi ne bi špricala.


Enako.

(odgovor članu NevenkaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 14:39:37   
Freycha
zakaj pa enostavno ne vprašaš svojega tetoverja?

v kakšnem stanju pa je? je že zaceljen? imaš še "ranice"?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 15:22:11   
total
Lahko se greš komot kopat,sam pokri ga pol in ga ne sonči,tut jaz mam bolj frišnega pa ni panike..

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 15:26:43   
glen
Jaz sem si ga naredila letos na hrbtu in čez teden dni smo šli v Čateške.
Gospod pri katerem sem si tatoo naredila,mi je rekel da se lahko kopam,ampak naj nebom preveč časa v vodi.
In še to,preden sem šla v vodo sem si ga vsakič fajn ampak res fajn na debelo namazala z vazelimon in takoj ko sem prša iz vode po tuš fajn sprat itd itd.
Pa sem preživelauser posted image .


(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 15:28:02   
glen
Aja pa če boš ob nevarnih urah na soncu,si ga pokri(magari z gazico)drugače pa že zadostuje če si ga namažeš z visokim faktorjem.
LP

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 20:16:56   
Magi*
jaz ne bi šla v javno kopališče. kaj veš kaj dobiš v rano. in to je rana. jaz sem svojega kar lepo ujčkala in pazila.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 21:22:35   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

jaz ne bi šla v javno kopališče. kaj veš kaj dobiš v rano. in to je rana. jaz sem svojega kar lepo ujčkala in pazila.


jst tudi...sploh zato ker mi ogromno pomeni in ni vredno , da se skazi zaradi enega kopanja

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 21:28:41   
Ancy
Jaz se ne bi... če se spomnem kak je moj tattoo ratal na soncu..... grozaaa... pa kolk je to srbelo user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 21:35:37   
Tanayya29
Men je blo rečeno,da en mesec nikakor v vodo.....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 21:50:30   
Ženkica
Sem se odločila da ne grem(o); bosta pač mojadva najdražja potrpela za voljo moje lepote user posted image . Saj bo še prilika, pa ne samo ena.

Punce, hvala za mnenja.

lp

Ženkica

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tattoo - kopanje
11.7.2008 21:51:46   
Anonimen
Ah, sej bo še prilik. user posted image  Važno, da se ti zdaj lepo zaceli. user posted image

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?