|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako citiram
11.7.2008 20:36:01   
TAŠKI
Zanima me ,ker sem čisto sveža uporabnica,kako citiram post od drugega uporabnika.Hvala,ter prijeten večer še naprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako citiram
11.7.2008 20:37:26   
Šarki
nad postom ti piše citiraj in tm klikneš

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu TAŠKI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako citiram
11.7.2008 20:43:31   
TAŠKI
Ja to vidim, a  samo kliknem in spodaj dodam še kaj svojega. ?  Hvala Tanci se še malo lovim.user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako citiram
11.7.2008 21:02:20   
Naja30
Ja, spodaj dodaš svoj tekst.

(odgovor članu TAŠKI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako citiram
11.7.2008 21:04:08   
TAŠKI
Hvala Najauser posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako citiram
11.7.2008 21:34:19   
Anonimen
Mene pa zanima kako jih vec v enem postu citiras,bi vcasi vecim odgovorila pa nimam pojma kakouser posted image .Sem bila zgleda v prejsnem zivlenju blont.

(odgovor članu TAŠKI)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako citiram
11.7.2008 22:21:49   
Jančika_
Kleopatra, za vsakega posebej odpreš svoje okno za odgovor, potem pa vse skopiraš v en post.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako citiram
11.7.2008 22:57:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Kleopatra, za vsakega posebej odpreš svoje okno za odgovor, potem pa vse skopiraš v en post.


Kaj bi jaz danes brez tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image .Hvala,bom sprobala kar tukaj.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako citiram
11.7.2008 23:00:19   
Anonimen
Nc,ne gre.Kam pritisnem,jaz lahko samo pri enem,ce hocem pa drugega se mi pa prvi zapre.Pojma nimam kakouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako citiram
11.7.2008 23:15:46   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Mene pa zanima kako jih vec v enem postu citiras,bi vcasi vecim odgovorila pa nimam pojma kakouser posted image .Sem bila zgleda v prejsnem zivlenju blont.


Evo, še js vem nekaj novega. A pol sm bla js tut blond?user posted image user posted image user posted image
Jančika, thanks.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako citiram
11.7.2008 23:43:07   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Nc,ne gre.Kam pritisnem,jaz lahko samo pri enem,ce hocem pa drugega se mi pa prvi zapre.Pojma nimam kakouser posted image .

Ja to pa ne vemuser posted image . Jaz lahko odprem sto okenc po moje, če bi hotela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako citiram
11.7.2008 23:48:29   
Anonimen
Tud men se odpre lahk sto okenc, sam ko bi pa iz enga želela kaj kopirat, pa ne gre. Kako pa to ustvariš?

user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako citiram
13.7.2008 14:40:47   
Jančika_
Ja z miško z desnim gumbom počrniš besedilo, ki ga želiš kopirat, potem na to počrnjeno besedilo klikneš z levim gumbom in izbereš copy. Pa imaš skopirano in potem greš v drugo okence in spet klikneš z levim gumbom in izbereš paste. Ali pa ctrl+c in potem ctrl+v.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 13.7.2008 14:41:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako citiram
15.7.2008 22:31:36   
Noel
Ja z miško z desnim gumbom počrniš besedilo, ki ga želiš kopirat, potem na to počrnJa z miško z desnim gumbom počrniš besedilo, ki ga želiš kopirat, potem na to počrnjeno besedilo klikneš z levim gumbom in izbereš copy. Pa imaš skopirano in potem greš v drugo okence in spet klikneš z levim gumbom in izbereš paste. Ali pa ctrl+c in potem ctrl+v.
jeno besedilo klikneš z levim gumbom in izbereš copy. Pa imaš skopirano in potem greš v drugo okence in spet klikneš z levim gumbom in izbereš paste. Ali pa ctrl+c in potem ctrl+v.



A tko?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?