|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naročniki pri Sončku
26.2.2005 11:34:35   
Maya 80
Živjo

Ali je še kdo zadnje čase (februar) naročal Quinnyja pri Sončku? Ali ste že dobili kakšne konkretne odgovore, kaj in kako?

Saj nam se še ne mudi, ampak, bi radi pa že imeli in vse skupaj malo sprobali. Sicer pa smo zelo zadovoljnji z odnosom g. Janija.

Lepe nakupe in uživajte.

:nosecka:Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   naročniki pri Sončku
26.2.2005 14:36:46   
bobek05
Jaz sem Quinny-ja naročila včeraj. G. Jani mi je po telefonu povedal, da pričakuje eno pošiljko okrog 21.3.


(odgovor članu Maya 80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   naročniki pri Sončku
26.2.2005 18:16:46   
rozi81
Jaz sem ga naročila 19.2.2005 in nisem dobila še nobenega odgovora kdaj bom dobila voziček. Sam se mi niti ne mudi tako da jst mislm da do poroda ga bom že dobila!

LP S:nosecka: in :duda:

(odgovor članu Maya 80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?